Galaxy ACE rootowanie

  • 3 Odpowiedzi
  • 4287 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galaxy ACE rootowanie
« dnia: Lipiec 18, 2011, 18:51:37 »
Witam ponownie

Dziś mam problem z rootowaniem telefonu Samsung Galaxy ACE problem polega na tym iż posiadam telefon ze stajni plusa gdzie "piernik" nie został jeszcze udostępniony KIES twierdzi iż Android 2.2.1 jest najnowszym oprogramowaniem układowym wszystkie metody rootowania ACE z froyo "linki wygasły" "404 not found" itd przy okazji mam pytanie odnośnie wgrywania nowego oprogramowania o ile już wiem że proces rootowania jest odwracalny to czy tyczy się to również wgrania gotowanego custom roma? :)

Połączone: [time]Lipiec 18, 2011, 19:45:14[/time]
rozkminiłem by przelecieć go odinem do 2.3.4

Połączone: [time]Lipiec 18, 2011, 20:44:21[/time]
Działa mam piernika i w dodadku go zrotowalem :) nie chce mi się wam tego przepisywać a linków dać nie wolno wiec zapraszam do googla :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 20:46:03 wysłana przez djgepard »

*

Offline marcio15

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Sprzęt: Alcatel one touch fire, Xperia z1
samsung galaxy ace root i multitouch
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2011, 11:31:00 »
WItam jak wyglada upgrade android'a do wersji 2.3?
Jak jest z rootem?
I co jesli chodzi o multitouch trzeba odblokowac root'a zeby go "zdobyc"?Czy traci sie wtedy gwarancje?Bo raczej watpie zeby w takich krajach jak wlochy na to zwracali uwage ale zawsze warto wiedziec....
qtek s100 - i780 - galaxy ace - xperia x10 - arnova 10 g2 - htc desire z - lg 4x hd - Nokia lumia 820 - SGN - Asus memopad 10 - BB z10 - Alcatel one touch fire - Xperia z1

*

don.kamillo

Odp: samsung galaxy ace root i multitouch
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2011, 11:41:33 »
Zgodnie z forumowym FAQu gwarancja znika.

*

Offline zbisul

  • *
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się nudzę to grzebie - w swoim PDA |LY|&+LY
  • Sprzęt: HTC EVO 3D, LG P920 3D, SG Note
Odp: Galaxy ACE rootowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2011, 13:31:15 »
nie chce mi się wam tego przepisywać a linków dać nie wolno wiec zapraszam do googla :)

Hmmm, czemuż oj czemuż leniem mnie stworzyli... Linki podawać można, ale z głową, na temat. (sam się o tym dowiedziałem od kolegi) a jeżeli już nie można to wymagasz od innych żeby Ci pomogli ale samemu Ci się nie chce ?
Rozbrajająca szczerość... zapamiętać muszę sobie nick "djgepard".... zawsze wskażę mu drogę do wiedzy -> Google  :mrgreen:
Jestem... a jak by mnie nie było. Żona każe wybierać: "albo ja albo telefon..." Odpowiadam jej : "nie każ mi wybierać bo możesz żałować"