Czy tak się da?

  • 2 Odpowiedzi
  • 14070 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czy tak się da?
« dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:01:27 »
Witam wszystkich. Jestem od niedawna wdrożony w pewien projekt związany z wirtualizacją. Wirtualizacja od strony PC jest dla mnie już w większości jasna. Natomiast kuleje jeśli chodzi o urządzenia mobilne. W swoim projekcie wykorzystuje PC z Samsungiem Galaxy SII. Mam teraz pytanie do wszystkich, którzy w tym temacie są bardziej obeznani niż ja (tj. wszyscy forumowicze). Czy na smartfonie korzystającym z Androida można zainstalować jakąkolwiek aplikacje z Windows Mobile i odwrotnie? Drugie pytanie tylko w celu potwierdzenia: czy istnieje możliwość instalacji na jednym smartfonie np. Samsung Galaxy SII dwóch systemów operacyjnych, np. Windows Mobile i Android? Może są to głupie pytania, ale ja tego po prostu nie wiem a potrzebuje na ten temat wyczerpującej odpowiedzi z uzasadnieniem. Proszę was o pomoc.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Czy tak się da?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:31:50 »
Czy na smartfonie korzystającym z Androida można zainstalować jakąkolwiek aplikacje z Windows Mobile i odwrotnie?
Nie.

Drugie pytanie tylko w celu potwierdzenia: czy istnieje możliwość instalacji na jednym smartfonie np. Samsung Galaxy SII dwóch systemów operacyjnych, np. Windows Mobile i Android?
Na niektórych modelach z WinMo dawało się uruchomić Androida. Nie słyszałem, aby ktoś na Androidzie uruchomił WinMo.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline specjals

  • ***
  • 458
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pocket-Fallout-Lover
    • StrefaUIQ
  • Sprzęt: MotoA925, note 2, HTC Flyer, Note 4 +gear2.0
Odp: Czy tak się da?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2015, 19:32:57 »
odświeżę drobną poradą - HTC HD2 - polecam jeśli lubisz stawiać różne systemy na 1 urządzeniu :-)
my UIQ Moto A925 - for eva' with me! StrefaUIQ r.i.p.