Problem z Odinem i sterownikami - Samsung S5360

  • 2 Odpowiedzi
  • 2915 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Problem z Odinem i sterownikami - Samsung S5360
« dnia: Listopad 05, 2012, 20:48:44 »
Mam problem z podłączeniem telefonu do komputera. Otóż zainstalowałem najnowsze sterowniki USB. Telefon w normalnym trybie bez problemu je instaluje, co widać na zrzucie:



Po przełączeniu telefonu w tryb recovery i podłączeniu do komputera nie instalują się sterowniki, ODIN nie widzi telefonu.



Siedzę już nad tym ponad godzinę, na dwóch komputerach (XP i siódemka) i nic nie wymyśliłem. Jakaś podpowiedź? Dodam że kiedyś flashowałem Spice i nie miałem żadnego problemu. Na tym telefonie poległem  :S
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Problem z Odinem i sterownikami - Samsung S5360
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2012, 10:35:38 »
Odin ma widzieć Samsunga po wejściu w tryb DOWNLOAD a nie recovery. Najprościej to zainstalować Kies, wtedy sterowniki będą na pewno. Przy wgrywaniu Odinem trzeba procesy Kies ubić.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Problem z Odinem i sterownikami - Samsung S5360
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2012, 15:45:59 »
To już odkryłem, z tym trybem download. Kiesa nie instalowałem, jedynie z paczki wydłubałem execa ze sterownikami i go odpaliłem. Odin widzi fona (zólte pole COM:4),  alestoi na "setup conection". Na razie nie mam fona, jak małżonka wróci będę kombinował dalej.


Przeszedłem dalej, ale niedaleko :))


Utknąłem na tym:


« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2012, 19:54:57 wysłana przez jerzu »
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5