Samsung Galaxy R-żywotność baterii,zamykanie programów!!!

  • 2 Odpowiedzi
  • 2786 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Samsung Galaxy R-żywotność baterii,zamykanie programów!!!
« dnia: Grudzień 07, 2011, 12:16:39 »
Witam.Posiadam Samsunga Galaxy R.Posiada akumulator o takiej samej pojemnośći co Galaxy s+ oraz s2 czyli 1650 mAH.Telefon mam 5 dni i czasem 2 razy w ciągu dnia musze go ładować choć w sumie dużo z niego nie korzystam.Słyszałem że są odpowiednie programy do zarządzania energią oraz zamykanie niepotrzebnych programów.To mój pierwszy tel.z Androidem więc prosze o wyrozumiałość,poprzednio używałem telefonów z windows mobile i była tam taka opcja że jak tel. był podłączony z kompem można było korzystać z netu za free w telefonie jest taka opcja z androidem?Będe wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.Pozdrawiam.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Samsung Galaxy R-żywotność baterii,zamykanie programów!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:19:25 »
zobacz jaki soft taż żre baterię i go usuń
troche za mało wytrzymuje chyba, że non stop sie nim bawisz
zamykanie programów nic nie daje i nie ma z tym wspólnego a do tego ma bardziej negatywne niż pożyteczne skutki to nie WM

*

Offline zyzzyx

  • 15
    • Tani Internet
  • Sprzęt: Samsung Galaxy R
Odp: Samsung Galaxy R-żywotność baterii,zamykanie programów!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2012, 14:13:32 »
Ja również posiadam SG R i na początku bateri wytrzymywała mi 24godziny. Sprawdź aplikacją wbudowaną w system (ustawienia->aplikacje->użycie baterii)co zjada Ci baterię. Mi pokazywało cały czas Mapy Google albo cos takiego, że zwużywa bardzo dużo energii. Jak odinstalowałem (wymaga roota) te mapy google to bateria trzyma mi ok 2dni.