Problem z konfiguracją MMS w Plusie i znakiem "_"

  • 4 Odpowiedzi
  • 2917 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

damist

Problem z konfiguracją MMS w Plusie i znakiem "_"
« dnia: Listopad 21, 2008, 18:36:15 »
Cześć. Od dziś jestem posiadaczem Samsunga i600 i przyznać muszę że trochę się zmieniło od czasów Motoroli MPX200,którą miałem dawno,dawno temu. Ale do rzeczy. Mam problem z konfiguracją MMS w sieci Plus GSM. Otóż zdalna konfiguracja ze strony Plusa nic nie daje tak samo i ręczne wpisywanie tych ustawień. Połączenia są odpowiednio ustawione ale podczas wysyłania MMSa wyskakuje komunikat że nie może wysłać wiadomości tak mniej więcej po dwóch minutach. System to WM6. Połączenie z siecią mam i mogę przeglądać internet. Może ktoś pomoże znaleźć cab-a konfiguracyjnego ?
Druga sprawa to nie mogę znaleźć gdzie na klawiaturze mogę wprowadzić symbol _ .
Dzięki z góra za każda pomoc.

*

Offline Czubi

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9800 Torch BIS Orange
Odp: Problem z konfiguracją MMS w Plusie i znakiem "_"
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2008, 19:02:46 »
Druga sprawa to nie mogę znaleźć gdzie na klawiaturze mogę wprowadzić symbol _ .

Po prawej stronie od klawisza "0" ("spacja") znajduje się klawisz "#" po jego wciśnięciu (oczywiście będąc w aplikacjach, gdzie jest możliwość wprowadzania danych z klawiatury czyli tzw. polach edycyjnych) pojawia się coś na wzór tablicy znaków. Są tam cztery podstrony, do których przechodzimy przyciskiem "Next". Znak, o który się pytasz, znajduje się na pierwszej stronie na przecięciu piątej kolumny z szóstym rzędem.  :smile:

*

damist

Odp: Problem z konfiguracją MMS w Plusie i znakiem "_"
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2008, 19:30:34 »
Druga sprawa to nie mogę znaleźć gdzie na klawiaturze mogę wprowadzić symbol _ .

Po prawej stronie od klawisza "0" ("spacja") znajduje się klawisz "#" po jego wciśnięciu (oczywiście będąc w aplikacjach, gdzie jest możliwość wprowadzania danych z klawiatury czyli tzw. polach edycyjnych) pojawia się coś na wzór tablicy znaków. Są tam cztery podstrony, do których przechodzimy przyciskiem "Next". Znak, o który się pytasz, znajduje się na pierwszej stronie na przecięciu piątej kolumny z szóstym rzędem.  :smile:
Dzięki. Naprawdę bardzo mi pomogłeś :ok:
Pozostaje teraz kwestia ustawień MMS i będę alegro :)

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Problem z konfiguracją MMS w Plusie i znakiem "_"
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2008, 20:56:00 »
a sprawdzales czy wybrany jest odpowiedni profil mms?? wiem ze banalne ale moze jednak...

*

damist

Odp: Problem z konfiguracją MMS w Plusie i znakiem "_"
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2008, 08:34:47 »
tak.