Problem po wywaleniu Marchevki

  • 5 Odpowiedzi
  • 2326 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem po wywaleniu Marchevki
« dnia: Kwiecień 29, 2008, 22:01:51 »
Taka mam dziwna sprawe cholera.. otoz wywalilem marchevke z WM5, wszystko milo, wszystko pieknie, ale jak przyszlo mi wyslac podwojnego smsa, to mimo potwierdzenia wyslania i raportu doreczenia, sms nie dochodzi do adresata. z pojedynczymi wiadomościami wszystko jest w jak najlepszym porządku. a podwójne niestety maja ze soba problem. komus sie to juz zdarzylo? wie ktos, jak na to poradzic bez koniecznosci hard resetu, czy innych cudów, czy moze to jedyne wyjscie?

PS. a czy po wgraniu WM6 macie jakies problemy z podwojnymi wiadomosciami? czy moze po wywaleniu marchevki na WM5 tez wam dziala wszystko w porządku, a na mnie trafilo z takimi dziwnymi problemami?

z gory dzieki za odpowiedzi!

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Problem po wywaleniu Marchevki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2008, 22:04:56 »
A jestes pewien, ze to wina marchevki? Jak dostajesz raport to znaczy, ze dotarlo. Raport jest generowany u operatora a nie w telefonie przeciez...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Problem po wywaleniu Marchevki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2008, 00:48:37 »
hmm.. Byłem pewiem, że to Marchevka, aż do czasu, kiedy wyslalem na probe do swojego brata do Ery podwojnego esa i doszedl... a do Dziewczyny do Plusa juz nie idzie (jak to ma jakies znaczenie to ja tez Plus).

No w każdym razie nie jestem już pewien czy to wina Marchevki, natomiast musi to być cos z telefonem, bo pisząc z innej komórki wszystko dochodzi i do Niej bez mrugnięcia okiem.. Chociaż przed wyrzuceniem Marchevy wszystko i na Samsungu chodziło bez zastrzeżeń... Nie wiem co o tym myśleć.. Nie chcę wgrywać z powrotem Marchevki, ale nie wiem kurczę, czy nie będę zmuszony.

Jeśli znajdzie się jakaś mądra głowa, która tę zagadkę rozwikła to bym prosił o pomoc. Jak nie, to chyba bez Marchevy albo już WM6 się nie obejdzie.. pozdrawiam

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Problem po wywaleniu Marchevki
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2008, 11:33:20 »
a dziewczyna ma moze motke v3? otóz ja mam ten sam problem tyle ze ja jestem w orange i równiez wykonałem taką próbe i do kolegi(orange) doszło a do dziewczyny(plus) nie dochodzą, mam WM6
i8000+i600=i8600 :D

Odp: Problem po wywaleniu Marchevki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2008, 19:19:06 »
Myślisz, że może chodzić o telefon adresata? No nie jest to co prawda moto v3, ale też motka - k1. Chociaż jak mówię, przed wyrzuceniem Marchevki śmigało wszystko aż miło. Chyba pozostaje się pogodzić z losem, jak na WM6 też nie bangla...

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Problem po wywaleniu Marchevki
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2008, 15:50:13 »
jednak cos te motki musza mieć na rzeczy bo normalnie dochodzi nawet na takiego starego sagema
i8000+i600=i8600 :D