czy komuś udało się udostępnić połączenie internetowe z i640 na PC??

  • 2 Odpowiedzi
  • 18610 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

mchlebowski

witam, pytanie jak w temacie, przekopałem już masę stron internetowych, próbowałem na różne sposoby, oczywiście przez zwykłe udostępnienie połączenia też i wciąż nic. Kupiłem ten telefon m.in. dlatego, że ma HSDPA, a czasami internet w lapku jest potrzebny. Może ktoś pomoże kto ma ten telefon? chociaż podejrzewam, że na i600 robi się to tak samo. Wydaje mi się, że problem tkwi gdzieś w konfiguracji, ponieważ sieć pom. telefonem i pc została stworzona (przez BT), ale internetu nadal nie ma. Może trzeba zrobić jakiś inny profil konfiguracyjny w telefonie? tzn nie tylko z samym apn - internet, ale też dns i ip?? dodam tylko, że mam plusa. Pozdrawiam i z gory dzieki za odp

*

Offline arravel

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: czy komuś udało się udostępnić połączenie internetowe z i640 na PC??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2009, 10:44:10 »
A uruchomiłeś Internet Sharing? Spróbuj na kabelku.
Historia sprzętu:
SDA II -> MDA III -> MDA Vario III -> Palm Treo 500v -> Samsung i640v -> Samsung Galaxy Spica -> Motorola Milestone

*

mchlebowski

Odp: czy komuś udało się udostępnić połączenie internetowe z i640 na PC??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2009, 10:19:29 »
no wlasnie probowalem po kablu i po bt. Oczywiscie przez internet sharing...juz nie wiem co to moze być, niby normalnie winxp widzi telefon jako karte sieciową, tworzy sieć, na telefonie przy ikonkach zasiegu pojawia się male 3G, a i internetu nie ma...

Moze to kwestia innych ustawien dla internetu w telefonie a internetu udostepnianego na komputer...dodam tylko ze telefon mam w plusie, moze ma ktos dzialającą konfigurację połączenia??