[i640V] Minirecenzja i FAQ

  • 122 Odpowiedzi
  • 71163 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dr_Henio

  • ***
  • 453
  • Płeć: Mężczyzna
    • pdaclub
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 27, 2009, 14:33:52 »
Czy jest możliwość aby soft key lewy i prawy działały jak w czystym windowsie? Lewy jako Start prawy do Kontaktów?

*

Offline Gummy

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im gorzej, tym lepiej.
    • LansFM!
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 27, 2009, 15:31:28 »
Możesz spróbować pobawić się Smartoolkit'em.

*

Offline dr_Henio

  • ***
  • 453
  • Płeć: Mężczyzna
    • pdaclub
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 28, 2009, 08:04:00 »
Tylko tak można jakoś dostosowac telefonik do użytecznośći ale i tak połowe menu zajmują śmieci Vodafone.

Jest jakaś możliwość odblokowania ROMu żeby wykasować te pliki?

*

Offline dr_Henio

  • ***
  • 453
  • Płeć: Mężczyzna
    • pdaclub
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 28, 2009, 11:09:08 »
W rejestrze też się nie da nic przypisac do lewego softkey'a ?

*

Offline Gummy

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im gorzej, tym lepiej.
    • LansFM!
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 28, 2009, 13:00:23 »
Szukałem, ale nie znalazłem niczego konkretnego. Może ktoś bardziej ogarnięty w sprawach systemowych da radę doszukać się softkeya.

*

Offline dr_Henio

  • ***
  • 453
  • Płeć: Mężczyzna
    • pdaclub
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 30, 2009, 17:55:53 »
połowa sukcesu  :grin:
Napisane: Czerwiec 28, 2009, 16:30:10
Jest jakaś możliwość przypisania do prawego <- (tego nad czerwona sluchawka) opcje zamykania aplikacji?
Napisane: Czerwiec 30, 2009, 15:18:13
Da się zrobić plik exe
z przeniesieniem 00#\Windows\appman.exe -s BootApps :MSStart tpcutil.dll AMStart
 Ale do innego katalogu? np Windows\Menu Startowe

*

Offline AndrewSpec

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung SGH-i600
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 02, 2009, 01:32:30 »
 programowo mozna cos takiego zrobic ale wymagalo by to zeby program dzalal zawsze w tle.
a ja tylko chciałem zareklamować porządne forum :P

*

Offline arravel

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 07, 2009, 20:48:18 »
Panowie, jest nadzieja. Znalazłem 2 romy.
http://74.125.43.132/translate_c?hl=pl&sl=zh-CN&tl=en&u=http://www.waterfone.cn/thread-35-1-1.html%253Cbr%2520/%253E&prev=hp&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhhjux4gvM5k1yIMWBT8yUMtz7DBNQ
Nie mogę się jeszcze wypowiedzieć co do działania, bo na razie nie mam pomysłu, jak to zainstalować. W każdym bądź razie na moim urządzeniu mam software i640BUGI4, a ściągam angielski BUGK1, na którym jest oparty chiński rom. Niestety, idzie jak krew z nosa.
Proszę o pomoc z backup'em starego romu. Chyba, że ktoś przetestuje jako pierwszy i potwierdzi, że nie ma problemów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2009, 19:01:54 wysłana przez arravel »
Historia sprzętu:
SDA II -> MDA III -> MDA Vario III -> Palm Treo 500v -> Samsung i640v -> Samsung Galaxy Spica -> Motorola Milestone

*

mchlebowski

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 14, 2009, 09:31:06 »
witam, telefon mam od 4 dni:) narazie ładnie sie  sprawuje - tylko dwa razy zrobilem hard reset:) hehe ale to z mojej winy (inf dla tych ktorym nie działa hard reset - naciskamy przycisk "w dół" jednoczesnie z powerem (tak okolo 5 sek) i wtedy pojawi sie menu resetowania, pozniej naciskamy 1 i Y).

Mam spolszczenie, jednak nie jest ono w pełni kompatybilne z tym telefonem, po pierwsze nie można włączyć vodaphonowego home screena (wywala błąd home.exe) - a niestety tylko na tym można wejść do głównego menu (przy włączonym Smarttoolkit) przez naciśniecie centralnego przycisku. Może ktoś wie jak zmodyfikować homescreena (np. jednego z Samsungowych) tak żeby w homescreenie nie było możliwości naciśnięcia na cokolwiek centralnym przyciskiem - podobnie jak w vodaphone homescreen?. No i wtedy spolszczenie by działało, a centralnym przyciskiem można by wejść do głównego menu :) tak sądzę:)

Generalnie przydałby się niebrandowany soft:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 07:17:20 wysłana przez mchlebowski »

*

Offline DRIFT-R

  • ****
  • 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej..
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 18, 2009, 12:50:43 »
Tak tylko dla uściślenia w pierwszym poście - warto dopisać że HR robimy na wyłączonym telefonie ;)
MIO 336/ACER N50/ACER N50P/ASUS A730/MIO A701/HP 6515/SPV E650/HTC TOUCH/ASUS P525/HTC TOUCH/HTC TOUCH DUAL/HTC TyTn II Kaiser/HTC TOUCH PRO/ASUS P552/Asus P750/LG KS20/ASUS M530W/HTC VOX/DIAMOND/HD2/FLYER/DESIRE Z/ONE V/HOX(wkrótce) - moja historia z PDA

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 28, 2009, 21:56:10 »
Szukałem informacji na temat tego telefonu we wszystkich możliwych mediach i powiem Wam że jest to jedyna miejsce gdzie tak szczegółowo można pogadać o tym typie. Z uporem maniaka przeczytałem wczoraj wszystkie posty i na pewno wiem więcej. Wybraliśmy sobie telefon który jest oryginalny u w gruncie rzeczy ma wszystko czego "normalny człowiek" potrzebuje. Miałem oczywiście na początku również problemy z tym że przy włączeniu i wyłączeniu musiałem ustawiać czas ale jak już zacząłem się do tego przywiązywać jak sam z siebie zrobił mi pezent i już pamięta. Kupiłem dwa takie telefony b żona jak zobaczyła mój zaczęła być niemiło zazdrosna. (miała i600 a ja nokie n93i). Sprzedawca wgrał na nie okropną polską nakładkę z potwornymi ikonkami rodem z jakiś pierwszych sagemowskich prototypów. Oczywiście zrobiłem w nich reset i chodzą na angielskim. Wczoraj również dowiedziałem sie o tym smarttool kit-cie i ucieszyłem się ponieważ faktycznie opcja tego skrótu "live!" jest cholernie denerwująca. Mam maka i bałem się troszkę że wgrywanie tego softu pecetowskiego przez maka do telefonyu z windowsem może spalić styki w którymś ze sprzętów... no okazało się źe nie. Ale nic nie rozumiem z tego. Mam na pulpicie "smarttoolkit -rco9-fuul" a w nim " WM-SDK Signed" w którym jest "smarttoolkit-sp.cab", mam "root certificate" a w nim " e-natives" i " WM-SDK" i na końcu mam "e-natives signed"...Wszystko brzmi wrogo i bardzo poważnie. które z nich przerzucam do telefonu jako aplikacja? acha., dla czego komuś tak zależy żeby wylączyć 3g+? to jakoś drożej kosztuje jak jest ta opcja? na pewno wygląda lepiej niż literka E ...Generalnie jestem zadowolony. jest to najtanszy telefon jaki w zyciu miałem ale myśle ze tez fizycznie i softwarowo jeden z najlepszych. Nie mam pojęcia jak ustawić nie mms czy inne ale internet. tak żebym mógł sciągać maile z jakiegoś konta na  mieście, np z gmaila...
Pozdrawiam i gratuluje profesjonalizmu.

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 29, 2009, 16:17:27 »
Witam wszystkich, a jak tam bateria(baterie) w tym telefonie?

*

Offline Gummy

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im gorzej, tym lepiej.
    • LansFM!
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 29, 2009, 21:06:58 »
Witam w naszych "szeregach" nowego użytkownika!
Internet ustawiasz w settings>connections>gprs
Dodajesz nowy i podajesz wartości ustalone przez operatora (w moim przypadku play).
Po ustawieniu w menu wiadomości (najszybciej wejść guzikiem z kopertą) klikasz na "new email account...", podajesz adres, serwer przychodzący, wychodzący i hasło.
Mms konfigurujesz po wejściu w SMS/MMS, klikasz Menu (pod prawym softkeyem) MMS options > MMS Profiles > Menu > New, podajesz dane podane przez operatora.
W niektórych sieciach jest możliwość ściągnięcia autokonfiguracji, wybierz jakiegoś samsunga i600 czy cokolwiek z Windows Mobile 6.0
Przy smartoolkicie nie pomogę bo dawno się nim nie bawiłem i niestety nie dałem rady ustawić go w dogodny sposób...
3g nie jest droższe, obciąża trochę baterie, ale ponoć jakość dźwięku podczas rozmowy jest lepsza (nie zagłębiałem się, zostawiłem jak jest)
W samym telefonie przydałoby się jeszcze WiFi, ale nie można mieć wszystkiego ;)
Po półrocznym użytkowaniu mogę dać jedną radę, uważajcie na wejście słuchawkowe/ładowarki, łatwo urwać styki (tak beju, do tej pory tego nie ogarnąłem bo jestem śmierdzącym leniem ;) )
Warto też zaopatrzyć się w folię na wyświetlacz, w moim przypadku nie jest to żadna firmowa folia tylko zwykła, przezroczysta, której spory arkusz dał mi ojciec.
Po jakimś czasie porysują się polerowane aluminiowe wstawki, przynajmniej podczas noszenia w kieszeni. Przez ten czas opadł mi minimalnie slider, o milimetr, może dwa, ale nadal działa wzorowo. Nie wiem cóż jeszcze mogę powiedzieć, pytajcie! ;)

Witam wszystkich, a jak tam bateria(baterie) w tym telefonie?
Bateria jest, a nawet dwie ;)

A zupełnie serio - przy zabawie telefonem ta słabsza oznaczona Standard starcza na dzień, przy rzadszym dzwonieniu i smsowaniu na ~2.
Extended, czyli ta mocniejsza przy zabawie starczy na 2-3, a w moim przypadku przy rzadkim dzwonieniu i smsowaniu czasem starcza na nawet 5.
Trzeba pamiętać, że całkiem mocny procesor w nim pracuje i jednak trochę tego prądu ciągnie...

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 30, 2009, 19:11:59 »
Dziękuję za wszystkie uwagi.
A co do bezpieczeństwa? Czy sugeruje ktoś jakiś program antywirusowy do tego telefonu?
Pozdrawiam

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 30, 2009, 19:16:32 »
Czy sugeruje ktoś jakiś program antywirusowy do tego telefonu?
pod żadnym pozorem!
wirusów kilka, możliwości zainfekowania zerowe, a spadek wydajności zauważalny

*

mchlebowski

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 01, 2009, 18:26:16 »
no nie ma sensu instalować antywira...mi bateria ostatnimi czasy wystarcza nawet na 4 dni (ta ciensza), przy rozmowie okolo 0,5h dziennie + jakies smsy, no a jak zaczyna sie bawienie telefonem to niestety dzien, dwa. A może ktoś wie jak rozwiązać dwie sprawy w tym telefonie?? (jest to w osobnych postach, ale nie doczekalem sie odpowiedzi)

1)  czy komuś udało się udostępnić połączenie internetowe z i640 na PC?? Wydaje mi się, że problem tkwi gdzieś w konfiguracji, ponieważ sieć pom. telefonem i pc została stworzona (przez BT), ale internetu nadal nie ma. Może trzeba zrobić jakiś inny profil konfiguracyjny w telefonie? tzn nie tylko z samym apn - internet, ale też dns i ip?? dodam tylko, że mam plusa.

2)  jak wyłączyć tryb oszczędzania energii w samsungu i600/i640? po dojsciu do niskiego poziomu naladowania akumulatora przelacza sie w tryb oszczedzania (wylacza podswietlenie klawiatury i przyciemnia ekran), dokladnie tak samo jak w i600. Jest to na tyle denerwujące, ze w trybie oszczedzania telefon potrafi utrzymac stan gotowosci przez 1,5 - 2 dni. Może ma ktos na to jakiś sposób?? - edycja rejestru, jakiś program do zarządzania energią??

*

Offline arravel

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 31, 2009, 13:56:50 »
Witam. Udało mi się dziś znaleźć rom WM 6.5, angielski oczywiście.
http://www.zn520.com/viewthread.php?tid=875&extra=page%3D1
Link można sobie przetłumaczyć przez google translate.
Pytanie, czy ktoś potrafi się zarejestrować na tym forum, aby ściągnąć rom? U mnie wyskakuje błąd. Zdaje się, że trzeba jeszcze napisać posta, żeby mieć dostęp do linka.

Instalacja będzie już chyba mniejszym problemem, bo mamy opis wgrania WM 6.1. Pewnie procedura jest identyczna.
http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=zh-CN&tl=en&u=http://www.waterfone.cn/thread-35-1-1.html%253Cbr%2520/%253E&prev=hp&rurl=translate.google.pl
Wyczytałem, że na tym romie wszystko działa, myślę że warto sprobować, tylko pomóżcie. Ten telefon zasługuje na lepszy system.
Historia sprzętu:
SDA II -> MDA III -> MDA Vario III -> Palm Treo 500v -> Samsung i640v -> Samsung Galaxy Spica -> Motorola Milestone

*

Offline dexxxterek

  • 45
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 22, 2009, 23:36:24 »
co zrobic zeby smart tool kit dzialal na i640? bo mi poodpaleniu zawiesza telefon ;/ po hard resecie i wgraniu go na czystego wina rowniez.

Udalo sie - diala wersja RC08. Teraz to sama przyjemnosc  :D Chyba wgram wm6.5 + STK - bede miec ladne menu, sliding panels i nowego wina :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 21:31:44 wysłana przez dexxxterek »

*

Offline arravel

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 24, 2009, 00:26:15 »
Na fabrycznym romie nie działała mi żadna wersja STK. Wszystkie wieszały telefon, jeśli nie od razu, to po chwili. Ja niedługo popracuję nad homescreenem Titanium. Okazuje się, że to dalej SP, tylko z inną skórką. Udało mi się pozbyć krzaczków z tego ekranu. Pozostaje jeszcze kwestia niedopasowanych trochę ikonek.
Historia sprzętu:
SDA II -> MDA III -> MDA Vario III -> Palm Treo 500v -> Samsung i640v -> Samsung Galaxy Spica -> Motorola Milestone

*

Offline dexxxterek

  • 45
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 24, 2009, 09:07:20 »
ja znaowu odpuscilem WM6.5 :( Wszechobecne chinskie znaczaki, moze nie mocno przeszkadzajace ale sam fakt ich istnienia, prolemy zinterfwjsem i nie dzialajace pisanie w operze mini (odpalcie i zobaczcieo co chodzi) zmusily mnie do ponownego powrotu na vodafone :(Czekam na cos w pelni po angielsku :(

*

mchlebowski

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 24, 2009, 09:30:01 »
Na fabrycznym romie nie działała mi żadna wersja STK. Wszystkie wieszały telefon, jeśli nie od razu, to po chwili. Ja niedługo popracuję nad homescreenem Titanium. Okazuje się, że to dalej SP, tylko z inną skórką. Udało mi się pozbyć krzaczków z tego ekranu. Pozostaje jeszcze kwestia niedopasowanych trochę ikonek.

mi na vodafone STK w wersji RC08 działa bez najmniejszych problemów, wiadomo trzeba było trochę to skonfigurować, ale po sądząc po Twojej udanej instalacji WM 6.5 to dla Ciebie  nie problem:) - poza tym na homescreenie vodafone wszystko działa w ten sposób, że lewy przycisk to start, prawy uruchomione aplikacje, a centralnym wchodzi się do menu. Szkoda tylko, że na pozostałych skórkach ten centralny nie działa w ten sposób, no ale juz sie do vodafone przyzwyczaiłem.

Jeszcze tak sobie myśle co zrobić z tymi krzaczkami. Mam spolszczenie do i640, które w miarę działa nawet, możnaby spróbować wgrać je na WM 6.5??

*

Offline arravel

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 24, 2009, 09:46:52 »
Możesz spróbować, ale nie ręczę, że nie skończy się to hard resetem. Dobrze byłoby wiedzieć.
Co do chińskich znaczków, u mnie po konfiguracji zostały tylko w tych miejscach:
-settings- menu color
-celetask (wystarczy podmienić .exe w folderze Windows)
-dialog Open w Documents To Go
-Chome configurator (tu także wystarczy podmienić .exe)

Alreadera i programy do backupu wywaliłem z menu start. W razie potrzeby zainstaluję angielskie wersje.
Homescreen Titanium poprawiłem i nie ma krzaków.
http://arravel.wrzuta.pl/plik/9L9E5F33FOC/titanium_320x240
Wrzućcie ten pliczek do folderu Windows i zamieńcie.

Zainstalowałem ponownie Esmertec Jbed i Opera mini 4.2 śmiga, aż miło, więc nie rozumiem o co chodzi. Tylko 5.0  nie działa, ale to w końcu beta.
Historia sprzętu:
SDA II -> MDA III -> MDA Vario III -> Palm Treo 500v -> Samsung i640v -> Samsung Galaxy Spica -> Motorola Milestone

*

Offline dexxxterek

  • 45
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 25, 2009, 09:05:20 »
mi opera mini 4.2 miala taka przypadlosc ze jak wcisnalem jakas literke to zachowywala sie tak jakby zostawala wcisnieta czyli wyskakiwal ciah np: "kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk" poki nie wcisnalem innego przycisku ;/

*

Offline arravel

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 25, 2009, 21:34:12 »
Mi się tak działo w 5 beta. Po dalszych eksperymentach w ogóle nie reagowała na przyciski. Spróbuj zainstalować inna javę, lub inną wersję samej opery.
Ja używam tej paczki i działa pięknie:
http://arravel.wrzuta.pl/plik/7ii6GTTK5H0/operamini_v50_and_gmail_v206

5.0 z paczki raczej działać nie będzie, ale warto spróbować. Za to masz Gmaila i sprawną javę. Potem doinstaluj polską Opere 4.2 z oficjalnego źródła i będzie git  :ok:
Historia sprzętu:
SDA II -> MDA III -> MDA Vario III -> Palm Treo 500v -> Samsung i640v -> Samsung Galaxy Spica -> Motorola Milestone

*

mchlebowski

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 08, 2009, 08:53:09 »
trochę zmienię temat, ma ktoś może działającą konfigurację plusa dla udostępniania połączenia internetowego?? Telefon łączy się z komputerem zarówno po kablu jak i bt, ale nie ma internetu (na win xp i win 7). Internet na telefonie działa bez problemu. Z góry dzięki:)

*

Offline dr_Henio

  • ***
  • 453
  • Płeć: Mężczyzna
    • pdaclub
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 20, 2009, 12:36:16 »
Czy jest możliwość zmiany ustawien tak aby zsuniecie klawiatury podczas rozmowy nie konczylo połączenia?

*

Offline dexxxterek

  • 45
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 24, 2009, 23:49:11 »
Pare ciekawych modyfikacji rejestru  :grin: Je uzywalem Resco Registry ale mozna zrobic to dowolnym edytorem rejestru.


Zmiana nazwy operatora

Wchodzimy w:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/RIL/OperatorNames/

- tworzymy nowy ciag (string) - Menu -> New -> String Value
- w polu Name wpisujemy numer operatora (26001 - plus, 26002 - era, 26003 - orange. 26006 - play)
- w polu String wpisujemy swoja nazwe
- zatwierdzamy przyciskiem done


Zmiana działania prawego softkeya na kontakty

Wchodzimy w:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Home\Keys\113

Zmieniamy:
(Default) - Kontakty
IconResDll - czyscimy wartosc
Open - \Windows\Start Menu\Accessories\Contacts.lnk

Mozna w ten sposob przypisac dowolna aplikacje pod prawego softkeya.

U mnie to wyglada tak (nazwa operatora + kontakty):



Zmiana nazwy po podlaczeniu do PC

Wchodzimy w:
HKEY_LOCAL_MACHINE/Ident

Zmieniamy:
Name - nazwa jaka ma byc wyswietlana


Wibracja po nacisnieciu przycisku

Calkiem mila lecz zupelnie bezuzyteczna modyfikacja ;)

Wchodzimy w:
HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sounds\Keypress

- tworzymy nowy ciag (string) - Menu -> New -> String Value
- w polu Name wpisujemy Script
- w polu string wpisujemy v0p

Teraz naciskajac przycisk telefon leciutko wibruje ;)


W rejestrze mozna zmienic wiele rzeczy, te sa tylko przykladowe ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 21:50:57 wysłana przez dexxxterek »

*

mchlebowski

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 03, 2010, 11:02:59 »
czy moze ktos wrzucic na rapida, itp plik kalkulatora ze standardowego windowsa mobile 6?? z i 640?? z gory dzieki, pozdrawiam

Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 05, 2010, 12:31:16 »
Witam właśnie dotłoczyłem do wąskiej grupy posiadaczy tego telefonu ( ciekawe ile ich  jest w pl ) mam pytanko ma ktoś może to spuszczenie albo zna jakiegoś linka tak na próbę zobaczę jak to wygląda, mam płytkę chyba wm 6.0 od tego telefonu a jak by to tak zgrać na komputer i spróbować spolonizować

PS nie wiecie gdzie ustawić głośność dzwonka bo tak troszkę cicho mi dzwoni czy wszystko się ustawia tylko przyciskami z boku to mam na full

*

Offline Maniek78

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung NC 10, Samsung Omnia 8GB, Samsung i640v, SPV E650
Odp: [i640V] Minirecenzja i FAQ
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 11, 2010, 17:15:53 »
głośność dzwonka ustawia się jak w każdym WM czyli musisz wejść w profile i przeprowadzić edycję profilu tam znajdziesz poziomy głośności.