Problem z zasięgiem w Samsung Omnia 7 / jak wyłączyć 3G

  • 3 Odpowiedzi
  • 12269 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z zasięgiem w Samsung Omnia 7 / jak wyłączyć 3G
« dnia: Marzec 03, 2011, 09:19:21 »
Witam

mam do Szanownych forumowiczów użytkowników systemu WP7 pytanko dotyczące zasięgu w telefonie opartym na tym systemie. Czy jest możliwość wyłączenia sieci 3G w tym systemie i działanie tylko na GSM ? Pytanie moje kieruję dlatego, że podczas rozmów i poruszania się np. w samochodzie telefon przerywa rozmowy jeśli znajduję się na styku dwóch zasięgów 3G i GSM. Myślę że spowodowane jest to automatycznym przełączaniem się między systemami. Miałem ten sam problem w Nokii E72 i iPhonie i lekarstwem było stałe ustawienie na "nadajniki" GSM.
Proszę o odpowiedź w miarę pilną.

Kamil
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 20:55:07 wysłana przez gbbsoft »

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Problem z zasięgiem w Samsung Omnia 7
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2011, 11:20:06 »
Setting -> Cellular -> 3G connection On - przełącz na off...

Odp: Problem z zasięgiem w Samsung Omnia 7
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2011, 20:07:22 »
Przyczam sie do pytania:

Jak wyłączyć 3G w OMNI 7  That is the question ??????????????????????


warn - bezsensowne pytanie na które odpowiedź padła post wyżej, nadużywanie emotek (marcinl)


Połączone: Kwiecień 08, 2011, 00:21:28
Drogi Administratorze,
Bezsensowne jest pisanie takich ostrzeżeń. Wystarczy zerknąć w Omnie 7 żeby zobaczyć że odpowiedz powyżej i odwołanie sie do niej przez Administratora nie są prawdziwe.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2011, 00:21:28 wysłana przez aqq137 »

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Problem z zasięgiem w Samsung Omnia 7 / jak wyłączyć 3G
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2011, 10:17:48 »
Wystarczy zerknąć w Omnie 7 żeby zobaczyć że odpowiedz powyżej i odwołanie sie do niej przez Administratora nie są prawdziwe.
1. A czy to tak trudno napisać, że wg Ciebie nie ma takiej opcji w Omnie 7, i np: podeprzeć to swoje twierdzenie odpowiednią fotką.
Czy do tego trzeba aż wywoływać wojnę na forum? Czy nie lepiej po prostu podzielić się informacją, którą się posiada?

2. Zadawanie po raz który tego samego pytania jest trochę bez sensu. Po prostu nikt nie zna (innej) odpowiedzi na Twoje pytanie i już.

3. Skoro tu nikt nie zna odpowiedzi z nas, to wystarczy, że zapytasz Pana Google: http://www.all-samsungphones.com/how-to-turn-off-3g-on-samsung-omnia-7-i8700.html/ i podzielisz się tą wiedzą z nami. Czy to takie trudne?

PS. Z naszego punktu widzenia zachowujesz się jak zwykły Troll, który nie szuka odpowiedzi na pytanie, tylko wszczyna bezsensowne dyskusje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2011, 10:26:25 wysłana przez gbbsoft »