Problemy po aktualizacji do wersji 4.4.2

  • 4 Odpowiedzi
  • 15481 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacek_25_25

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Ipad 2
Problemy po aktualizacji do wersji 4.4.2
« dnia: Marzec 09, 2014, 19:56:49 »
Witam Wszystkich Serdecznie,
Po aktualizacji systemu Android do wersji 4.4.2 z moim telefon ciągle jest jakiś problem ( Galaxy Note 3 ). Od początku telefon co jakiś czas wyłącza moduł telefonu i nigdzie nie mogę zadzwonić a tym bardziej nikt nie może dodzwonić się do mnie,do tego już dwa razy nie zadziałała aplikacja budzik bo też została wyłączona a jeszcze jakby tego było mało to wczoraj po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych telefon w 3G ma jedną albo dwie kreski zasięgu maksymalnie ( w Warszawie ). I nie jest to wina operatora bo inne telefony  mają pełen zasięg w tym miejscu.W 2G jest wszystko w porządku.
Właśnie zauważyłem,że jak do kogoś dzwonię to zasięg nagle wzrasta do maksymalnego poziomu i po rozmowie wraca do 1 kreski...:(
Czy można coś z tym zrobić? Przywracałem ustawienia fabryczne ale to nie pomogło niestety

*

Offline bossbusko

  • ***
  • 308
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note III
Odp: Problemy po aktualizacji do wersji 4.4.2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2014, 07:16:30 »
Spieprzyli cos mocno z ta aktualizacja.
Kresek zasiegu praktycznie nie ma.
Gdy wysylam smsa nie moze wyslac, mialem tak juz 3 razy.
Do tego co najgorsze dzisiaj nie zadzwonil mi budzik i wstalem godzine za pozno. Masakra
Alcatel OT Easy db, N3210, N3310, N3510i, N6610i, Mot T720i, Jakis Ery, SE p800, SE p900, SE p910i, MDA compact III, MDA compact IV, Samsung I780, MDA Compact V, HTC HD2, Samsung Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy Note II, Galaxy Note III

*

Offline darekz

  • **
  • 100
Odp: Problemy po aktualizacji do wersji 4.4.2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2014, 17:14:40 »
Hmm. używam note2 w stanach i spotkałem się z podobnym problemem. na mojej note2 gdy w ustawieniach sieci mam automatyczne
LTE/4G/3G/2Gto poziom sygnału waha się od 0 kresek do 2. Moja lokalizacja nie ma zbyt dobrego pokrycia sygnałem LTE. Gdy wykonuje połączenie głosowe to telefon automatycznie przestawia się tryb 4G gdyż Tmobile USA nie używa Voice over LTE. To 4G to chyba bardziej HSPA+ w Europie czyli praktycznie szybsze 3G. Jeżeli wyłączę obsługę LTE w ustawieniach telefonu to wskaźnik sygnału podnosi sie do 4 kresek i żywotność baterii wzrasta ponieważ telefon przestaje szukać sygnału LTE. Faktem jest ze tracę nieco na szybkości przesyłu daty, ale w mojej sytuacji szybkość download na pełnym sygnale 4G jest taka sama lub wyższa niż na słabym sygnale LTE (10-16 Mbit dla 4G i około 14Mbit dla LTE). Szybkość upload to juz inna sprawa: nie więcej niż 2 Mbit dla dobrego sygnału 4G i 7-10 Mbit dla słabego sygnału LTE. Dla porównania screenshot gdzie łatwo można zobaczyć różnice w szybkości, w szczególności upload.

Odp: Problemy po aktualizacji do wersji 4.4.2
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2014, 23:09:44 »
Witam.
W moim note 3 po aktualizacji nie działa NFC( w oknie "udostępnij przez" nie ma ikony NFC).
Czy u Was jest ten sam problem?

*

Offline tomsiw

  • ***
  • 271
  • Płeć: Mężczyzna
    • Data Optics - Technologie Światłowodowe
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note3 LTE 32GB + 64GB microSDXC
Odp: Problemy po aktualizacji do wersji 4.4.2
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2014, 11:51:49 »
Wydaje mi sie, ze zniknela tylko ikona w oknie "udostepnij przez".
Wejdz w ustawienia i w zakladce polaczenia, wlacz NFC.
Teraz wystrczy na swoim telefonie otworzyc plik, ktory chcesz przeslac, zetknac telefon z innym, ktory ma wlaczona transmisje NFC a potem kliknac ekran.
U mnie przynajmniej tak to dziala, mimo iz nie mam funkcji NFC  w oknie udostepniania.
Samsung Galaxy Note3 LTE 32GB + 64GB microSDXC (KitKat 4.4.2)