Note III na maxa :D (offtop ppsspp)

  • 0 Odpowiedzi
  • 16542 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline BigStar

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizzard, Raphael, Leo, Desire S,TF 101,NOŁTĘ 3
Note III na maxa :D (offtop ppsspp)
« dnia: Październik 16, 2014, 17:13:54 »
Piszę w tym dziale, gdyż chodzi mi konkretnie tylko i wyłącznie o ten model telefonu. Jako iż jestem (może pieprznięty) fanem tego żeby mój fon działał w najlepszej możliwej formie i najlepszych osiągach, to oczywiście przedłubałem go całego na wskroś. Miło jest pisać i czytać w j.ang... ale przecież rodacy też mają i używają tego fona. Stąd ten temat i zapytanie... co polecacie? Obecnie używam AEL kernel ver 7.9 na stocku (jakoś mi się nie podobają gotowane romy) przy ustawieniach governor "interactive" i kilkoma tweakami podniesienia zegara CPU jak i GPU. Jakieś Wasze ustawienia by wyciągnąć z naszej maszynki to co najlepsze?

Także przy offtopie(na który sobie pozwole, by nie zakładać kolejnego tematu). Czy ktoś bawił się PPSSPP? Czytałem dużo że "ustawienie zależy od gry" więc konkretnie chodzi mi tutaj o serie Monster hunter, mhp3rd dla kompletnej ścisłości. Wydusiłem prace na 100% , ale fps mam dalej 15/30 fps :/ i mnie to denerwuje :P (gra działa płynnie i czepiam się szczegółów... )Jakieś ustawienia, ktoś, coś? z góry dziękuję ! :D
i już coś wymyśliłem :)

"Nie denerwuj się... to tak jakbyś mścił się na własnym ciele, za głupotę innych"
"I spojrzał Pan na pracę naszą, i był zadowolony... a zapytawszy o zarobki,usiadł i zapłakał"