Samsungb7350 - Brak wibracji+nie działające radio

  • 1 Odpowiedzi
  • 17781 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Samsungb7350 - Brak wibracji+nie działające radio
« dnia: Sierpień 26, 2012, 07:28:18 »
Witam
Zakupiłem Samsunga B7350 i wszystko by było fajnie tylko że nie działają wibracje, nawet jak wyświetlę opcje *#0842# bezpośrednie wejście w wibracyjne + nie działa radio wyskakuje komunikat PANIC:unexpected value (7) do tego podczas skanowania się zawiesza (dodam że słuchawki są wpięte). Właśnie przeładowałem trzeciego windows mobile w nim i nic.
Gdzie powinien się znajdować silniczek od wibracji w tym samsungu ? Rozebrałem wczoraj tel i go nie zlokalizowałem ,pierwsza myśl poprzedni właściciel miał palce w tel i go nie włożył jednak nie znalazłem nigdzie wolnego gniazda lub innego złącz gdzie mógł być podpięty owy silniczek. I 2 sprawa ma ktoś może ORYGINALNY soft do tego tel??

*

Offline cormacart

  • **
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Cormac Mac Art
  • Sprzęt: HTC Polaris, Samsung Omnia Pro4
Odp: Samsungb7350 - Brak wibracji+nie działające radio
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2012, 10:45:35 »
Witam
Zakupiłem Samsunga B7350 i wszystko by było fajnie tylko że nie działają wibracje, nawet jak wyświetlę opcje *#0842# bezpośrednie wejście w wibracyjne + nie działa radio wyskakuje komunikat PANIC:unexpected value (7) do tego podczas skanowania się zawiesza (dodam że słuchawki są wpięte). Właśnie przeładowałem trzeciego windows mobile w nim i nic.
Gdzie powinien się znajdować silniczek od wibracji w tym samsungu ? Rozebrałem wczoraj tel i go nie zlokalizowałem ,pierwsza myśl poprzedni właściciel miał palce w tel i go nie włożył jednak nie znalazłem nigdzie wolnego gniazda lub innego złącz gdzie mógł być podpięty owy silniczek. I 2 sprawa ma ktoś może ORYGINALNY soft do tego tel??

w 2011 r., w mojej OP4 po kilku tyg. dzialania padla vibra i kiedy od piatku do poniedzialku rano czekala calkowicie wylaczona na zawiezienie do serwisu,  nagle ponownie zaczela bezblednie dzialac. Nie zapeszajac, ten stan trwa nadal. Mozesz sprobowac dac mu 2-3 dni totalnego wypoczynku lub serwisowac. Powodzenia.