SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!

  • 17 Odpowiedzi
  • 4181 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« dnia: Styczeń 10, 2007, 23:47:57 »
Witam was...bardzo nie serdecznie, sadzilem , ze ktory kolwiek z ludzi udzielajacych sie na forum chociaz w jakims stopniu mi pomoze...niestety pomylilem sie....Nikt z was tu nie ma tak naprawde pojecia o zmianach softu etc... tylko tlumaczycie fora zagraniczne!!!! logujac sie tutaj naprawde myslalem ze ktorys z was raczy cokolwiek podpowiedziec, moj post dotyczyl rz1710, niestety nikt nie raczyl nic napisac!!! wiec postanowilem sie sam za to zabrac! wasze wszystkie metody sa do bani!!! i nic nie warte, !!  spedzilem kilka nocy wraz z kolegami programistami zeby rozpykac zmiany softu w rz1710, i udalo sie!!! zmienilismy z chlopakami 28 sztuk na jezyk angielski, kazdy dziala wysmienicie! wszyscy "mistrzowie" Rz1710 mozecie sie schowac   i szukac metody! !! Dla ludzi naprawde potrzebujacych sloze pomoca...ale napewno nie na tym forum!!! ev . na priva...a rz1710 , moge kazda ilosc pyknac, na angielski!!!  za odpowiednia cene oczywiscie!!!

pozdrawiam wszystkich "translatorow" !!
Z powazaniem ,

Arek

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2007, 23:52:17 »
Młody gniewny nam się okazał.
I ma wszystkich w nosie .
A widzą nie będzie się z nikim dzielił - po co przecież on wie.
Jest mistrzem   :wkurzony:
potrzebna zgoda

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Re: SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2007, 23:57:39 »
Cytat: "stuka"
Witam was...bardzo nie serdecznie, sadzilem , ze ktory kolwiek z ludzi udzielajacych sie na forum chociaz w jakims stopniu mi pomoze...niestety pomylilem sie....Nikt z was tu nie ma tak naprawde pojecia o zmianach softu etc... tylko tlumaczycie fora zagraniczne!!!! logujac sie tutaj naprawde myslalem ze ktorys z was raczy cokolwiek podpowiedziec, moj post dotyczyl rz1710, niestety nikt nie raczyl nic napisac!!! wiec postanowilem sie sam za to zabrac! wasze wszystkie metody sa do bani!!! i nic nie warte, !!  spedzilem kilka nocy wraz z kolegami programistami zeby rozpykac zmiany softu w rz1710, i udalo sie!!! zmienilismy z chlopakami 28 sztuk na jezyk angielski, kazdy dziala wysmienicie! wszyscy "mistrzowie" Rz1710 mozecie sie schowac   i szukac metody! !! Dla ludzi naprawde potrzebujacych sloze pomoca...ale napewno nie na tym forum!!! ev . na priva...a rz1710 , moge kazda ilosc pyknac, na angielski!!!  za odpowiednia cene oczywiscie!!!

pozdrawiam wszystkich "translatorow" !!
Z powazaniem ,

Arek


Napisze to tak - no to sobie pykaj ...
pozdrawiam
Jachu

SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2007, 23:59:05 »
Cytat: "jas_pik"
Młody gniewny nam się okazał.
I ma wszystkich w nosie .
A widzą nie będzie się z nikim dzielił - po co przecież on wie.
Jest mistrzem   :wkurzony:


Nie taki znowu Mlody, ale ten  "mlody " wie jak rozpykac rz1710 :P . a prawda jest taka, ze pomagacie tylko i wylacznie "swoim " ludziom...zaden nowy nie ma szans ....a metody tu opisywane sa nieraz nie w calosci nawet dokladnie przetlumaczone,z forum zagranicznych i nawet nieraz ktos nie widzial ipaqa na oczy a rozpisuje sie o nim.... tlumaczyc kazdy potrafi...ale naprawde zeby pomyslec cos samemu i posiedziec troszke przy problemie to jest sztuka.

Re: SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:00:18 »
Cytat: "jachu"
Cytat: "stuka"
Witam was...bardzo nie serdecznie, sadzilem , ze ktory kolwiek z ludzi udzielajacych sie na forum chociaz w jakims stopniu mi pomoze...niestety pomylilem sie....Nikt z was tu nie ma tak naprawde pojecia o zmianach softu etc... tylko tlumaczycie fora zagraniczne!!!! logujac sie tutaj naprawde myslalem ze ktorys z was raczy cokolwiek podpowiedziec, moj post dotyczyl rz1710, niestety nikt nie raczyl nic napisac!!! wiec postanowilem sie sam za to zabrac! wasze wszystkie metody sa do bani!!! i nic nie warte, !!  spedzilem kilka nocy wraz z kolegami programistami zeby rozpykac zmiany softu w rz1710, i udalo sie!!! zmienilismy z chlopakami 28 sztuk na jezyk angielski, kazdy dziala wysmienicie! wszyscy "mistrzowie" Rz1710 mozecie sie schowac   i szukac metody! !! Dla ludzi naprawde potrzebujacych sloze pomoca...ale napewno nie na tym forum!!! ev . na priva...a rz1710 , moge kazda ilosc pyknac, na angielski!!!  za odpowiednia cene oczywiscie!!!

pozdrawiam wszystkich "translatorow" !!
Z powazaniem ,

Arek


Napisze to tak - no to sobie pykaj ...



Raczej ze bede ;-) bez skojarzen :P

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:01:22 »
Cytat: "stuka"
Cytat: "jas_pik"
Młody gniewny nam się okazał.
I ma wszystkich w nosie .
A widzą nie będzie się z nikim dzielił - po co przecież on wie.
Jest mistrzem   :wkurzony:


Nie taki znowu Mlody, ale ten  "mlody " wie jak rozpykac rz1710 :P . a prawda jest taka, ze pomagacie tylko i wylacznie "swoim " ludziom...zaden nowy nie ma szans ....a metody tu opisywane sa nieraz nie w calosci nawet dokladnie przetlumaczone,z forum zagranicznych i nawet nieraz ktos nie widzial ipaqa na oczy a rozpisuje sie o nim.... tlumaczyc kazdy potrafi...ale naprawde zeby pomyslec cos samemu i posiedziec troszke przy problemie to jest sztuka.


Napisze "miszczu" Ci jeszcze raz "pykaj" sobie co chcesz i jak chcesz , jesli masz zamiar obrazac ludzi na tym forum lepiej zmien forum skoro i tak nie ma na nim dla Ciebie nic ciekawego ...
pozdrawiam
Jachu

SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:08:50 »
Cytat: "jachu"
Cytat: "stuka"
Cytat: "jas_pik"
Młody gniewny nam się okazał.
I ma wszystkich w nosie .
A widzą nie będzie się z nikim dzielił - po co przecież on wie.
Jest mistrzem   :wkurzony:


Nie taki znowu Mlody, ale ten  "mlody " wie jak rozpykac rz1710 :P . a prawda jest taka, ze pomagacie tylko i wylacznie "swoim " ludziom...zaden nowy nie ma szans ....a metody tu opisywane sa nieraz nie w calosci nawet dokladnie przetlumaczone,z forum zagranicznych i nawet nieraz ktos nie widzial ipaqa na oczy a rozpisuje sie o nim.... tlumaczyc kazdy potrafi...ale naprawde zeby pomyslec cos samemu i posiedziec troszke przy problemie to jest sztuka.


Napisze "miszczu" Ci jeszcze raz "pykaj" sobie co chcesz i jak chcesz , jesli masz zamiar obrazac ludzi na tym forum lepiej zmien forum skoro i tak nie ma na nim dla Ciebie nic ciekawego ...



Nikogo nie bede obrazal...a moze kiedys skorzystam z tego fora,....

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:15:01 »
Jeśli nie bedziesz obrażal ( chociaż taki zamiar plynął z każdego słowa Twojego postu ) to podziel się z innymi swoim doświadczeniem /mądrością/wiedzą/ itd...
Jesli znalażleś bład w wypowiedziach innych to go popraw - takie są zwyczaje na forach internetowych.
Jeśli wiesz więcej od innych to się podziel wiedzą - jak na razie dużo enegii przekułeś w bezproduktywną /nieefektywną pisaniną - twoje wypowiedzi nie wniosły nic do tematu ipaqów.
potrzebna zgoda

SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:21:37 »
Cytat: "jas_pik"
Jeśli nie bedziesz obrażal ( chociaż taki zamiar plynął z każdego słowa Twojego postu ) to podziel się z innymi swoim doświadczeniem /mądrością/wiedzą/ itd...
Jesli znalażleś bład w wypowiedziach innych to go popraw - takie są zwyczaje na forach internetowych.
Jeśli wiesz więcej od innych to się podziel wiedzą - jak na razie dużo enegii przekułeś w bezproduktywną /nieefektywną pisaniną - twoje wypowiedzi nie wniosły nic do tematu ipaqów.



Sluszna uwaga...tylko na me pytanie zadane na forum,,,,nikt nawet nie raczyl odpowiedziec,,,,,"stary sorry ale jeszcze nad tym pracujemy"..... moje wypowiedzi moze i nie wniosly,..ale czas ktory spedzilem nad tym tematem wniosl....sadze ze jeszcze sie na tym forum udziele....ale najpierw opracujemy metode na rx1950.

*

Offline PeDeA

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX 720 + GNS 5843
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:28:13 »
Cytat: "stuka"

..... moje wypowiedzi moze i nie wniosly,..ale czas ktory spedzilem nad tym tematem wniosl....sadze ze jeszcze sie na tym forum udziele....ale najpierw opracujemy metode na rx1950.


Amen
Pozdrawiam PeDeA

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:35:25 »
Jak wiesz ludzie zmieniają swoje sprzęty ( jesli poszperasz w wyszukiwarce to znajdziesz moje stare posty dotyczace niektórych modeli ipaqów , również w sprawie zmiany wersji językowych)- ponieważ już ich nie mam - to nie zaglądam na forum ipaqowe.
Naprawdę wiele informacji znajdziesz jeśli bedziesz korzystal z szukaczki - być może ten temat ( albo podobny był opisywany) - ja korzystałem z metod ( i opisalem w jaki sposób)z  podmiany nazwy Rom-u w czasie upgradu lub zmiany poczatkowych bajtów Rom-u .
Teraz mogę pomóc dla modeli podanych w profilu oraz Acera d100 .
Zapraszamy do stowrzenia małego/dużego opisu jak poradzić są z problemem który ty miałeś.
Jesli masz żyłkę to może twój post zostanie przyklejony ( i to jest spore wyróżnienie dla klubowicza) - a jesli zrobisz to profesjonalnie - to może nasz Red.Nacz. poda to jako artykuł na stronie głównej - czego Ci życzymy. :D
potrzebna zgoda

SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:36:13 »
Niestety muszę się zgodzić z kolegą stuka, że nowym się nie odpowiada na tym forum. Też nie dostałem odpowiedzi na żadnego posta. Już myślałem, że nikt tego nie czyta, ale taki natychmiastowy odzew na tego posta mnie zaskoczył.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:51:48 »
i po co się tak unosić od razu? prawdopodobnie nie było odzewu, bo rz1710 i rx1950 to beznadziejne modele które omija się szerokim łukiem i ludzie znający się na rzeczy po prostu nie mieli z tym do czynienia... gdyby umieli to pomogliby - jak już jas-pik napisał

fakt - nie jest to pierwsza sytuacja na tym forum, gdy zainteresowana osoba sama rozwiązała swój problem, natomiast z postawą typu "haha już wiem, ale nie powiem, chyba że za odpowiednią opłatą" spotykam się po raz pierwszy...

*

Offline kuba88

  • ***
  • 426
  • Sprzęt: Galaxy S XXJPY
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:38:32 »
Cytat: "notorp"
Niestety muszę się zgodzić z kolegą stuka, że nowym się nie odpowiada na tym forum. Też nie dostałem odpowiedzi na żadnego posta. Już myślałem, że nikt tego nie czyta, ale taki natychmiastowy odzew na tego posta mnie zaskoczył.


Zalogowałem się w sierpniu i nigdy nie wydawało mi się, że jako nowy jestem olewany. Warunkiem jest zadawanie zwięzłych pytań które nie były przerabiane po tysiąckrot i używanie opcji SZUKAJ!!!

Co do tego rz1710 to po pierwsze nie jesteśmy wszechwiedzący. Na forum istnieje zasada, że jeśli ktoś coś "odkryje" to dzieli się z innymi. Swoją drogą tak jak napisał killcabbie o rz1710 nie dowiesz się dużo bo na forum jest ledwie kilka osób posiadający ten sprzęt a kupują go zazwyczaj laicy, używający pocketów do PIM'u a nie ludzie którzy znają się na zmianach ROM'u itp (bo to chyba jeden z najgorszych pocketów jakie zostały wypuszczone na rynek)

------Edit---

Wiesz co, widać że nawet nie zachciało ci się szukać. Nie dziw się że nikt nie będzie odpowiadał na twoje pytania skoro są przyklejone wątki o tym problemie http://www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=10188. I teraz Ty wyszłeś na niekompetentnego. I jeszcze bezczelnie obrażasz innych forumowiczów!!!

Wątek jest do skasowania albo przeniesienia

SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 11, 2007, 08:53:07 »
kuba88 zobacz ostatnie 2 posty pod tym linkiem co podałeś??
co Ty do mnie masz ja nikogo nie obrażałem tylko potwierdzam że też mam odczucie że się zlewa nowych

*

Offline kuba88

  • ***
  • 426
  • Sprzęt: Galaxy S XXJPY
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 12, 2007, 09:10:59 »
Cytat: "notorp"
ad1. Znalazłem inną wersję update i udało się to zrobić podmieniając pliki (dziwne, że tamte przechodziły weryfikację zgodności, a jednak wieszało się na 0.1%)


Jak miał ci ktoś pomagać skoro wszystko robiłeś dobrze a jedynym problemem był niedziałający update, a nie ma innych sposobów, aby zmienić język, niż podane w tym wątku.

co do obrażania miałem na myśli stuka

Zresztą twoje dwa ostatnie posty w tym dziale dowodzą, że stuka obraził się na nasze forum dlatego, że sam nie umie najpierw POSZUKAĆ!!! a jedną z podstawowych zasad tego forum jest taka, że jeśli odpowiedź na jakiś problem była wałkowana to nie odpowiada się na takie pytania ponownie. I teraz albo nowi nauczą się używać szukajki albo nie będą mieli odpowiedzi na swoje posty.

------Edit--------------

Tak a propo jeśli chciałeś wgrać ROM z hx2490 do rz1710 to lepiej nie baw się w flashowanie bo za niedługo twoja zabaweczka będzie się nadawała tylko do recyclingu

SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2007, 18:04:02 »
Cytat: "kuba88"
Tak a propo jeśli chciałeś wgrać ROM z hx2490 do rz1710 to lepiej nie baw się w flashowanie bo za niedługo twoja zabaweczka będzie się nadawała tylko do recyclingu


Jakbyś uważnie przeczytał, to nie byłoby tej niepotrzebnej uwagi. Pisałem tam o dwóch różnych modelach.

PS. Tylko ten co nic nie robi nic nie popsuje  ;) Na pewno wszystkie te metody okupione są martwymi ipaq_ami.

*

Offline kuba88

  • ***
  • 426
  • Sprzęt: Galaxy S XXJPY
SERDECZNIE WSZYSTKIM dziekuje za Pomoc! przy RZ1710!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 24, 2007, 07:56:53 »
Cytat: "notorp"
Cytat: "kuba88"
Tak a propo jeśli chciałeś wgrać ROM z hx2490 do rz1710 to lepiej nie baw się w flashowanie bo za niedługo twoja zabaweczka będzie się nadawała tylko do recyclingu


Jakbyś uważnie przeczytał, to nie byłoby tej niepotrzebnej uwagi. Pisałem tam o dwóch różnych modelach.

PS. Tylko ten co nic nie robi nic nie popsuje  ;) Na pewno wszystkie te metody okupione są martwymi ipaq_ami.


No cóż, na początku pisałeś o rz1710 a potem, że nie udało ci się zgrać romu z hx2490 na kartę SD. Może miałeś co innego na myśli ale wygląda to tak jakbyś chciał wgrać rom z hx2490 do rz1710, przynajmniej na moje oko, toteż taka a nie inna moja interpretacja.