HP rz1710 problem z kartą pamięci SD

  • 1 Odpowiedzi
  • 2969 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP rz1710 problem z kartą pamięci SD
« dnia: Sierpień 30, 2006, 13:04:03 »
Witam,
ostatnio zakupiłem sobię kartę SD firmy Pretec 512MB do wyżej wymienionego PDA i mam następujący problem:
Otóż na kartę wrzuciłem trochę danych, muzykę oraz inne dokumenty. Dokumenty word mogę otwierać bez problemu natomiast muzyki nie mogę odtworzyć gdyż wyskakuje mi komunikat, że system nie jest w stanie zlokalizować pliku. Drugi problem jaki mam z tą kartą to brak możliwości usunięcia danych z karty :( Otóż przeprowadziłem hard restet i nie wyjąłem karty pamięci. Następnie dokonałem przywrócenia ponieważ miałem backup na kompie. Po tej czynności pojawił się broblem z usuwaniem danych z karty.  
Fizycznie wskazuje mu na pliki do usunięcia i je usuwa, podglądam pamięć i jest zwolniona ale jak tylko zrobię soft reset lub wyjmę i włożę kartę to znów mam te same dane na karcie. W czym może być problem? Dlaczego tak się dzieje? Dzisiaj zrobiłem znów hard restet ale tym bez karty w środku i cały czas jest tak samo. Please help   :O

*

Offline kuba88

  • ***
  • 426
  • Sprzęt: Galaxy S XXJPY
HP rz1710 problem z kartą pamięci SD
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2006, 09:25:21 »
Miałem podobny problem, na moją MMC 32MB siemensa wgrywałem coś kasowałem a potem część z zajętego miejsca nie odzyskiwałem (było widziame jako zajęte) pomimo usunięcia wszystkich plików (również tych niewidocznych) ale sformatowałem kartę tym programem http://pdaclub.pl/dl/file_view.php?f_cat=84&sortby=t&sort=asc&f_id=97 i od tej pory wszystko działa