HP iPaq 5940 - nie mogę nic zainstalować

  • 4 Odpowiedzi
  • 3785 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sartek

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
HP iPaq 5940 - nie mogę nic zainstalować
« dnia: Lipiec 18, 2007, 14:33:02 »
Witam!

Przy wszelkich próbach instalacji pobranych z internetu programów pojawia się komunikat "installation of .CAB file unsuccessful" (zarówno przy instalacji poprzez AS, jak i bezpośrednio z plików CAB). Zaczęło się od tego, że zainstalowałem sobie BetaPlayera do oglądania filmów. Ten jednak pokazywał mi błąd: "DirectDraw: Device Error" i nic nie chciał obsłużyć. Postanowiłem go zatem odinstalować, ale już się nie dało. Wszelkie próby odinstalowania tego programiku nie przynoszą żadnych skutków. Chciałem zainstalować zatem inny odtwarzacz, ale od tego momentu nie mogę zainstalować już niczego.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak ten problem rozwiązać? Jestem w tych zabawkach zupełnie świeży, a nic na innych i na tym forum nie znalazłem. Będę wdzięczny za wszelką pomoc!!

Pozdrawiam,

Sartek
Sartek
(początkujący użytkownik GPS)

Odp: HP iPaq 5940 - nie mogę nic zainstalować
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2007, 14:41:35 »
musisz zrobić HardReset

*

Offline sartek

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HP iPaq 5940 - nie mogę nic zainstalować
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2007, 15:27:29 »
ale ja mam full różnych ustawień Automapy i zero czasu na ponowne instalowanie badziewa....

Naprawdę nic innego nie da rady??

A jak już zrobię ten Hard Reset, to co mam zainstalować do oglądania filmów, żeby sytuacja się nie powtórzyła??

Hard Reset rozumiem wyjąć baterię na dłuższy czas trzeba...


Sartek
Sartek
(początkujący użytkownik GPS)

*

Offline Wicked

  • ****
  • 829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer n311 sd 2GB + toshiba g900 + nokia 5530 4GB
Odp: HP iPaq 5940 - nie mogę nic zainstalować
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2007, 16:37:29 »
W WM 5.0 wyjęcie baterii nic nie da. Musisz znaleźć w instrukcji albo u wujka google jak się robi HR w twoim sprzęcie. Do filmów zainstaluj TCPMP.

*

Offline sartek

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HP iPaq 5940 - nie mogę nic zainstalować
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2007, 10:42:47 »
Dzięki za info!! :)

Na razie odwlekam egzekucję - pobrałem z netu programik do przerabiania wszelkich formatów na .wmv i korzystam z Windows Media Player 10.

W jednym z innych wątków ktoś napisał, że w tym modelu trzeba uważać na stan naładowania baterii, bo przy zbyt długiej przerwie można się obudzić z czystym systemem i brakiem jakichkolwiek aplikacji. Myślałem, że to jest właśnie osławiony Hard Reset.

Ale mam też jeszcze jedno pytanie. Na urządzeniu jest preinstalowany TomTom 6 - jak zrobię Hard Reset to będę go miał czy zniknie? Jeśli miałby zniknąć, to jak zrobić sobie back-upa? Producent żadnej płytki ani karty SD nie dał...

Sartek
Sartek
(początkujący użytkownik GPS)