RX 3715 - wyłączanie

  • 4 Odpowiedzi
  • 826 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RX 3715 - wyłączanie
« dnia: Grudzień 23, 2005, 15:05:31 »
Czesc
Pewnego ładnego dnia kożystałem sobie z mojej zabaweczki i tu nagle mi się zawiesił ale w bardzo dziwny sposób ( z biegiem czasu ekranik robil się coraz jaśniejszy) - wiec nie wiele mysląc wyłączyłem go guziczkiem i ponownie go włączyłem zaczął ładować sobie (tak jak mu  się zrobi resecik schowanym guziczkiem) i działał ok nie licząc że wyczyścił całą swoją pamieć i nic nie pozostało po moim sofcie zupełnie świerze okienka. No dobra pogodziłem się z tym faktem zainstaluje sobie jeszcze raz no że nie miłem nic już na nim w takim razie chce go wyłączyć a tu sie okazuje że nie działa guziczek ON/OFF po kilku krotnej próbie nadal nie działa więc otworzyłem klapke baterii i sie wyłączył po ponownym właczeniu już sie normalnie włączył ale wyłączyć sie juz normalnie nie chce wiec zakażdym razem otwieram klapke baterii.
Może mi ktoś pomóc co zrobić (wydaje mi się że może należy wgrać mu ponownie okienka WM'03 bo przecież klawisz z punktu mechanicznego-elektr. działa bo włącza go ) sorki za długie opowiadanie ale chciałem w miare dokładnie to opisać  :)

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
RX 3715 - wyłączanie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2005, 15:20:17 »
to pol srodek niestety ale zawsze mozesz wylaczyc pda programowo np. za pomoca tego http://www.pdaclub.pl/dl/file_view.php?f_cat=11&sortby=t&sort=asc&f_id=14 i innych programow

RX 3715 - wyłączanie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2005, 22:30:02 »
Taki połowiczny srodek to ja mam taki sprzetowy z klapka wystarczy ja delikatnie uchylic ale ja chcialem to naprawic ale jak ????
Ma ktoś jakis pomysl???

RX 3715 - wyłączanie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2006, 22:21:18 »
a sprobuj rozladowac do szczetnie baterie i drugie ogniwo potrzymujace pamiec i tak aby mu sie wszystko wykasowalo i wgral od nowa sobie z romu

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
RX 3715 - wyłączanie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2006, 01:39:36 »
Cytat: "A_Romek"
a sprobuj rozladowac do szczetnie baterie i drugie ogniwo potrzymujace pamiec i tak aby mu sie wszystko wykasowalo i wgral od nowa sobie z romu

zamiast bawić się w to, po prostu zrob jeszcze raz hard reset, może to coś zmieni.
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych