padł rx3715, potrzebna pomoc...

  • 4 Odpowiedzi
  • 826 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

padł rx3715, potrzebna pomoc...
« dnia: Lipiec 13, 2005, 11:17:36 »
No i padł. Bawiłem się nim wyłączyłem odłożyłem przed siebie za jakąś chwilę włączyło się podświetlenie ekranu (bez napisów czy coś) później samo się wyłączyło, a za jakieś 3 minuty chciałem go włączyć i nic. Nie reaguje. Ładowarka sieciowa nie powoduje ładowania baterii, nie mozna go włączyć wciskanie soft reset też nie pomaga, próba hard-resetu też nie... Ostatnio zainstalowałem program PenReader sciągnięty za punkty z ipaqchoice (hp) i tak podejżewam że to jego sprawka, z tym że jak program się zainstalował to prosił o soft reset i po tym się uruchomił bawiłem się chwilę poźniej wyłączyłem i włączyłem jeszcze chwilkę się pobawiłem, a następnie tak jak napisałem na początku - samo włączyło się podświetlenie i...
Na razie wyciągnąłem baterię i zastanawiam się czy coś to da... Jakieś sugestie? Jutro jadę do warszawy to oddam go do serwisu jest jeszcze na gwarancji, czy ktoś wie jak długo może trwać naprawa. Ipaq nie spadł nic mu się nie stało, komfortowe warunki...
Niech to gęś kopnie, akurat kiedy jest najbardziej potrzebny... eh...

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
padł rx3715, potrzebna pomoc...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2005, 11:33:19 »
Watpie by to byla wina jakiegos programu w stylu PenReadera. Daj mu szanse... niech polezy na ladowarce jakis czas... albo wlasnie bez baterii i potem sprobuj zrobic twardy reset.

padł rx3715, potrzebna pomoc...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2005, 12:05:10 »
bateria była naładowana prawie na 100%. na razie wyciągnięta bateria jeszcze nic nie pomogła...

PS. W karcie gwarancyjnej hp jest napisane, że musi być dostarczona z dowodem zakupu - jest to konieczne? Czy uda sie to jakoś zareklamować tylko z w pełni wypełnioną kartą gwarancyjną?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
padł rx3715, potrzebna pomoc...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2005, 12:09:32 »
Prawdopodobnie tak. Czesto nawet karta nie jest potrzebna, bo gwarancja realizowana jest na podstawie numeru seryjnego PDA.

padł rx3715, potrzebna pomoc...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2005, 13:10:32 »
no kurde! włączył się ;) golutki jak go hp stworzył... muszę teraz poinstalować programy... no ale dobrze, że śmiga uff...