Kłopot z iPaq File Store

  • 2 Odpowiedzi
  • 3120 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kłopot z iPaq File Store
« dnia: Luty 21, 2007, 12:22:42 »
Witam klubowiczów...
Mam kłopot który starałem się rozwiązać na podstawie analizy postów na forum. Temat był wałkowany kilka lat temu ale nie udało mi się. Może teraz znajdzie się ktoś co mi pomoże.
Mam iPaqa 3715 z którego jestm b. zadowolony. Na ipaq file store mam poinstalowane programy: automapa, oziexplorer, mobilGG, gpsviewer i archiwum backupa. Analiza zajętości pamięci wyświetla - total storage card mem - 95.98 MB, in use - 33.95 MB free - 62.03 MB.
Zachciało mi się instalacji Skype CE i w trakcie tej instalacji ipaq stanął. Po resecie zwykłym i twardym jest następująca sytuacja. Automapa chodzi, ozi zawiesza system. Zarówno File Explorer jak i ActiveSync widzi ipaq file store ale każda próba uruchomienia programu z tej pamięci, skasowania pliku lub zapisu pliku w niej lub użycie funkcji - format, powoduje zawieszenie urządzenia. Przepisałem już BIOS, użyłem psmformat (nie uruchomił się) i nic..... może jest jakiś inny sposób?
proszę o pomoc

*

Offline arczi

  • ****
  • 921
    • http://www.arczi79.netarteria.info
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Kłopot z iPaq File Store
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2007, 11:00:34 »
Czyli iPaq od kilku lat leży nieużywany?  :terrified:

Co Ty tam masz? WM2003 SE? Jeśli po HardResecie nic nie pomaga... to jest to baaaardzo dziwne... może uwalona pamięć... (???)

Trochę ryzykowne rozwiązanie to wgrać ponownie cały ROM - ale jak problem z pamięcią to możesz już więcej nie zobaczysz działającego iPaqa.

I jeszce jedno pytanie... jakiego rozmiaru masz iPaq File Store? U mnie (na h4150) jest tylko 2,85MB więc nic tam nie wrzucę.... a z tego co słyszałem przepełnienie pamięci iPaq File Store jest baaardzo niebezpieczne.. i może prowadzić do uszkodzenia pamięci. I jeszcze jedno pytanie: czy my dobrze rozumiemy się - Ty jeśli piszesz o iPaq File Store to myślisz o tej dodatkowej wbudowanej w iPaqa pamięci (bo tak jest u mnie)? ...bo dziwi mnie że aż tyle programów tam Ci się może zmieścić....

Cytuj
Analiza zajętości pamięci wyświetla - total storage card mem - 95.98 MB, in use - 33.95 MB free - 62.03 MB

Tutaj chyba nic nie napisałeś o IPAQ File Store.... tylko o karcie pamięci...  :mysli:

Nie znam kompletnie 3715 więc tylko takie moje lakoniczne uwagi...

Pozdr.
Casio Cassiopeia E-115 ----> HP iPaq h4150 ----> HTC Touch Pro ----> HTC Inspire 4G ----> HTC Desire HD ----> Samsung Galaxy Note  4 (N910C)

Odp: Kłopot z iPaq File Store
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2007, 22:04:51 »
Witam ponownie po długiej przerwie :)

Problem mój dotyczy ipaq file store więc nie zaczynałem nowego wątku. Problem tylko w tym, że za cho....ę nie mogę usunąć z tamtąd danych. Podczas prób wszystkimi możliwymi programami ...."error deleting file..." Hard reset nie pomaga. Rozładowanie baterii też nie pomaga bo przecież to jest pamięć flash i co teraz zrobić?? Gadałem z ludźmi z hp i najlepiej oczywiście to odesłać ipaqa do serwisu. Wszystko poza tym z nim jest powiedzmy ok. Może ma ktoś jakiś pomysł.
iPAQ 5450
ROM Date 07/08/03
ROM Revision: 2.00.21 ENG
Version 4.20.1081 (Build 13100)

ipaq file store Free 11,17mb in USE 7,7mb

Kasowanie z poziomu active sync nic nie daje.

Z góry dzięki za pomoc