HP iPAQ rx3115 - PROBLEM z WŁACZENIEM

  • 1 Odpowiedzi
  • 3070 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP iPAQ rx3115 - PROBLEM z WŁACZENIEM
« dnia: Marzec 26, 2009, 11:28:41 »
Odwieczny problem.... po padnieciu bateri brak odzewu!

Posiadam 2 Baterie (na oryginalej laduje sie bez problemu) natomiast  na zamienniku o wiekszej pojemnosci (wytrzymuje na nim 3 razy dluzej niz na orygnialnej) .
Do poketa mam kabel do kompa , przejsciowke 220 -> USB (jakas za 5zl :) + przejsciowke zapalniczka -> USB ! i nie potrafie uruchomić pocketa .

Wiem ze przyczyna jest zbyt maly prąd zasilania i pocket nie potrafi wstać (wlacza sie na 15sek i sie wylacza )  !

Teraz pytanka:

1. Czy ktoś zna sposób aby jakoś wzbudzić baterie (juz 2dni na ladowarkach lezał i nic :|
2. Moze jest jakaś ładowarka do samych bateri ewentualnie ktoś ma 2A ladowarke na sprzedaż
3. Ktoś jest z  okolicy Kępna  lub mieszka na trasie Kluczbork - Opole co moglby mi pozyczyc taka ladowarke?
4. Mialem kiedyś taka sutacje ze pocket na zamienniku naladowal sie do 30% i dioda od ladowania zaswiecila sie na stale! czy to wina bateri czy wina ladowarki?


Odp: HP iPAQ rx3115 - PROBLEM z WŁACZENIEM
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2009, 23:25:38 »
Witam
Moja propozycja:
- w sklepie elektronicznym za 1zł kupujesz wtyczkę do ładowania ładowarką
- podłączasz wtyczkę do zasilacza komputerowego na 5V pamiętając żeby na zewnętrznej części wtyczki był minus (z zasilacza +czerwony; -czarny)
pozdro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2009, 23:28:17 wysłana przez TheNat »