Przyciski HD2 - dowolny uruchamia cały system i inne sprawy

  • 1 Odpowiedzi
  • 20827 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Przyciski HD2 - dowolny uruchamia cały system i inne sprawy
« dnia: Sierpień 31, 2012, 09:12:16 »
Witam wszystkich,
wczoraj otrzymał prawie nowego HD2 i od razu zainstalwoałem na nim HardSPL i rom MeLoN-HD2_1.0-21916-3.14 (Start na górze ekranu) [25.01.2011]. Leoś aż bzyczy i śmiga z prawie 300 MB ramu wolnego.
Moje pytanie dotyczy trzech kwestii, nadzwyczaj dla mnie irytujących:
1) dlaczego naciśnięcie dowolnego przycisku wybudza telefon (oprócz przycisków głośności) - czy można to jakoś ustawić, aby działał tylko przycisk power/słuchawka w dół?
2) (jeśli możliwie jest powyższe ustawienie) co należy zrobić, aby po wybudzeniu HD2 na ekranie była wyświetlona aplikacja, która była widoczna po zamknięciu (być może problemem jest używanie do wyłączania ekranu przycisku power/słuchawka w dół)
3) czy istnieje możliwość wyłączenia podświetlenia przycisków, po konkretnym czasie?

Przepraszam jeśli, któraś z powyższych kwestii była poruszana, ale nie mam już sił czytać kolejnych stron danego wątku (kilkadziesiąt na xda i kilkanaście na pdaclub).

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Przyciski HD2 - dowolny uruchamia cały system i inne sprawy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2012, 09:18:21 »

1) dlaczego naciśnięcie dowolnego przycisku wybudza telefon (oprócz przycisków głośności) - czy można to jakoś ustawić, aby działał tylko przycisk power/słuchawka w dół?
Odniosę się tylko do jednej kwestii.
Biorąc pod uwagę kłopoty z tasiemką pod przyciskiem czerwonej słuchawki, ja bym raczej nie ograniczał możliwości wybudzenia Leona tylko do tego przycisku.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.