HTC HD2 Windows Mobile jako 1 a jako 2 Windows phone 7,5 mozliwe?

  • 3 Odpowiedzi
  • 14117 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam serdecznie.
W sumie do tej pory tylko czytałem, obserwowałem forum dawno mnie tu nie było i zastanawiam się czy coś się  w tym temacie zmieniło?
Chodzi mi by WM był 1 szym systemem a WP7 drugim, potrzebuje WM dla automapy (jestem kierowcą samochodowym) miałem chwilowo Androida który mi sie podobał ale w moim LEO posiadam kartę Aero2 (darmowy internet) i on chodzi  prawie tylko i wyłącznie dobrze z WP7  na andku nie ma możliwości  wpisania APN a tylko tego  mi brakuje w Andku, na WM  mam sztywny leon rom i tam działa Aero2 jednak muszę podstawową konfiguracje plusa np zmienić na aero2 na APN darmowy.
Windows Phone 7 jest jak bykiem strzelił w ustawieniach możliwość wpisana apn i w ogóle pięknie chodzą filmy z silverliht itp

Setki juz str czytałem i nie znalazłem odp czy jest opcja 2 systemów jakie wymieniłem,  rok temu  nie było takiej możliwości, chyba ze andek mi wp7. Bardzo proszę o odp bo  w weekend wyjeżdżam i potrzebuje do tego czasu cos w grac

Połączone: [time]Luty 13, 2013, 19:40:41[/time]
Jeśli nie ma takiej opcji o jakiej pisałem proszę podrzućcie mi  antka  z możliwością wpisania APN, andek na sd
Jako ze jest tysiące romow i rożnie się je wgrywa to juz pogubiłem sie w tym wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 19:42:32 wysłana przez yes83 »

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: HTC HD2 Windows Mobile jako 1 a jako 2 Windows phone 7,5 mozliwe?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2013, 06:56:15 »
Nie ma możliwości WM i WP naraz.
Wm i WP instalują się wyłacznie w NAND.
APN możesz ustawić w KAŻDYM androidzie. Tylko nie każdy współpracuje z Aero2 podobno.
http://pdaclub.pl/forum/android-w-leo/siec-aero2-i-android-nand/msg1571924/#msg1571924
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline _patryk

  • **
  • 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, x51v
    heyah
Odp: HTC HD2 Windows Mobile jako 1 a jako 2 Windows phone 7,5 mozliwe?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2013, 10:23:46 »
Chodzi mi by WM był 1 szym systemem a WP7 drugim.
Jak poczekasz jeszcze trochę, będzie to możliwe. MAGLDR2 umożliwi odpalanie WM z karty SD i WP7 również z karty SD ;)

Odp: HTC HD2 Windows Mobile jako 1 a jako 2 Windows phone 7,5 mozliwe?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2013, 16:24:54 »
Ok dzięki za odp "   AMIGAnTOMEK" i patryk

W sumie wczoraj w nocy a raczej dziś nad ranem, postawiłem Andka w nand tylko, ale z romu nativ SD i postawiłem go z karty, jednak chciałem mieć go na karcie sd class 4 póki co ale, po postawieniu andka bez żadnego błędu podczas wgrywania nie botuje go wcale, za 10x  wgrałem tak samo ale wybrałem  by uruchamiał się z pamięci  nand i się uruchamia wstaje wszystko gra, ale mi chodziło by grało z pamieci SD a nie nand. Stawiałem  w CLK "cLK 1.5-rc1" i rom z sd "NexusHD2-JellyBean-CM10_V1.3a" w tym CLK nie widzę innych botowań jak wybór na samym początku albo z nand  albo z sd ale i to i to daje mi błąd jak wybiore i restart fona, jedynie nie ma błędu jak wgram do nand i nie muszę nic ustawiać botowania  sam android idzie od razu. Czytałem gdzieś do 4 nad ranem ze ktoś miał taki sam problem jak ja i postawił z "MAGLDR113" ale ja jak chce to nie potrafię chyba ze to trzeba jakoś połączyć? jednak wyczytałem ze nie można łączyć  MAGLDR113_DAF z CLK . W ogóle te tutki wszędzie  są makabrycznie nie jasne, rok może nie soft owałem i rok temu stawiałem z SD tylko na WM ale to było banalne. A te metody to masakra. I typy romów w głowie się ludziom po przewracało czy co? Staram sie czytać ze zrozumieniem, ale jak ktoś  napisze to tak chaotycznie jak ja  lub gorzej to nie da się tego wgrać.

Prosił bym o jasny tutek  (lina jakiegoś bym sobie poradził z wgraniem) Androida  na SD, dokupię sobie nawet class 10 w najbliższym czasie jak by muliło na class4 ale chce mieć póki co WM i andzie na SD.  Mam 2 partycje  4Gb fat  primary i EX4  reszta a a karte mam 8 gb

I na tym romie co pisałem idzie mi aero2 i jest opcja zmiany i dodania APN jednak nie w kazdym romie  androida sie spotkałem z tym, mam dwa HTC i ten sam rom i wystarczy wyciagnac  karte SD i nie ma juz mozliwosci ustawienia APN oraz zmiany mimo ze  dalem do nand

Połączone: [time]Luty 15, 2013, 02:22:46[/time]
Poradziłem sobie juz ....
Mam 2 systemy ale z tym aero2 jest kupa...
Tzn chodzi o jedna pierdółkę i nie wiem jak ja włączyć, po prostu jak  są wirtualne dodatkowe pozycje typu cofnij dalej itp, takie  nad przyciskami fizycznymi robią to samo co fizyczne ale  są dodatkiem  (takie wirtualne na ekranie) i jak to jest włączone to można dodać APN jak tego nie  ma to nie ma kilku możliwości  w sofcie i nie ma tez APN ani zmiany edycji..

Wczoraj właśnie miałem na jednym z 2 HTC tak jak trzeba a na  drugim  bez tych przycisków wirtualnych. Przy instalacji się to jakoś uaktywnia czy jak?
Ogólnie to nauczyłem sie juz metoda prób i błędów włączać i botowac  z SD w Madafaka czyli "MAGLDR113_DAF" strasznie mi sie to nie podoba i chciałbym umieć  botować przez "cLK 1.5-rc1" bo przez to wczoraj wgrywałem rom ale nie szło  uruchomić z SD i musiałem zapodać madafake :D. Nie wiem jeszcze do jakich wniosków dojdę (oby nie zgon HTC) ale proszę o pomoc jak coś, jakieś wskazówki co do czego a co nie.. FAQ czytałem kiedyś ale za dużo juz tych FAQ sie porobiło i sie pogubiłem.

Połączone: Luty 15, 2013, 02:27:17
http://img685.imageshack.us/img685/2323/examplecn.png

Juz wiem jak  to sie nazywa...
soft keys (navbar) i mam to podkreślone podczas instalacji ale później tego nie mam :(
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 02:27:17 wysłana przez yes83 »