Gmail+etykiety = problem

  • 1 Odpowiedzi
  • 2510 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Quider

  • **
  • 153
    • http://www.pdaclub.pl
Gmail+etykiety = problem
« dnia: Marzec 02, 2011, 03:41:18 »
Na początek witam wszystkich,

Mam mały problem, który mnie strasznie denerwuje a nie mogłem nigdzie znaleźć rozwiązania.
Otóż mam skonfigurowane 2 konta po BIS w Orange.
Na prywatnym koncie mam kilkanaście etykiet pod, które trafiają maile niekoniecznie przez skrzynkę odbiorczą.
Na BB mam to konto z tym, że zakładki są dopiero widoczne po wciśnięciu ikonki filtr.
Co mnie denerwuje to to, że gdy otrzymuję maila, który nie przechodzi przez odbiorczą to ląduje on na urządzeniu w Wiadomościach oraz widzę notyfikacje na skrzynce przez którą przyszedł. Nie ma go jednak w tej skrzynce i dopiero po wejściu w filtr i zaznaczeniu konkretnej etykiety mogę go zobaczyć... :(

Powiem szczerze, że jest to uciążliwe. Moje pytanie brzmi czy da się zaznaczyć kilka etykiet (czyli żeby maile te były od razu widoczne)? Albo po prostu żeby ich nie było ani w skrzynce konta ani w wiadomościach.

Za podpowiedź byłbym wdzięczny. Wcześniej tego problemu nie było - teraz przy drugim TORCH'u się pojawił :(

Pozdrawiam,
Michał

*

Offline miklo

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB9810
Odp: Gmail+etykiety = problem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2011, 14:48:09 »
Jest jak powinno być. W widoku skrzynki GMAIL widzisz główny inbox. Jeśli chcesz zajrzeć w folder - musisz go wybrać. Struktura drzewiasta GMAIL i tyle.

W systemowym INBOXie za to widzisz wszystko i wiesz, że coś przyszło :) W Nokii na ten przykład (w ich push mail), gdy coś w pada do foldera innego niż główny INBOX, to nawet powiadomienia się nie dostaje.
Psion Siena 1mb -> DOT 320 -> SEP800 -> Palm Tungsten T3 -> HP Ipaq 4150 -> Nokia 770 -> Nokia E50 -> Nokia E71 -> BB9700 -> BB9810 & BB9900