Jak ustawia sie business everywhere w Bold 9700 orange ?

  • 4 Odpowiedzi
  • 2077 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xisio

  • 14
Jak ustawia sie business everywhere w Bold 9700 orange ?
« dnia: Lipiec 15, 2010, 16:42:59 »
Witam

Na początku chciałbym sie przywitać w tym dziale jestem nowym użytkownikiem BB ;)

Mam służbowy telefon BB9700 z włączonym BIS w orange.

Dodatkowo mam możliwość posiadania business everywhere na tym samym numerze i zastanawiam sie czy bez tej usługi działa net na bb ?

Na drugim telefonie HD2 z włączonym business everywhere mam szybki internet zawsze pod ręką, jak wsadzam tą kartę do BB9700 ustawiłem APN "internet" hasło i user tak samo to net strasznie muli pomimo ze mam zasięg 3G. Tak jak by w ogóle nie korzystał z business everywhere? Czy mając BIS ma sie dostęp do internetu w standardzie ? jakie ma parametry takie łącze ?

*

bartlomiej.cieslak

Odp: Jak ustawia sie business everywhere w Bold 9700 orange ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2010, 06:48:37 »
Bis w orange to poczta + nielimitowany internet. Obie te rzeczy masz w cenie +/- 24 zl. Nie warto kupowac dodatkowych pakietow internetowych.

Jesli chodzi o predkosc internetu, to niestety nic na to nie poradzisz. Niezaleznie od modelu bb nie bedzie szybko dzialalo. Mozliwe, ze na 9700 wyjdzie os6. Ma byc do niego dodawana nowa przegladarka rimu. Tyle, ze (wyczytalem na forum o bb) ma byc ona udostepniana na podobnej zasadzie co bbmaps, czyli wszystko zalezy od opka.

*

notosiup

Odp: Jak ustawia sie business everywhere w Bold 9700 orange ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2010, 07:49:41 »
Przeglądarki internetowe na bb są powolne i to jest fakt. Te maszynki zostały stworzone głównie do maili... OS6 z tego co widzę na filmach wcale mocno tego nie zmieni:/

*

bartlomiej.cieslak

Odp: Jak ustawia sie business everywhere w Bold 9700 orange ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2010, 18:06:09 »
Na zagramanicznych forach czytalem o nowej przegladarce. Bedzie ona sporym plusem. Niestety uzywanle jej bedzie zalezalo od łaski opa :(

*

notosiup

Odp: Jak ustawia sie business everywhere w Bold 9700 orange ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 17, 2010, 12:16:06 »
Na bbnews jest więcej o przeglądarce, są filmy z jej działania i wcale nie wygląda to obiecująco. Jest szybciej niż na obecnej przeglądarce, ale dużo wolniej niż w konkurencyjnych systemach.