Jackos EVO JackFULL 1.7.1 PLK i problem po wgraniu romu

  • 0 Odpowiedzi
  • 3354 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lukavip

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Jackos EVO JackFULL 1.7.1 PLK i problem po wgraniu romu
« dnia: Maj 29, 2013, 10:57:39 »
Witam.
Kupiłem sobie drugi telefonik HTC Touch PRO 2. Na jednym mam wgrany rom PROvena. W nowym chciałem Jackosa.
Przed wgraniem telefon działał prawidłowo i miał wgranego win 6.5. Wgrałem Jackos EVO JackFULL 1.7.1 PLK. Instalacja przebiegła bez zarzutów. Zacząłem wgrywać sobie programy, personalizować skróty i ikony. I rozczarował mnie telefon kiedy chciałem go "wybudzić" z uśpienia. Telefon po wygaśnięciu nie chce się wzbudzić na przycisk POWER. Tylko na chwilę mignie główny ekran, po czym zgaśnie.  To samo dzieję się przy wyciąganiu rysika. Natomiast gdy rozsunę klawiaturę telefon wybudzi się prawidłowo.
Czy jest to gdzieś do ustawienia by poprawnie się wznawiał? czy to wina ROMu czy telefonu?

Połączone: Maj 29, 2013, 22:05:45
Rozwiązanie problemu:
Dodać skrót  albo na szarym kwadraciku z plusem (jedno z pustych pól w pasku skrótów) albo przytrzymać rysikiem gdziekolwiek na wolnej powierzchni ekranu (np. gdzieś pod zegarem) a potem klikać "Dodaj luźny skrót" czy coś podobnego. Wybrać  "Przełączniki" i wtedy pojawi się lista przełączników, których nazwy będą różne, ale nas interesują te, które będą miały w nazwie Czujnik zbliżeniowy, albo coś innego zbliżeniowego. Wyłączyć czujnik.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2013, 22:05:45 wysłana przez lukavip »