Brak synchronizacji TP2 z Outlookiem 2010 na Windows 7 poprzez WM Device Center

  • 6 Odpowiedzi
  • 4225 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ryniooo

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Witam... Po wielu trudach udało mi się zainstalować WMDC na "siódemce", ale teraz jest problem z synchronizacją. Device Center widzi urządzenie, jest połaczone, ale nie ma synchronizacji. Podczas łaczenia pojawia się bzdurny komunikat, ze nie ma ustawionego domyślnego klienta poczty itd... Mam zainstalowanego Outlooka 2010 i tylko on jest klientem poczty, nic więcej nie instalowałem. I w ustawieniach jest ta opcja zaznaczona. Wszystko jest OK gdy podłaczę TP2 pod PC z Windows XP i Active Sync... No tu ani rusz   :( Gdy chcę zmienić ustawienia synchronizacji zawartości np. Kontaktów jest tam możliwośc zaznaczenia synchronizacji z dwoma PC przy czy można zaznaczyć tylko jeden, drugi jest zablokowany. I podejrzewam, że to własnie Windows 7 ma tą blokadę... Może ktoś wie, co zrobić żeby móc synchronizować TP2 na dwóch różnych PC z różnymi systemami? W pomocy Devis Center jest taki temat: Konfigurowanie powiązania systemu Windows Mobile z drugim komputerem PC, ale cały czas pojawia mi się błąd skryptu na tej stronie i nic nie mogę sobie poczytać. Może ktoś wie, gdzie jeszcze można to zobaczyć?  Pzdr., Rysiek
ROM: Jackos EVO SkrobPRO 1.4.0 PLK
Radio: 4.49.25.91

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
32 czy 64 bit OS/Outlook?


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline ryniooo

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Sorry że tak późno, ale nie byłem wcześniej w stanie się tu dostać... Na Windows 7 mam Outlooka 64 bit. I jeszcze jedno: podczas łączenia TP2 z Device Center pojawia się komunikat wysłany z Outlooka: BRAK DOMYŚLNEGO KLIENTA POCZTY LUB BIEŻĄCY KLIENT POCZTY NIE MOŻE SPEŁNIĆ ŻĄDANIA OBSŁUGI WIADOMOŚCI. URUCHOM PROGRAM MICROSOFT OUTLOOK I USTAW GO JAKO DOMYŚLNEGO KLIENTA POCZTY, mimo, że Outlook jest uruchomiony, jest jedynym klientem poczty zainstalowanym na kompie  i jest ustawiony jako domyślny... I chyba dlatego w Device Center nie daje się ustawić synchronizacji z tym kompem, bo z XP poprzez Active Sync wszystko przebiega bez zarzutu...
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2015, 09:48:18 wysłana przez ryniooo »
ROM: Jackos EVO SkrobPRO 1.4.0 PLK
Radio: 4.49.25.91

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Sorry że tak późno, ale nie byłem wcześniej w stanie się tu dostać... Na Windows 7 mam Outlooka 64 bit.
Wg mojej wiedzy to oznacza, że możesz zapomnieć o synchronizacji tego z WinMo.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline ryniooo

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
A możesz napisac coś więcej? I jeśłi to rzeczywiście niemozliwe w obecnym stanie to może znasz jakis inny sposób na synchronizację kalendarza i kontaktów? A jeśłi jest to wyłącznie wina tego, ze mój Outlook jest w wersji 64 bit to czy można go wywalić i zainstalowac w wersji 32bit? Kurde, nie załamuj mnie i doradź co zrobić... Doskonale synchrinizuje się zawartość OneNote i Spb Wallet więc w grę wchodzi tylko Outlok... Dlaczego mam ten komunikat że nie jest on klientem poczty???  :worried:
Pzdr., Rysiek
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2015, 07:10:58 wysłana przez ryniooo »
ROM: Jackos EVO SkrobPRO 1.4.0 PLK
Radio: 4.49.25.91

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
A możesz napisac coś więcej?
Ale co tu pisać więcej? Wg mojej wiedzy nie da się synchronizować Outlooka 64bit z WinMo.

A jeśłi jest to wyłącznie wina tego, ze mój Outlook jest w wersji 64 bit to czy można go wywalić i zainstalowac w wersji 32bit?
Sam synchronizowałem Outlooka 32bit na Win7 32 bit. Czy zadziała na Win7 64bit, tego nie wiem.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline ryniooo

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
lola, jesteś wielki  :ok: I Twoja wiedza też jest wielka, większa od wiedzy "inżynierów" zatrudnionych w serwisie Microsoft, bo tam nikt na to nie wpadł tylko jeden odsyłał do drugiego  :mrgreen: A teraz dla potomnych: moje ukochane TP2 synchronizuje wszystko z Outlokiem 2010, ale w wersji 32 bit zainstalowanym na Windows 7 64 bit :) I nie widać zadnej róznicy miedzy 32 a 64 bit... Ważne, ze synchronizuje i o to własnie chodziło. Dzięki za pomoc i naprowadzenie mnie na własciwy trop   :D
Pozdrawiam, Rysiek
ROM: Jackos EVO SkrobPRO 1.4.0 PLK
Radio: 4.49.25.91