Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Nawigacja GPS / AutoMapa Android / Odp: Zmiana kolorów -pytanie

Zaczęty przez Marq1 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Marq1 : Dzisiaj o 17:34:12

No to wszystko jasne  ... przede wszystkim wyłącz podgląd (wizualizację)  AMTraffic!
Na podglądzie żadne schematy kolorów nie działają.

AAAAle ze mnie p...da .A ja nad tym spędziłem z 10h .I co najśmieszniejsze porównywałem ustawienia w tablecie i telu i nie wyłapałem tego ptaszka na traficu.
Marek jesteś wielki!!!!!!!!
Nie wiem kiedy mi się ten traffic właczył i co on robi (tzn wiem co powinien pokazywać ,ale nie wiem co to zmienia i po co w AM)ale zaraz postaram się poczytać.
Dzięki -wreszczie mamczerwone autostrady. :mrgreen:
No to jeszcze pokombinuję ze skórkami

Połączone: Dzisiaj o 17:35:09
Temat oczywiście rozwiązany i do zamknięcia

2 -  Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) / Nawigacje PNA / PND - Ogólnie / Odp: Navigon 40 easy

Zaczęty przez ami69 - Ostatnia wiadomość wysłana przez bogdan134 : Dzisiaj o 16:33:58

Notatnikiem na PC. Skopiuj sobie plik na pulpit - możesz go też na forum wrzucić, to Ci powiem co i jak. Potwierdź tylko jeszcze, czy karta pamięci na Navigonie nazywa się "Storage Card"?
Po konsultacjach powstała wersja autorun, pozwalająca uruchamiać AutoMapę z karty, bądź fabrycznego Navigona (w przypadku braku karty). Wystarczy podmienić orginalny plik na flashu, na ten z załącznika i zainstalować AutoMapę na karcie ze standardowymi ustawieniami instalatora (katalog bez zmian, system CE 5.0/6.0).

3 -  Różne / Hyde Park / Odp: Netbooki ze starszymi Atomami - co można z nich jeszcze wyciągnąć?

Zaczęty przez Atlantis - Ostatnia wiadomość wysłana przez Aleksy Karczoch : Dzisiaj o 11:38:34

Moje starsze laptopy służą mi przede wszystkim jako magazyny danych, jak również do czytania e-booków, słuchania muzyki, a czasem do przeglądania internetu.

4 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Dzisiaj o 07:08:47

Hejka

5 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 06:31:22

Cześć.

6 -  Nawigacja GPS / AutoMapa Android / Odp: Zmiana kolorów -pytanie

Zaczęty przez Marq1 - Ostatnia wiadomość wysłana przez nocnyMarek : Wczoraj o 22:52:48

https://zapodaj.net/9b580fbf8865a.png.html

No to wszystko jasne  ... przede wszystkim wyłącz podgląd (wizualizację)  AMTraffic!
Na podglądzie żadne schematy kolorów nie działają.

Ja mam plik .colors nazwany po swojemu i działa.

U mnie 'działa' w ten sposób, że nazwa skórki pojawia się do wyboru na liście,
ale wszystkie kolory lecą z domyślnego schematu.
Czyli z nazwą własną nie działa.

7 -  Nawigacja GPS / AutoMapa Android / Odp: Zmiana kolorów -pytanie

Zaczęty przez Marq1 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Marq1 : Wczoraj o 22:01:18

AAA dodam taką ciekawostkę .
Taką samą mapę mam zainstalowaną na tablecie.
I tam są autostrady czerwone.
Podminiłem cały katalog color z tableta i dalej lipa
Wywaliłem wszystkie pliki z katalogu setting  i nic to nie pomogło.
Gdzie ta wredna AM trzyma jeszcze pliki które mogę usunąć ?

8 -  Nawigacja GPS / AutoMapa Android / Odp: Zmiana kolorów -pytanie

Zaczęty przez Marq1 - Ostatnia wiadomość wysłana przez rgr : Wczoraj o 21:49:44

Już nie pamiętam, dokładnie, ale przy dużej skali AM na WinCE używała domyślnych kolorów, a nie ze skórki.

Kolor śladu natomiast chyba było można zmienić, zależał on chyba od typu trasy.

Połączone: [time]Kwiecień 23, 2017, 21:50:39[/time]

PS. Oryginalnie autostrady chyba w AM miały kolor biały?

Połączone: [time]Kwiecień 23, 2017, 21:53:36[/time]

Kiedyś popełniłem skórkę z niebieskimi autostradami i wrzuciłem na miplo, może trafił na moją? :)
Ale trasa była wyznaczana zielonym kolorem, więc raczej nie moja.

9 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Wczoraj o 18:51:21

Dobry

10 -  Nawigacja GPS / AutoMapa Android / Odp: Zmiana kolorów -pytanie

Zaczęty przez Marq1 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Marq1 : Wczoraj o 18:30:52

Mogą być z neta, ale nie mogą mieć dowolnych nazw (na WM mogłeś nazwać plik np. moje kolorki.colors i działało).

Już wiem i działam na ori plikach z mojej AM
Na jakiej skórce masz niebieskie autostrady? Przejrzałem parę i wszędzie są bordo/czerwone.

Nie jak wyznaczam trasę  to pokazuje mi całe niemcy i wtedy autostrady są czerwone-ale jak rozpoczynam jazdę to skala mapy się zmniejsza i autostrada robi sie sraczkowato/niebieska  a wyznaczona trasa jest niebieska i to się nakłada na siebie.
Zrobiłem po długich walkach zrzut ekranu z AM -ale nie da rady go wkleić na forum mimo prawidłowego rozmiaru i rozszerzeń -a to by wyjaśniło co chcę zrobić.
Wywala mi bład "katalog załaczników jest pełny "czy coś w tym guście.

Połączone: [time]Kwiecień 23, 2017, 18:35:57[/time]
https://zapodaj.net/9b580fbf8865a.png.html

Połączone: Wczoraj o 18:39:07
To teraz Koledzy pomniejszcie sobie to w pamięci ,dodajcie słońce w kabinie,i 120 na liczniku i powiedzcie czy te kolory są czytelne?
Jak tam wyjezdzam z parkingu na autostradę -to to niebieskie wyznaczenie na tej czerwonej dojazdówce widać .Ale dalej ni chu chu ;)
Da się coś z tym zrobić?

Strony: [1] 2 3 ... 10