Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: Aktualizacja Fotoradarów

Zaczęty przez Andrzej Milewski - Ostatnia wiadomość wysłana przez jartro : Dzisiaj o 15:22:26

Dzisiaj znowu nie ma :(((
Coś się chyba popsuło.
Zawsze była we wtorki i czwartki.

2 -  Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x / Rhodium / Odp: Wszystko o Androidzie na Rhodium AKTUALIZACJA 2.3.7 NAND!!!

Zaczęty przez newo - Ostatnia wiadomość wysłana przez leo99999 : Dzisiaj o 12:39:16

Witam, jeśli to nie problem to chętnie skorzystam z poradnika (fotki nie działają).

3 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: TomTom Go 520 - opinie

Zaczęty przez pretor1610 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Komarek.pl : Dzisiaj o 10:41:30

wg mnie nie ma sensu pchanie sie w tzw polsrodki
albo go5200 ktory ma karte sim albo stary jeszcze dzialajacy sprzet plus smartfon
upolowanie rocznej licencji na tt go mobile za ok 10e tez nie jest trudne
od momentu poprawienia aplikacji przez tt ja juz nie mam watpliwosci ;)

tapatalked
verstuurd vanaf mijn iPhone

4 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: TomTom Go 520 - opinie

Zaczęty przez pretor1610 - Ostatnia wiadomość wysłana przez pretor1610 : Dzisiaj o 01:33:35

pod warunkiem ze bedzie podlaczony do smartfona
zatem skoro i tak trzeba podlaczac do smarka to kupno takiego urzadzenia mija sie z celem

I właśnie z tego też powodu mam dylemat, czy warto wywalić około 5-stów na nowe urządzenie, jak stary ale jary GO 940 Live działa dosyć dobrze z anteną TMC a smartfon z Go Mobile cały czas w pogotowiu.

5 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Wczoraj o 22:49:15

@wiejas ja nic nie planuję konkretnie, w planach mam kilkudniowe wypady po Polsce.

Połączone: Dzisiaj o 07:16:11
Cześć, paskudna pogoda  :-|

6 -  Nawigacja GPS / AutoMapa / Odp: XVE

Zaczęty przez zdzis.michal - Ostatnia wiadomość wysłana przez zdzis.michal : Wczoraj o 17:13:34

Do Anonima

Witam

Jest już opublikowana nowa SPP dla Gdańska. W bip dla Gdańska, URM_2017_1033

Pozdrawiam

Połączone: Wczoraj o 17:15:17
Po drodze coś się wykasowało. URM_2017_7_1033.

7 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Wczoraj o 03:52:10

Witam. Wakacje niedługo. Co planujecie?

8 -  Pozostałe platformy / Windows CE (bez PNA/PND) / Pionner Avic F900BT ciągłe restarty po Update.

Zaczęty przez Jarek - Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarek : Maj 23, 2017, 20:57:00

Witam forumowiczów. Mam problem z radiem w aucie (Pionner AVIC F900BT). Sciągnąłem ze strony pionnera update wrzuciłem na kartę SD postępowałem według instrukcji która była do pobrania przy pliku z update. Cała procedura przebiegła pomyślnie, radio się zrestartowało i uruchomiło ponownie, tylko teraz cały czas wyświetla na tle menu komunikat "Trwa rozruch systemu proszę czekać" i co 3 - 4 minuty radio się restartuje. Mogę tylko wejść w żródło AV i włączyć radio, pliki z usb i sd card nie ładują się. Jeżeli ktoś miał już ten problem i go rozwiązał proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

9 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: Aktualizacja Fotoradarów

Zaczęty przez Andrzej Milewski - Ostatnia wiadomość wysłana przez jartro : Maj 23, 2017, 14:11:58

Tak było ale jest dzisiejsza :)))

10 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: TomTom Go 520 - opinie

Zaczęty przez pretor1610 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Komarek.pl : Maj 23, 2017, 12:19:47

...  tt traffic.

pod warunkiem ze bedzie podlaczony do smartfona
zatem skoro i tak trzeba podlaczac do smarka to kupno takiego urzadzenia mija sie z celem

tapatalked
verstuurd vanaf mijn iPhone

Strony: [1] 2 3 ... 10