Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 08:25:09

Witam. Tomaszkap......pamiętaj że wszystkim w tym biegu jest tak samo trudno. Dasz radę.  :ok:

2 -  Różne / Hyde Park / Odp: Podziel się swoim smutkiem :(

Zaczęty przez gasnik - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 08:22:44

Spoko tomaszkap dasz radę jak zwykle.  :ok:

3 -  Różne / Hyde Park / Odp: Podziel się swoim smutkiem :(

Zaczęty przez gasnik - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Dzisiaj o 08:11:01

Cześć. Będzie bardzo ciężko na tym biegu z przeszkodami, bo cały czas pada i jest zimno  :-|

4 -  Różne / Hyde Park / Odp: Podziel się swoim smutkiem :(

Zaczęty przez gasnik - Ostatnia wiadomość wysłana przez daras28-82 : Wczoraj o 19:34:33

Podczas ostatnich wichur fok odwinął się z rolera, widocznie był za słabo związany i cały podarty jest...
Muszę pojechać, zabrać go do domu a w tygodniu z nim podjechać do "żaglowni" niech wycenią naprawę, jak nie to na przyszły sezon wydatek na nowy komplet żagli...

Swoją drogą chore ceny używek są, 800 za samego foka gdzie za tyle nowy mi uszyją...

5 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: TomTom GO 6000

Zaczęty przez czp01 - Ostatnia wiadomość wysłana przez czp01 : Wczoraj o 18:03:12

Mam w TomTom GO 6000 kartę  zewnętrzną SD 32 GB i zawsze jak instalowałem nowa mapę to mi się wgrywała samoczynnie na tej karcie.

Tymczasem gdzieś parę miesięcy temu po której aktualizacji urządzenia -  instalacja nowych map przebiega tak, że instalator proponuje tylko wycinek mapy tzn Europy razem z PL i mapa wgrywa się do głównej pamięci, a karta SD jest pusta. To teraz jakbym chciał akurat jechać do innego kraju to muszę wgrać inny wycinek mapy.

Chce mieć tak jak dawniej możliwość aktualizacji całych map i wgrywania ich na kartę SD bo po to przecież te 32 GB SD kupiłem.

Karta SD jest sprawna i sformatowana przez urządzenie i w MyDrive jest widoczna.

Może ktoś doradzi co zrobić aby wgrywały się całe mapy na kartę SD ?????? :)

6 -  Różne / Hyde Park / Odp: Jaka najlepsza sieć w Anglii

Zaczęty przez Lena Stępień - Ostatnia wiadomość wysłana przez Osterka1 : Wczoraj o 12:01:24

Dokładnie unia zrównała ceny wszędzie wiec dowolna karta możne być

7 -  Różne / Hyde Park / Odp: Ślub

Zaczęty przez nadia30 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Osterka1 : Wczoraj o 11:59:19

Zna ktoś obecne stawki ile na prezent jako świadek na ślub w mazowiecki?

8 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez Osterka1 : Wczoraj o 11:57:52

Milej zabawy a ja lece na malediwy

9 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Wczoraj o 10:33:14

Witam. Jutro Barbarian Race więc lepiej żeby nie padało, bo będzie za dużo błota  :E

10 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: Jakiego TomToma wybrać?

Zaczęty przez mishka_tychy - Ostatnia wiadomość wysłana przez Komarek.pl : Wczoraj o 10:09:55

Dzięki za odzew, ale ja pytałem o PNA... 

pytanie bylo konkretne
Czy waszym zdaniem, zakup Go5100 za ok 1200 zł ma sens?

i udzielilem konkretnej odpowiedzi  :]
reszta to twoje projekcje na ten temat

nie każdy smartfon ma "bezplatny transfer danych w kraju i za granica" a zwłaszcza pojęcie "za granicą" jest dość szerokie - jedziemy do Grecji przez Bośnię i Czarnogórę i...

faktycznie ewentualna doplata 2euro35centow do rachunku za telefon na transfer bosnia/czarnogora zamyka temat
bierz pna  :ok:

tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone

Strony: [1] 2 3 ... 10