Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x / Fujitsu-Siemens / Test, just a test

Zaczęty przez marcus - Ostatnia wiadomość wysłana przez XRumerTest : Dzisiaj o 19:16:01

Hello. And Bye.

2 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 16:51:58

W zeszły weekend trochę pomykałem. W ten nie mogę. Urodziny żony. Ale dzisiaj pogoda super. Niech tak będzie aż do grudnia.  :D

3 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez daras28-82 : Dzisiaj o 16:41:17

Wiesiu, rowerek już odpaliłeś?

4 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Dzisiaj o 07:10:50

Witam

5 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 03:25:29

Witam wszystkich porannie.

6 -  Nawigacja GPS / TomTom / TomTom Funkcja TMC/RDS

Zaczęty przez Moi (Adam Kubicki) - Ostatnia wiadomość wysłana przez Dave91 : Wczoraj o 21:02:29

Witam
Przymierzam się do kupna nawigacji TomTom GO 50 albo TomTom Via 52. W danych technicznych tych nawigacji pisze, że jest to nawka z Funkcja RDS/TMC czyli komunikaty drogowe ( I chyba nie chodzi tu o funkcję Traffic która wymaga połączenia z internetem/smartfonem).
Mam pytanie odnośnie tej funkcji, kolega ma TomToma i działa mu ta opcja ale ze specjalnym kablem być może przez to, że to niższy model jest. Czy w tych nawigacjach ta opcja jest bezpłatna ? Wymaga to jakiejś dodatkowej subskrypcji ? Naczytałem się już tego tyle, że sam nwm czy to Nawi z Rdsem czy funkcja internetowa traffic.

Czy posiada ktoś może jedna z tych nawigacji i może mi odpowiedzieć czy Nawi ta, ma bezpłatna funkcje informacji o korkach wypadkach na drodze?

Pozdrawiam Dave

Połączone: Dzisiaj o 09:34:24
Jezdze za Granicę i tam funkcja RDS jest dostępna w nawigacji TomTom (czechy-austria) . Polska mnie nie interesuje.

7 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez ziom5510 : Wczoraj o 14:08:54

Witajcie :)

8 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Wczoraj o 06:54:22

Dobry.

9 -  Nawigacja GPS / AutoMapa Android / Odp: Wczytywanie trasy (.atm) do AutoMapy.

Zaczęty przez toooomelo - Ostatnia wiadomość wysłana przez Baborl : Marzec 26, 2017, 19:34:09

żeby uruchomić w automapie na androidzie trasę stworzoną w targeo trzeba w menedzerze plikow na tablecie odnalesc plik .atm i uruchomić go, pojawi się menu, trzeba wybrać uruchom za pomocą i wybrac automapę

10 -  Nawigacja GPS / AutoMapa WinCE, WM, WP6.x / Odp: Automapa 6.23 mapa 1702

Zaczęty przez derwer - Ostatnia wiadomość wysłana przez Komarek.pl : Marzec 26, 2017, 17:10:12

zglaszam podobny problem
kumpela ma automape na polske na win.ce i po ostatnim update wpisywanie i szukanie miejscowosci trwa od kilku do kilkunastu minut (!)
full legal na karcie sd w nawigacji becker do tej pory pracowala bez zarzutu teraz mieli i mieli
20 albo 21 marca zrobila wrzute do supportu ale cisza
w tym tygodniu ma duzo tras i po polsce woli am od kijowego beckera
pozdr

tapatalked
verstuurd vanaf mijn sony

Strony: [1] 2 3 ... 10