Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Nawigacja GPS / Betatesty / Mapy 1712 Beta - aAM; AM Windows 6.24

Zaczęty przez bgs - Ostatnia wiadomość wysłana przez bgs : Dzisiaj o 15:50:21

Mapa 1712 a w nich m.in:

nowe nazwy ulic w Warszawie i innych miastach Polski wprowadzone w związku z ustawą dekomunizacyjną
    nowe punkty adresowe powstałe w 3Q 2017
    zmiany administracyjne wchodzące w życie od 1stycznia 2018 r. uwzględniające m.in 8 nowych miast (Chełmiec, Józefów nad Wisłą, Łagów, Otyń, Radoszyce, Sanniki, Tułowice, Wiślica)
    7 tys. km nowych dróg gruntowych dla adresów odległych od dotychczasowej sieci drogowej
    nowe drogi dojazdowe dla adresów odległych od dotychczasowej sieci drogowej
    Przygotowane do odblokowania w chwili faktycznego oddania drogi do użytkowania:
        przedłużenie Alei Bohaterów Monte Cassino w ciągu drogi wojewódzkiej nr 908 w Częstochowie.
        trasa S5 w województwie dolnośląskim, odcinek Prusice - Wrocław

2 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Dzisiaj o 07:45:38

Siemanko. Nie śpię, pracuję ciężko od rana i zapomniałem się zameldować :)

3 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 02:44:23

Hej hej

Nie spać tam

4 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dex

Zaczęty przez wiejas - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 02:43:30

Ot taki chwyt marketingowy

5 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: TomTom start problem z połączeniem z mydrive

Zaczęty przez gamer - Ostatnia wiadomość wysłana przez gamer : Dzisiaj o 00:09:45

Tak ale tylko tomtom

6 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: TomTom start problem z połączeniem z mydrive

Zaczęty przez gamer - Ostatnia wiadomość wysłana przez angler22 : Wczoraj o 22:38:44

Czyli po usunięciu wszystkich wykrzykników, ponowne podłączenie TT daje ponowną "instalację" tych wszystkich "śmieci" z wykrzyknikami?

7 -  Android OS / Nawigacja GPS Android / Odp: TomTom Mobil GO - czy można go przenieść na inny telefon ?

Zaczęty przez pretor1610 - Ostatnia wiadomość wysłana przez pretor1610 : Wczoraj o 22:27:05

Nowy telefon i jest mały problem.
Wszystkie aplikacje (łącznie z TT Go Mobile) skopiowałem ze starego smartfona, na nowy pobrałem mapę i aplikacja jest w stanie nieaktywnym.
Na starym telefonie mam ją dalej aktywną i może tam ją należy usunąć, aby aktywowała się na nowym urządzeniu ?

8 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dex

Zaczęty przez wiejas - Ostatnia wiadomość wysłana przez abderyta : Wczoraj o 22:22:34

To trochę, jak z VR. Wszystko wygląda fajnie i działa. Ale na dziś, mając Oculusa i gogle od Samsunga, powiem, że na zakup prawdziwego VR przyjdzie czas za generację lub dwie, a większości ludzi stykną gogle do obejrzenia paru filmów 360 i zabawnych gierek.

Pomijając fanów symulatorów, do których się zaliczam. Ale wtedy wchodzi kwestia ceny, która dla większości ma znaczenie. Przynajmniej tych, którzy na inne zabawki do symulatorów wedają mniej.

9 -  Android OS / Nawigacja GPS Android / Odp: TomTom Go Mobile - opóźnione aktualizacje map

Zaczęty przez pretor1610 - Ostatnia wiadomość wysłana przez pretor1610 : Wczoraj o 22:21:10

Aktualizacja mapy do wersji 10.00 a jej waga wzrosła już do 7 GB. Ssało i ssało, chyba ze 2 godziny u mnie w domu :O

10 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dex

Zaczęty przez wiejas - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Wczoraj o 16:21:42

Czyli muszę jeszcze trochę poczekać. No i ok. Dziękuję bardzo za informację.

Strony: [1] 2 3 ... 10