Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x / Athena / Odp: HTC Athena, Windows Mobile 6.5.5 PLK dla HTC x7500.

Zaczęty przez T.Ryczaj - Ostatnia wiadomość wysłana przez malylysy : Dzisiaj o 01:12:36

Problem jest taki, że T.Ryczaj zadał pytanie ponad dwa lata temu i nikt mu nie odpowiedział.
Myślę, że raczej mało jest dziś ludzi z tym sprzętem, którzy na dodatek grzebią w nim. Czas płynie i takie smartfony są raczej w szufladach, jako egzemplarze kolekcjonerskie. Sam mam taka szufladę.

2 -  Różne / Hyde Park / Odp: Podziel się swoim smutkiem :(

Zaczęty przez gasnik - Ostatnia wiadomość wysłana przez daras28-82 : Wczoraj o 17:54:53

Testowałeś hardware na własną rękę?
Jeżeli to nie płyta to naprawa powinna być prosta, chyba że masz modny ostatnio wlutowany ram lub dysk...

3 -  Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x / Athena / Odp: HTC Athena, Windows Mobile 6.5.5 PLK dla HTC x7500.

Zaczęty przez T.Ryczaj - Ostatnia wiadomość wysłana przez grzegorz kołodziej : Wczoraj o 17:53:15

mam podobny problem z  htc x7500 athena windows mobile 6.5 MiChY rom który się wiesza i tez nie widzi wifi próbowałem go odblokować  AthenaUnlocker żaden inny rom nie podchodzi może kolega zna jakiś inny program który może  mi pomóc

4 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Wczoraj o 16:02:07

Jednak jeszcze biegasz w zawodach tomaszkap

5 -  Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) / Nawigacje PNA / PND - Ogólnie / Odp: Becker Z302 i Automapa.Pomocy!

Zaczęty przez rudini78 - Ostatnia wiadomość wysłana przez angler22 : Wczoraj o 14:14:44

Oczywiście, że do tego folderu - myślałem, że to oczywiste :)

6 -  Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) / Nawigacje PNA / PND - Ogólnie / Odp: Becker Z302 i Automapa.Pomocy!

Zaczęty przez rudini78 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Józef Bąk : Wczoraj o 13:14:26

tak zrobiłem ale nawigacja  jakby nie widzi tego skryptu po kilku sekundach tła becera na urządzeniu pokazuje się obrazek połączenia przez USB konkretnie  z szukaniem.
Twój skrypt wrzuciłem na dysk nawigacji,  nie wiem czy gdzieś popełniam błąd?

modyfikuje swój wpis chyba będzie dobrze jedynie cały  twój skrypt wpakowałem do folderu o nazwie NNGStart w pamięci navi i ruszyło

7 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Wczoraj o 10:47:04

Dobry. Odsypiałem po półmaratonie nocnym w Rybniku :)

8 -  Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) / Nawigacje PNA / PND - Ogólnie / Odp: Becker Z302 i Automapa.Pomocy!

Zaczęty przez rudini78 - Ostatnia wiadomość wysłana przez angler22 : Wczoraj o 09:52:14

Tak, o to chodzi.

9 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Wczoraj o 03:08:16

Witam

10 -  Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) / Nawigacje PNA / PND - Ogólnie / Odp: Becker Z302 i Automapa.Pomocy!

Zaczęty przez rudini78 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Józef Bąk : Czerwiec 24, 2017, 22:56:56

dzięki za podpowiedz mam rozumieć ze wpis ma wyglądac tak

kill GB40.exe
sleep 200
kill others.exe
sleep 200
run SDMMC\autorun.exe

w oryginalnym wpisie  nnngstart w tym panelu było
[RUN]
app1= "\SDMMC\autorun.exe"

Strony: [1] 2 3 ... 10