Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Ogłoszenia / Giełda / [Sprzedam] iPaq 1940 + akcesoria po 15 + wysyłka

Zaczęty przez Kajetan Krykwiński - Ostatnia wiadomość wysłana przez Kajetan Krykwiński : Dzisiaj o 11:30:32

iPaq 1940 + rysik, dock, zasilacz z przelotką do bezpośredniego ładowania, kabelek usb+rs232, hard case
Palmtopy ładne wizualnie (wieczorem wstawię foto), systemy niestety niemiecki/francuski ale raczej w tych czasach trafią na półkę ;)
hard case porysowane, coś za coś ;)
Baterie trzymają... coś, na każdym grałem chwilę w pasjansa - dłużej nie testowałem.

15 + wysyłka zestaw.

Prawdopodobnie będzie jeszcze jeden zestaw hx2190b (pda + rysik + klapka + dock + zasilacz z przelotką + kabelek USB). Ot muszę sprawdzić czy bateria cokolwiek trzyma.
System niemiecki WM5, ale tu afair dało się zmienić na angielski WM6. Tu jak się uda to 20 + wysyłka.

2 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez Kajetan Krykwiński : Dzisiaj o 11:24:58

W sumie, może ktoś by chciał na półkę za symboliczne 15 + shipping jakieś ipaq 1940?
Wpadło mi takich kilka kompletów, systemy francuski lub niemiecki, mają docki, zasilacze, kabelki rs232/usb, hard case (te akurat porysowane - za to pda bardzo ładne)

Jakby coś to PM.

3 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 04:17:27

Witam. Startujemy do nowego weekendu.  :D

4 -  Nawigacja GPS / AutoMapa WinCE, WM, WP6.x / Odp: AutoMapa PL 6.24, mapy 1804

Zaczęty przez jartro - Ostatnia wiadomość wysłana przez Komarek.pl : Wczoraj o 13:16:44

@jartro
ostatni update here to grudzien 2017 wiec raczej nic nowego w eu nie znajdziesz

tapatalked
verstuurd vanaf mijn iphone

5 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Maj 19, 2018, 17:46:05

Witam serdecznie Jak weekendzie? Biegająco?

Połączone: Wczoraj o 04:26:08
Witam. No i co tam panie w polityce słychać?

6 -  Ogłoszenia / Giełda / [Kupię] Nec MobilePro 900 / 900c

Zaczęty przez Kajetan Krykwiński - Ostatnia wiadomość wysłana przez Kajetan Krykwiński : Maj 19, 2018, 16:28:20

Jak w temacie, szukam MobilePro 900c. Może być trup bateria, może być bez żadnych akcesoriów - byleby był sprawny.

7 -  Nawigacja GPS / AutoMapa WinCE, WM, WP6.x / Odp: AutoMapa PL 6.24, mapy 1804

Zaczęty przez jartro - Ostatnia wiadomość wysłana przez RUKAT : Maj 19, 2018, 11:06:18

Jeśli czujesz się dyskryminowany względem  posiadaczy licencji PL to wiedz że możesz" równolegle w czasie " z nimi pobrać i używać mapy PL :cool:

8 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Maj 19, 2018, 08:55:24

Cześć

9 -  Nawigacja GPS / AutoMapa WinCE, WM, WP6.x / Odp: AutoMapa PL 6.24, mapy 1804

Zaczęty przez jartro - Ostatnia wiadomość wysłana przez jartro : Maj 18, 2018, 11:04:27

Zdarzało się i owszem. Ja jednak mam zapłaconą wersję finalną EU a nie betę i oczekuję równoległych w czasie aktualizacji :ok:

10 -  Nawigacja GPS / TomTom / Odp: Mapa 10.05

Zaczęty przez tomek730 - Ostatnia wiadomość wysłana przez Waszko : Maj 18, 2018, 09:26:23

Strony: [1] 2 3 ... 10