Strony: [1] 2 3 ... 10

1 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Dzisiaj o 06:57:54

Witam.

2 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Dzisiaj o 06:41:21

Witam. Niedługo zaś weekend.

3 -  Różne / Hyde Park / Odp: Cześć

Zaczęty przez swiezak93 - Ostatnia wiadomość wysłana przez perelka88 : Wczoraj o 19:07:23

Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.

4 -  Nawigacja GPS / TomTom / smart Media-System TomTom MyDrive i radary

Zaczęty przez plesniak - Ostatnia wiadomość wysłana przez plesniak : Wczoraj o 09:54:38

Jestem posiadaczem urządzenia smart Media-System TomTom. Chciałbym mieć możliwość przesyłania tras i miejsc z aplikacji MyDrive do urządzenia. W urządzeniu mam możliwość zalogowania się na konto MyDrive niestety urządzenie twierdzi, że podaję nieprawidłowe hasło. Support TomTom raz pisze ze powinienem na nowo ustalić hasło a innym razem, że pomimo możliwości logowania urządzenie nie ma możliwości zalogowania się. Połączenie z internetem mam-wbudowany SIM (live, prognoza pogody działają). Abonament ważny do lipca 2020, mapy aktualne (9.95). Próbowałem walczyć jeszcze z radarami ale support twierdzi, że na tym urządzeniu nie działają choć na takim samym w innych krajach radary są dostępne. (Oczywiście po wykupieniu abonamentu).

5 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Wczoraj o 07:00:42

Cześć

6 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez wiejas : Wczoraj o 03:33:56

Witam. Daras dyć pisze że spałem w dzień.

7 -  Różne / Hyde Park / Odp: Prezent na 50-lecie ślubu

Zaczęty przez oliwia nosal - Ostatnia wiadomość wysłana przez hipeck : Październik 17, 2017, 22:18:39

A czym się interesują Jubilaci? pozdr

8 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez daras28-82 : Październik 17, 2017, 10:34:11

Wiesiu, ale po nocce to w dzień się śpi.
Nocki są spoko, zmianówka jest do bani bo trzeba się ciągle przestawiać.

9 -  Różne / Hyde Park / Odp: Prezent na 50-lecie ślubu

Zaczęty przez oliwia nosal - Ostatnia wiadomość wysłana przez daras28-82 : Październik 17, 2017, 10:32:12

Wiagra się sprawdzi.

10 -  Różne / Hyde Park / Odp: Dzień dobry i Dobranoc Forum - czyli nie samym PaDAlcem człowiek żyje v 2

Zaczęty przez beju - Ostatnia wiadomość wysłana przez tomaszkap : Październik 17, 2017, 06:31:17

Witam i spokojnego dnia życzę  :ok:

Strony: [1] 2 3 ... 10