Touch PRO nie dzialajacy przycisk

  • 2 Odpowiedzi
  • 5781 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Touch PRO nie dzialajacy przycisk
« dnia: Październik 02, 2012, 12:33:24 »
Witam nie dziala mi przycisk wlaczajacy uzadzenie... rom od qsqa (WM.6.5) przycik czasami potrafi zalapac i nieraz pojawia sie ten ekranik z trzema ikonkami co mozna zrestowac wylaczyc ekran lub urzadzenie, normalnie pojawial on sie jak sie przytrzymalo dluzej przycisk wylaczenia uzadzenia... robilem hard reset nawet rom byl przeinstalowany i nic
jescze jedna z objaw jest to ze bateria teraz mi dzien nie wytrzymuje nawet jak nie uzywam a tak to mi spojnie 2 dni trzymal przy srednim uzytkowaniu (sms i dzwonienie)
a i jeszcze jedno.. jak wyjme i wloze baterie to telefon sam sie wlacza nie da sie go wylaczyc bo po chwili sam sie uruchamia wiec moze przycisk sie jakos wcisnal?? tel mi nie spadl ani nic...


i jeszcze jedno pytanko
Czy ROM z diamonda bedzie dzialal na moim Touch Pro??
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2012, 12:45:58 wysłana przez pawelsadowski93 »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Touch PRO nie dzialajacy przycisk
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2012, 13:21:42 »
Nie polecam sprawdzania czy ROM Diamonda zadziała. Polecam jednak otworzyć urządzenie i wyczyścić syf z pod przycisku, który się tam gromadzi (zapobiec temu za bardzo nie można).
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Touch PRO nie dzialajacy przycisk
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2012, 13:30:56 »
tez o tym myslalem ostatnio w sumie troche pracowal w kurzu:) wiec moze byc i to...
wieczorem go rozkrece i dam znac co i jak