kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)

  • 134 Odpowiedzi
  • 68894 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Mati20041

  • **
  • 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everything changes
  • Sprzęt: Dream
Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 05, 2010, 15:40:23 »
Szukam programiku, dzięki któremu można skakać po ikonkach w menu za pomocą kółka. W niektórych romach to jest, a w innych nie.
Bosh -> n-gage -> 3650 -> 6630 -> e61 -> n73 -> M5000 -> M3000 -> M3000 -> M2000 -> iPhone 3G -> TyTn II -> Touch Pro -> HTC Dream

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 05, 2010, 17:19:49 »
Szukam programiku, dzięki któremu można skakać po ikonkach w menu za pomocą kółka. W niektórych romach to jest, a w innych nie.

Diamond Tweak 0.5.3


Wiele ciekawych opcji, a także ta która Ciebie interesuje.
pozdro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2010, 17:22:27 wysłana przez desek1990 »

*

Offline Qvava

  • 46
Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 28, 2010, 08:55:23 »
Witam, nie bardzo wiem jak to uruchomić. Zainstalowałem i co dalej ? pomóżcie !
12. Glosniejszy dzwiek podczas przychodzacego polaczenia i w czasie rozmowy telefonicznej (wersja poprawiona 4.10.2008)

http://rapidshare.com/files/150812699/lukjod_louder_sound_patch.cab.html

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 28, 2010, 18:14:48 »
samo zainstalowanie i restert telefonu powinny wystarczyć. Nic więcej się nie robi z tym.

*

Offline Qvava

  • 46
Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 28, 2010, 22:20:13 »
W takim razie nie ma żadnej różnicy w głośności  :( Chyba, że coś źle robię  :worried:

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 28, 2010, 23:14:25 »
pamiętam że na ROMie z Ery instalowałem to... A teraz mam AMIGAnTOMEK i tutaj już są głośne dzwonki i bardzo dobrze słychać rozmówcę.

Podczas rozmowy użyj guzika do pogłaśniania jeśli jeszcze tak nie próbowałeś.

*

Offline Qvava

  • 46
Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 29, 2010, 22:57:35 »
próbowałem  :( No chyba, że jestem głuchy ha ha  :mysli:

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 14, 2010, 15:44:26 »

- Lordsmiff Battery Level - kolorowy pasek na górze ekranu z poziomem baterii - lekki i niezawodny


Witam,
chciałbym wykasować to ze swojego TP jednak podczas kasowania występuje błąd. Czy ma ktoś pomysł jak się tego pozbyć?

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 14, 2010, 16:25:03 »
jaki błąd?

*

Offline j_lucas

  • **
  • 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC: HD2
Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 15, 2010, 12:39:42 »
Zapewne dlatego, iż jest on ciągle uruchomiony.
Przenieś go z autostartu jeśli się da, dalej restart urządzenia i spróbuj odinstalować.

*

Offline ainaruth

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 7 Pro, Transformer Prime
Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 27, 2010, 15:40:47 »
Po tym jak zainstalowałem stockowy rom i pobawiłem się w jego usprawnianie, jest kilka rzeczy, które bym dołożył do listy z pierwszego posta. Z tych co tam są niestety nie zadziałał mi tweak do comm managera. Nadal nie ma opcji wyłączenia 3G:/

1. Po pierwsze - może i wszyscy znają, ale to absolutny 'must have', czyli eksplorator plików i edytor rejestru w jednym - Total Commander

2. Zamiast Torch Button do Raphaela powstał dedykowany program - hTorch. Nie ma mrygania i wysyłania SOS, ale za to może być obsługiwany ze sprzętowych klawiszy przy wyłączonym ekranie. I czas świecenia jest limitowany tylko baterią.

3. Jako zamiennik ikony baterii w taskbar proponuję BattClock. Nie ma wymyślnych animacji, ale ZAWSZE pokazuje procentowo baterię i cyfrowy zegarek, przesłaniając pierwszą od prawej ikonę na taskbarze (czyli zwykle baterię).

4. Wspomniany już w temacie, ale nie umieszczony na liście FingerSuite, który z małych menu i przycisków w niektórych oknach dialogowych robi palcolubne, podobne do najnowszych WM6.5.

5. Rotateme - program do obracania ekranu bez potrzeby wysuwania klawiatury. Czasem może się przydać..

Z dodatkowych dodatków:

Konfigurowalny wygaszacz/blokada ekranu czyli S2U2, z wspaniale z nim współpracującym odtwarzaczem S2P. Sposób na odtwarzacz działający dobrze po wciśnięciu Power, a dodatkowo współpracujący ze sprzętowymi przyciskami nawet po zablokowaniu urządzenia.

Ninja4Hire SMS Skin (oraz inne skiny, dostępne razem z nim) - zamiana standardowych wątków wiadomości SMS na jakieś ciekawsze. Sciągałem caba z forum omnii, dlatego na razie widzę błędy w grafice, ale pracuję nad ich naprawą (i każdy obeznany w stylach css może się tym pobawić).

Wszystko łatwo zgooglować, ale może wieczorem lub jutro wrzucę caby.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 06:03:14 wysłana przez ainaruth »
Nokia 3310 -> Nokia 5510 -> Nokia 6800 -> Nokia 6822 -> Samsung i600 -> SPV E650 -> SPV M3100 -> HTC Touch Pro -> HTC 7 Pro

HTC 7 Pro: Windows Phone 7 (Mango) -  Sianto v1.6 7.10.8835.35
Asus Transformer Prime TF201:  Android (JB) - 4.1.1

*

Offline mitriandir

  • 45
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO
Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 22, 2010, 14:20:40 »
mam ten ROM [ROM][WWE][14 September 10] Exquisite 4.20 WM 6.5 (23138) for Touch Pro [GSM]
czy można zainstalować ten słownik t9 któryu tutaj jest do tego romu? i czy to dodaje polskie litery?

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 08, 2011, 01:24:45 »
Jest lekkie odświeżenie tematu.
Właśnie zainstalowałem Task Facade 4, teraz jest motyw taki, że jak przytrzymuję zieloną słuchawkę to odpala mi się task manager, a nie od razu Task Facade. Jak to zmienić?
Jutro zgrywam Butlera


Ok mam Butlera 1.1 
Ktoś to zgrywał? Co w ogóle po zgraniu mam zrobić, skonfigurować, coś w rejestrze zmienić gdzieś skrót do startup'a dać czy coś? Jak na razie to same błędy wyskakują jak przesunę z domku na zielony telefon, może zgram raz jeszcze tylko na telefon nie na sd. Poradźcie jak fajnie można wykorzystać tego butlera i czy coś pasuję skonfigurować.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 17:39:44 wysłana przez Ka4mil »

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 30, 2011, 16:33:30 »
Musisz w rejestrze zmieni jakie programy maj ci si uruchamia po przejechaniu po konkretnych przyciskach. Wszystko jest w HKLM\Software\Butler i np. RightDownApp wchodzisz tam i musisz wpisać ścieżkę programu i tyle.

Odp: kilka udogodnien dla raphaela bez instalacji oem romow (jako caby)
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 11, 2012, 22:43:57 »
a co musze zmienić zeby przesuwać zamiast suwakiem to nim?(tym programem butlerem)