HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia

  • 8 Odpowiedzi
  • 9717 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline kebi

  • 11
HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« dnia: Sierpień 19, 2010, 19:49:52 »
Witam.
Jak w temacie.
Kupilem HTC Touch Pro.
Chialem wgrać nowy rom jednak komputer nie wykrywa mi wogole sprzetu.
Posiadalem juz htc touch hd i po podlaczeniu do komputera telefon pytal sie w jakim trybie ma sie podlaczyc , instalowaly sie sterowniki i hulalo.

Tutaj kilka razy telefon spytal w jakim trybie podlaczyc, jednak nic z tego nie wynikalo.
Zrobilem hard reset i problem nie zniknal.

Uzywam systemów windows 7 home premiun 64 bit i windows 7 ultimate.

Napewno nie jest tp brak sterownikow, gdyz windows WOGÓLE nie widzi urzadzenia ! ( o dziwo telefon sie laduje !!!!


Macie jakies sugestie?
POMOCY :)

*

Offline jasiorr

  • **
  • 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Omnia Pro B7610
Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2010, 23:00:43 »
ustawienia--> połaczenia--> usb do pc sprawdz czy tam masz odznaczoną opcję active sync i na dole zaznaczony ptaszek ,,podczas połączenia zapytaj o jego typ"
Najlepiej by było jakbyś podpiął dla pewności pod innego kompa... bo wg. mnie to będzie wina kompa i sterowników. Moga mieszać te poprzednie od touch HD...
ps. słychać jakąkolwiek reakcje na podłączanie kompa ? nie wiem np taką jak wkładasz pendrive
? Czy podpinasz tel  i nic ...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2010, 23:05:09 wysłana przez jasiorr »
W Moich Żyłach płynie benzyna, Zamiast Serca Świszczy Turbina..

*

Offline kebi

  • 11
Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2010, 09:19:21 »
nic nie slychac, telefon zaczyna sie poprostu ladowac.

*

Offline jasiorr

  • **
  • 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Omnia Pro B7610
Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2010, 09:46:27 »
A sprawdzałeś te ustawienia ? dodatkowo włącz w managerze komunikacji  połączenie danych, może coś się ruszy...
Powiedzieć ci co ja bym zrobił ?
Ponowny HR i format C: (dlatego pisałem abyś dla pewności podłączył na innym kompie na którym nigdy nie był instalowany żaden telefon, jeżeli nie masz możliwości to format c: )  :mrgreen: Jeżeli to by nie pomogło to bym go oddał do serwisu ... rozumiem, że nic nie wgrywałeś za co by mogli odmówić naprawy  :P
Chyba, że kupiłeś używkę, nie dość że bez gwar. to jeszcze z po wgrywanym nie wiadomo czym....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 09:55:18 wysłana przez jasiorr »
W Moich Żyłach płynie benzyna, Zamiast Serca Świszczy Turbina..

*

Offline kebi

  • 11
Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2010, 11:45:15 »
Jestem pracownikiem działu IT w duzej firmie :)
Podlaczalem telefon do kilku komputerow w tym do dwoch z nowymi systemami ( xp pro i win7 ult ) .

Podlaczalem bardzo wiele róznych urzadzen i telefonów i nigdu nie mialem takiego problemu.

*

Offline palkens

  • ***
  • 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:11:24 »
a może HR?
Mam Touch prO i jest mi z tym dobrze:D

*

Offline kebi

  • 11
Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2010, 22:33:50 »
Temat do zamkniecia ... wszystkiemu winne byly przewody usb dostarczone przez htc ( a byly 3 , wiec nie przypuszczalem ze kazdy moze byc popsuty - teoria pecha :) )
Po podlaczeniu przez przewod do dysku 2,5 cala wszystko hula, dzieki za dobre checi....


btw .. jaki najszybszy rom do htc touch pro ? nie zalezy mi na fajerwerkach ma mi dzialac poczta, automapa 6.5 i ma dzwonic :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 22:36:45 wysłana przez kebi »

*

Offline palkens

  • ***
  • 413
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2010, 23:13:46 »
amigantomek w pełni PL rom z 2.1 sobie zassaj to będzie w miare szybko działać a jak w ogóle chcesz szybkości to oryginalny rom na win 6.1 i manili 3d poprostu;)
Mam Touch prO i jest mi z tym dobrze:D

Odp: HTC Touch PRO - windows nie widzi urzadzenia
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2010, 17:30:34 »
Hmm... chciałbym się podpiąć do tematu. Mianowicie mam taki sam problem z moim HTC TP, po podłączeniu system operacyjny na PCcie nie wykrywa telefonu, na pierwszym miejscu oczywiście sprawdziłem ustawienia, sprawdzałem wszelkie dostępne kombinacje. Na ActivSync i "zaznaczonym ptaszku i bez ptaszka" na dole nie działa, na trybie pamięci masowej też nic się nie dzieje... tylko się ładuje...gdy wyłączę opcję ładowania przez USB nic to nie zmienia(prócz tego że telefon się już nie ładuje oczywiście). Kable sprawdzałem pod kilkoma systemami, te oryginalne od HTC a także zwykłe mini USB.

Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły...