[ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5

  • 92 Odpowiedzi
  • 26315 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
[ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« dnia: Kwiecień 07, 2011, 15:43:33 »
Witam.
Jestem początkującym kucharzem i rom może mieć jakieś błędy i.t.p. więc jeśli coś będzie nie tak działać to proszę o wyrozumiałość.
W tym romie głównie postawiłem na zmianę grafiki w porównaniu do standardowego romu.
Dużo zmieniałem plików graficznych na bardziej kolorowe w manili jak i tych zwykłych graficznych jpg, png i.t.p. a nawet w grze Pasjans.
Rom posiada Co0kie HomeTab w wersji 1.8.5
Dodałem troszkę aplikacji i gier.
BattClock 3.5.2. który jest ustawiony na pokazywanie pewnych informacji w sposób graficzny (-----------) lewo-góra to jest poziom baterii, prawo-góra to siła sygnału GSM, lewo-dół to obciążenie procesora, prawo-dół to ilość wolnego ramu.
W Tweakach możemy znaleźć SPB Backup, jest to podobny program do PIM Backup tyle że bardziej rozbudowany. Kopia zapasowa kontaktów, sms, historii połączeń wykonana w tym programie ma postać instalki .exe dzięki czemu można tą kopię przywrócić po prostu klikając i instalując ją a co najważniejsze to tą kopię można za pomocą dołączonego programu SPBBackup2_setup.exe przeglądać na komputerze czego nie ma program PIM Backup.
W multimediach znajdziecie program Audio Notes. Jest to dyktafon a także program który pozwala na automatyczne nagrywanie rozmów telefonicznych (wszystkie rozmowy nagrywają się automatycznie)
W tym romie też znajdziecie moją przeróbkę equalizera czyli Audio Booster Mega Bass.
Dodany też jest dobry menadżer profili SBSH PhoneWeaver.2.0. Posiada dużo różnych ustawień. Aktywujemy go naciskając i przytrzymując na chwilę czerwoną słuchawkę aż do momentu za wibrowania telefonu ( pierwsze uruchomienie tego menadżera wymaga niestety powtórzenia dwa razy tej czynności)
A co do reszty to najlepiej sprawdzić samemu :)
Pozdrawiam i zapraszam do testów.


zalecane radio - Raphael_Radio_1.17.25.09
http://www.mediafire.com/?6mkne1bhjrxn6jm



Zmiany z dnia 09-04-2011
  • po zasunięciu klawiatury ekran nie blokuje się
  • obsługa kółka dotykowego powinna działać
  • co do wybudzania sie po otrzymaniu sms jest dodany program w Tweakach "BsB Tweaks 1.6" i w ustawieniach "SMS Wake Up" ustawić na Off
  • dodano aplikacje w Multimediach "Miasto Muzyki" w wersji 1.40
  • zaktualizowano aplikację "Openwebradio" do wersji 1.50



Zmiany z dnia 14-04-2011
  • kilka poprawek systemowych.
  • naprawiono problem z Java, teraz można instalować wszystkie gry i aplikacje w Javie.
  • naprawiono problem z czerwoną słuchawką, nie działało rozłączanie rozmów telefonicznych po naciśnięci czerwonej słuchawki zamiast tego włączał się menadżer profili. Teraz normalnie rozłącza rozmowy i menadżer profili też działa tak jak trzeba.
  • dodano program "CalStat2" do statystyk połączeń telefonicznych i SMS. Program znajduje się w zakładce "Telefon".
  • spolszczono napisy na planszy "Action Screen".

21901_Sense2.5 z dnia 14-04-2011




Zmiany z dnia 19-04-2011
  • wbudowane w rom Raphael_Radio_1.17.25.09.
  • dodane 3 gry - 2 pasjanse i bilard stołowy .
  • dodany fajny kalkulator.
  • usunięty z autostartu program KeepAwake.
Gry i kalkulator są scrackowane, rejestrujemy wciskając "Register" , nie trzeba nawet nic wpisywać.

To jest mój ostatni rom gdyż zmieniłem telefon na HTC HD2.

Pozdrawiam.

21901_Sense2.5 z dnia 19-04-2011
http://www.mediafire.com/?kocqpdy9ctbzyu5
http://www.mediafire.com/?lwe0jqc1vgclf2x
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 13:38:40 wysłana przez szczecinianin »

Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2011, 21:53:01 »
Graficznie bardzo mi się podoba (biorąc pod uwagę screeny). Już ściągam, koło niedzieli po testach napiszę co i jak :-) Ma może HTC Volume Control? :-)
PS. Zmieniłbym jeszcze ikonki w menu :-P

*

Offline mtonio

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kto pyta nie błądzi :)
  • Sprzęt: HTC DESIRE Z, HTC TouchPro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2011, 12:05:37 »
ja wlasnie sciagam i bede testowal, mam tylko nadzieje ze jakos strasznie nie muli tel  :shock:
ANDROID 2.3.3

*

Offline SURViR

  • 17
  • Pro HTC touch PRO
  • Sprzęt: Htc touch Pro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2011, 14:25:18 »
Ile na nim trzyma bateria? Działa wysył BT,jakieś znane bugi?
Za niedługo go przetestuje mam już na dysku...
Napiszę recenzję jutro ale widze że SU2U Ma opcje wibracja Spoko :) Bo właśnie to potrzebuje. Pozdrawiam SURViR

//Edit:1 Rom zainstalowany zaraz się zabawie ^^ Chyba jestem pierwszym posiadaczem :D
//Edit:2 Ten ROM to jest najbardziej zajebisty rom!! I ma HTC Volume,
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2011, 22:09:52 wysłana przez SURViR »

*

Offline mtonio

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kto pyta nie błądzi :)
  • Sprzęt: HTC DESIRE Z, HTC TouchPro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2011, 10:09:15 »
No jak dla mnie fajny romik, tylko kilka bledow jest, nie da sie ukryc, ale jak na pierwszt wypiek to gratulejszon :)
Czasem po odblokowanmiu urzadzenia nie mamy nic na ekranie, poza kontaktami, czesto sie wiesza i podczas gdy przerwiemy pisanie sms i schowamy na chwile klawiature ekranowa, to pozniej juz jej niestety nie rozwiniemy.
Wszedzie tez ustawilem, alby tel po nadejsciu nowego sms nie wzbudzal sie, ale niestety, rozswietla sie jak cholera :)
bede testowal dalej i dzielil sie opiniami ;)
ANDROID 2.3.3

*

Offline SURViR

  • 17
  • Pro HTC touch PRO
  • Sprzęt: Htc touch Pro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2011, 12:53:47 »
No jak dla mnie fajny romik, tylko kilka bledow jest, nie da sie ukryc, ale jak na pierwszt wypiek to gratulejszon :)
Czasem po odblokowanmiu urzadzenia nie mamy nic na ekranie, poza kontaktami, czesto sie wiesza i podczas gdy przerwiemy pisanie sms i schowamy na chwile klawiature ekranowa, to pozniej juz jej niestety nie rozwiniemy.
Wszedzie tez ustawilem, alby tel po nadejsciu nowego sms nie wzbudzal sie, ale niestety, rozswietla sie jak cholera :)
bede testowal dalej i dzielil sie opiniami ;)
Ani razu mi się nie powiesił ale jest bug gdy szbko rozsunę i zasunę klawiaturę uruchamia się SU2U ale to raczej wina configu pobawie się i dam znać, dobija mnie brak obsługi kółka dotykowego na TF3D podczas odtwarzania muzyki. Nie je dużo baterii. Jest szybki.
Pierwszy raz to naprawde BRAWO!  :ok: Ma kilka bugów ale jest dobrze :)

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:17:50 »
ale jest bug gdy szbko rozsunę i zasunę klawiaturę uruchamia się SU2U
Witam.
W ustawieniach SU2U w zakładce Inne jest "Zablokuj po zamknięciu klawiatury" jest ustawione na "On" zmień na "Off".
Pozdrawiam.

*

Offline mtonio

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kto pyta nie błądzi :)
  • Sprzęt: HTC DESIRE Z, HTC TouchPro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:25:06 »
a co z wybudzaniem przy nowym smsie??
ANDROID 2.3.3

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 09, 2011, 15:20:18 »
a co z wybudzaniem przy nowym smsie??
Witam.
Rozwiązaniem tego problemu będzie zainstalowanie BsB Tweaks 1.6.
W ustawieniach "SMS Wake Up" ustawić na Off.
W następnej wersji romu dodam ten program, będzie w Tweakach a póki co to jeśli nie chcesz wzbudzenia to trzeba zainstalować BsB Tweaks 1.6.

ps. gdyby ktoś miał ten program po polsku bądź spolszczenie do niego to proszę tu wstawić to dodam do romu bo ja mam po angielsku a spolszczenie na razie nie znalazłem.

Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2011, 16:20:07 »
Zainstalowałem ten rom, inny radiorom, telefonik jak nowy prędkości może pozazdrościć niejeden nowy telefon. Na karcie pamięci jest android froyo, oba systemy śmigają, że hej. Porządna praca.  :ok:
Ale mam jedno pytanie na ekranie gł. jest napis zachodniopomorskipl jak zmienić na inny
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2011, 16:29:33 wysłana przez jakris250 »

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2011, 16:49:04 »
Ale mam jedno pytanie na ekranie gł. jest napis zachodniopomorskipl jak zmienić na inny
Witam.
Wchodzimy w zakładkę "Pogoda" później klikamy na "Menu" i "Dodaj lokalizację", wyszykujemy swoje miasto, potem na zakładce pogoda przewijamy góra albo dół tak by wybrać swoje miasto które dodaliśmy, następnie w głównej zakładce klikamy na na zegar i otwiera nam się okno "Zegar światowy" i tam wybieramy swoje miasto i na głównej zakładce będzie nasze miasto.
Pozdrawiam.

*

Offline djdandi

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2011, 17:14:59 »
A ja mam pytanie odnośnie tych 2 lini przerywanych na samej górze i pod górnym paskiem są kolorowe linie czerwona zielona i żółta czy to tylko błąd w grafice czy tak miało być?
Co do pozostałości to spoko rom tylko przydał by się troszkę szybszy.

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2011, 17:36:28 »
A ja mam pytanie odnośnie tych 2 lini przerywanych na samej górze i pod górnym paskiem są kolorowe linie czerwona zielona i żółta czy to tylko błąd w grafice czy tak miało być?
Te linie przerywane to są od programu BattClock 3.5.2.
W opisie pisałem co oznaczają te linie (--------), kolor zależy od tego ile procent wskazują a to wszystko znajdziesz w ustawieniach BattClock 3.5.2 możesz sam sobie według gustu wszystko pozmieniać.
Pozdrawiam.

*

Offline fleszu2

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2011, 19:54:15 »
Witam. Rom bardzo fajny graficznie. I wszystko mi się podoba tylko jest jedna rzecz. Tz. wpisywanie odbiorcy przy pisaniu SMS-a.  Nie wyświtlają się propozycje odbiorców jak w innych ROMach. Może wie ktoś jak to ustawić? :D
A tak po za tym to tródno uwierzyć że to pierwszy wypiek. Oj co się bedzie działo dalej  :ok:

*

Offline SURViR

  • 17
  • Pro HTC touch PRO
  • Sprzęt: Htc touch Pro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2011, 20:27:45 »
ale jest bug gdy szbko rozsunę i zasunę klawiaturę uruchamia się SU2U
Witam.
W ustawieniach SU2U w zakładce Inne jest "Zablokuj po zamknięciu klawiatury" jest ustawione na "On" zmień na "Off".
Pozdrawiam.
Wielkie dzięki :) nie pomyślałem o tym!

//Edit 1: Instaluje właśnie 2-gą edycję zaraz się rozpiszę ^^
\\Edit 2: Kółko dotykowe już działa!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2011, 22:28:32 wysłana przez SURViR »

*

Offline fleszu2

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2011, 09:58:35 »
Mam już drugi wypiek. Kurde do posania sms-ów nie mogę się przyzwyczaić. Jest możliwość ustwienia aby się propozycje kontaktów wyświetlały? Tylko odnośnie tego
- co do wybudzania sie po otrzymaniu sms jest dodany program w Tweakach "BsB Tweaks 1.6" i w ustawieniach "SMS Wake Up" ustawić na Off
Nie mogę tego wyłączyć. Może ktoś mi opisze krok po kroku.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 10:19:16 wysłana przez fleszu2 »

Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:28:24 »
Szczecinianin co trzeba zrobić aby kółko dobrze działało, bez wgrywania dugiej edycji.

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:43:33 »
Mam już drugi wypiek. Kurde do posania sms-ów nie mogę się przyzwyczaić. Jest możliwość ustwienia aby się propozycje kontaktów wyświetlały? Tylko odnośnie tego
- co do wybudzania sie po otrzymaniu sms jest dodany program w Tweakach "BsB Tweaks 1.6" i w ustawieniach "SMS Wake Up" ustawić na Off
Nie mogę tego wyłączyć. Może ktoś mi opisze krok po kroku.

Witam.
Co do propozycji kontaktów w sms to mówiąc szczerze nie wiem jak to powinno wyglądać, wcześniej korzystałem z romow AMIGAnTOMEK i tam też było jak u mnie.
A co do wybudzenia to wchodzisz w tweaki i uruchamiasz program "BsB Tweaks", przewijasz listę na dół aż do pozycji "SMS Wake Up" i tam przesuwasz przełącznik na "Off"
Pozdrawiam.

Połączone: Kwiecień 10, 2011, 10:48:00
Szczecinianin co trzeba zrobić aby kółko dobrze działało, bez wgrywania dugiej edycji.
Witam.
Ja bym proponował Ci wgrać drugą edycje, jest parę malutkich zmian na plus ale jak nie chcesz to zrób tak:
wchodzisz w tweaki, uruchamiasz "Diamond Tweak", zjeżdżasz listą na dół do pozycji "19 Kółko dotykowe" i wszędzie ustawiasz na włączone.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 10:48:00 wysłana przez szczecinianin »

*

Offline SURViR

  • 17
  • Pro HTC touch PRO
  • Sprzęt: Htc touch Pro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2011, 10:50:54 »
Mam już drugi wypiek. Kurde do posania sms-ów nie mogę się przyzwyczaić. Jest możliwość ustwienia aby się propozycje kontaktów wyświetlały? Tylko odnośnie tego
- co do wybudzania sie po otrzymaniu sms jest dodany program w Tweakach "BsB Tweaks 1.6" i w ustawieniach "SMS Wake Up" ustawić na Off
Nie mogę tego wyłączyć. Może ktoś mi opisze krok po kroku.

Witam.
Co do propozycji kontaktów w sms to mówiąc szczerze nie wiem jak to powinno wyglądać, wcześniej korzystałem z romow AMIGAnTOMEK i tam też było jak u mnie.
A co do wybudzenia to wchodzisz w tweaki i uruchamiasz program "BsB Tweaks", przewijasz listę na dół aż do pozycji "SMS Wake Up" i tam przesuwasz przełącznik na "Off"
Pozdrawiam.

Połączone: [time]Kwiecień 10, 2011, 10:48:00[/time]
Szczecinianin co trzeba zrobić aby kółko dobrze działało, bez wgrywania dugiej edycji.
Witam.
Ja bym proponował Ci wgrać drugą edycje, jest parę malutkich zmian na plus ale jak nie chcesz to zrób tak:
wchodzisz w tweaki, uruchamiasz "Diamond Tweak", zjeżdżasz listą na dół do pozycji "19 Kółko dotykowe" i wszędzie ustawiasz na włączone.
Pozdrawiam.

To jest takie proste? Ja tak w pierwszej edycji robiłem i jakoś nie podziałało :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 10:53:40 wysłana przez SURViR »

Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2011, 13:24:49 »
Romik ogólnie bardzo ładny, ładnie wygląda i ogólnie jest ok :-)
G-Sensor działa super.

Brakuje mi niestety kilku programów (oczywiście dogram je osobno, ale jednak brakuje :-P ). Te programy to:
-Opera Mini 6
-Adobe Reader
-Coś do edycji rejestru, np RegEdiotr.

-Trochę nie podoba mi się widok sms w Manili (nie estetycznie wyglądają za duże ikonki i wogóle jakoś mi to nieestetycznie wygląda, ale to może tylko moje odczucia. W ROMie AMIGAnTOMEK miałem coś takiego, że jak wyślę sms to w Manili zapisuje się jako wysłany 1 minutę wczesniej, jak to tutaj sprawdzę to również napiszę :-)

Ale ponieważ dopiero co wróciłem po kilkudniowej nieobecności w domu  to jeszcze nie wszystko przetestowałem ;-P Jak będę wiedział więcej itp to napiszę :-)


PS. Może mógłbyś dodawać nr wersji w nazwach Romów? Mielibyśmy pewność że mamy/pobieramy/wgrywamy aktualniejszą wersję :-)

Ogólnie Romik bardzo fajny :-P Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :-)

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2011, 14:05:33 »
Brakuje mi niestety kilku programów (oczywiście dogram je osobno, ale jednak brakuje :-P ). Te programy to:
-Opera Mini 6
-Adobe Reader
-Coś do edycji rejestru, np RegEdiotr.
Witam.
Adobe Reader jest w zakładce "Biuro"
RegEdiotr jest w zakładce "Tweaki" jako "Regeditor"
Zamiast Opera mini6 jest Opera Mobile 10
Pozdrawiam.

*

Offline fleszu2

  • *
  • 75
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2011, 14:10:57 »
Ja nie wiem ale u mnie nie ma BsB Tweaki. A co do kontaktw w sms to w AmiganTomek bzo wasnie e jak w odbiorcz si wpisao np. a to wzskakiwaz propoyzcje kontaktw yacyznajczch si na a.
Kurde nie widze tego programu. Pomocy!!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 14:16:00 wysłana przez fleszu2 »

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2011, 14:27:07 »
Ja nie wiem ale u mnie nie ma BsB Tweaki. A co do kontaktw w sms to w AmiganTomek bzo wasnie e jak w odbiorcz si wpisao np. a to wzskakiwaz propoyzcje kontaktw yacyznajczch si na a.
Kurde nie widze tego programu. Pomocy!!!
A czy pobrałeś drugą wersje romu bo to w drugiej wersji romu jest BsB Tweaks.

Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 10, 2011, 14:32:57 »
Brakuje mi niestety kilku programów (oczywiście dogram je osobno, ale jednak brakuje :-P ). Te programy to:
-Opera Mini 6
-Adobe Reader
-Coś do edycji rejestru, np RegEdiotr.
Witam.
Adobe Reader jest w zakładce "Biuro"
RegEdiotr jest w zakładce "Tweaki" jako "Regeditor"
Zamiast Opera mini6 jest Opera Mobile 10
Pozdrawiam.
Rzeczywiście, po HR pojawił się Adobe Reader i Regeditor. Natomiast mam pytanie, czemu Opera Mobile 10 a nie Opera Mobile 11? Ja używam mini, bo w na Romach AMIGInTomka nie zawsze mi się poprawnie wyświetlały www na OM10.

Jeszcze jedno-jak najedziesz na domek np rysikiem z zakładki ustawień (kiedy mamy przyciemnione tło) to ikonka domku ma niebieski daszek(ta na przyciemnionym tle i ta na dole). Ale po "puszczeniu" ikonek jest już normalny zielony domek.

PS. Jakie Radio polecasz do swojego romu?

Trochę OT:
Nie wiesz jak ustawić raporty doręczeń w aplikacji manili tak, żeby raporty przychodziły zawsze bez potrzeby ciągłego zaznaczania ich ptaszkiem? Miałem to w Romie AMIGAnTOMEK ustawione przez grzebanie w rejestrze, ale nie pamiętam jak to zrobić:/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 14:36:31 wysłana przez GoldAngelo »

*

Offline wkielbasa

  • 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Raphael
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 10, 2011, 14:42:19 »
Witam. Szacun dla kucharza, super grafika. Tylko cały dzień walczę aby pobrać nową wersje i nic z tego. Mógłby ktoś dać to na inny serwer. Z góry dzięki.

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 10, 2011, 14:54:56 »
Natomiast mam pytanie, czemu Opera Mobile 10 a nie Opera Mobile 11?
Podaj mi linka do opery mobile 11 bo ja nie znalazłem pod windows mobile, widziałem tylko na androida (może źle szukałem)

Połączone: [time]Kwiecień 10, 2011, 14:56:57[/time]
Witam. Szacun dla kucharza, super grafika. Tylko cały dzień walczę aby pobrać nową wersje i nic z tego. Mógłby ktoś dać to na inny serwer. Z góry dzięki.
Przed chwilą sprawdzałem pobieranie drugiej wersji i naprawdę nie ma problemu.
Może blokuje Ci antywirus bądź firewall ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 14:57:34 wysłana przez szczecinianin »

Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 10, 2011, 14:59:29 »
A jaki radiorom polecasz do sojego romu?

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 10, 2011, 15:02:17 »
A jaki radiorom polecasz do sojego romu?
Ja stosuje radio takie jak polecał zawsze AMIGAnTOMEK Raphael_Radio_1.17.25.09

Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 10, 2011, 15:08:49 »
a masz do niego rilphone? Czy może jest w twoim romie?

*

Offline SURViR

  • 17
  • Pro HTC touch PRO
  • Sprzęt: Htc touch Pro
Odp: [ROM][07.04.2011] szczecinianin WM 6.5 builds 21901 Sense 2.5
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 10, 2011, 15:46:12 »
Natomiast mam pytanie, czemu Opera Mobile 10 a nie Opera Mobile 11?
Podaj mi linka do opery mobile 11 bo ja nie znalazłem pod windows mobile, widziałem tylko na androida (może źle szukałem)

Nie ma opery mobile 11 na windows mobile też szukałem.

Połączone: [time]Kwiecień 10, 2011, 15:48:45[/time]
A jaki radiorom polecasz do sojego romu?
Ja stosuje radio takie jak polecał zawsze AMIGAnTOMEK Raphael_Radio_1.17.25.09

Wstaw może tutaj aby wszystkim ludziom było łatwiej.
Albo moze dolacz do paczki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 15:51:21 wysłana przez SURViR »