[ROM][01.10.2011] AMIGAnTOMEK WM 6.5 builds 29022/21885 Sense 2.1

  • 1748 Odpowiedzi
  • 214687 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Konuss

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.ekonin.pl/
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 23, 2009, 21:21:04 »
Najgorsze właśnie to ze ludzie sobie po instalowali i dupa :( ehs ściągam na szybko provena...
KoNuSS

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 23, 2009, 21:27:42 »
Nie dupa bo smsy w takiej postaci ROMU jak jest mozna wysylac. Problem jest jesli chcesz korzystac z systemowego "wysyłacza" Pracuję nad tym.
W karcie Manili Kontakty wybierasz z ulubionych albo wszystkie i wybierasz kontakt. Otwiera sie karta klikasz na drugą ikonkę i masz mozliwosc pisania smsa po czym kilkasz na Wyśl. i juz
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 21:34:00 wysłana przez AMIGAnTOMEK »
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline Konuss

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.ekonin.pl/
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 23, 2009, 21:30:29 »
Tak system bomba jestem za użytkowaniem nawet puścił bym dotacje na ten projekt pomyśl o tym ale przyzwyczajenie do systemowych wiadomości robi swoje a innych nie umiem zbytnio używać :P
KoNuSS

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 23, 2009, 21:37:32 »
Tak system bomba jestem za użytkowaniem nawet puścił bym dotacje na ten projekt pomyśl o tym
A jaki to problem? Link do paypala w 1 poście
przyzwyczajenie do systemowych wiadomości robi swoje a innych nie umiem zbytnio używać :P
Toteż szukam rozwiązania
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline Konuss

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.ekonin.pl/
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 23, 2009, 21:48:26 »
Wszystko fajnie a co w przypadku gdy nie mam osoby na liście kontaktów ?? Nowy numer ??
Napisane: Listopad 23, 2009, 21:43:51
Trudno jak będzie poprawione przesiądę się znowu :P hehe ;)
KoNuSS

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 23, 2009, 22:08:22 »
Wszystko fajnie a co w przypadku gdy nie mam osoby na liście kontaktów ?? Nowy numer ??
Dokładnie :P A wysyłasz smsy komus spoza listy? Odpisywanie jest prostsze bo po kliknieciu w tresc smsa otwiera sie od razu okno do pisania z przyciskiem Wyśl.
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline Bobrob

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2 16 GB,  IPhone 4 32 GB
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 23, 2009, 22:25:21 »
Hej
Oczywiście testuję :).
Zauważyłem, że u mnie nie pokazuje się na TB po włączeniu BT ikona .
Zmieniałem kilka razy zestawy ikon, więc nie wiem czy to jest przyczyną, czy wszyscy tak mają.
Dla  mnie to jest istotne, na okrągło słuchawka na BT i milo by było widzieć czy BT jest włączony czy nie.
Może ktoś sprawdzić, małe lenistwo i nie bardzo mam czas aby wgrać na nowo  ROM aby sprawdzić to na "czystym".
Pozdrawiam

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 23, 2009, 22:28:52 »
Jeśli to Manila jest przyczyna problemów to może spróbuj z jakimiś innymi pakietami Manili(jeśli takie istnieją) Może takie jak w romie Energy?
A używanie standardowego czatu niekiedy jest nieuniknione...np...dla nowej wiadomości z poza listy kontaktów,albo jak chcemy znaleźć jakąś wiadomość i odpisać wśród kilkuset innych to manila niestety wysiada przy czacie WM

Ikona BT nie działa wystarczy zainstalować caba z poprawka ikony
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 22:32:28 wysłana przez Hornet15re1 »
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline Bobrob

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2 16 GB,  IPhone 4 32 GB
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 23, 2009, 22:47:40 »
Dziękuję.
Ikona BT  "gra i buczy".
Pozdrawiam

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 23, 2009, 23:43:33 »
Jeśli to Manila jest przyczyna problemów to może spróbuj z jakimiś innymi pakietami Manili(jeśli takie istnieją) Może takie jak w romie Energy?
A używanie standardowego czatu niekiedy jest nieuniknione...np...dla nowej wiadomości z poza listy kontaktów,albo jak chcemy znaleźć jakąś wiadomość i odpisać wśród kilkuset innych to manila niestety wysiada przy czacie WM

Ikona BT nie działa wystarczy zainstalować caba z poprawka ikony
Używam tego samego portu co w ENERGY i sprawdziłem już 3 inne we wszystkich jest to samo czyli roblem leży nie po stronie pakietu manili tylko cos w systemie sie gryzie. Bede szukał.
Aha fix na ikone BT juz dodałem sobie :D
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 24, 2009, 00:16:17 »
A może dialer jakiś problem powoduje. Zresztą tak na marginesie przydałoby się go wymienić, bo ten co jest,    sypie się w landscape mode.
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 24, 2009, 08:03:26 »
ja tez sie skusiłem na tego roma. ale WKUR... mnie juz :P
pierwsza sprawa, nie mozna wylaczyc t9
budzik nie działa - co dziwne. Dzieki temu własnie zaspałem do szkoly :)
dziwnie wysyła sie same smsy.
juz kilka razy mi sie podwiesił - czyli zwolnił aż tak że wygladało na zawieche, choć trwało to po 10-20sek
brak dzwieków przy rozłozonej klawie (np przychodzące smsy)
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 08:16:09 wysłana przez Komandosik »
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline chester_csr

  • **
  • 154
  • Sprzęt: HTC Raphael Eclipse WWE || 4GB SDHC
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 24, 2009, 10:24:42 »
@AMIGAnTOMEK sprawdź te oemy które Ci podesłałem. na 99% któryś z nich to naprawi. p.s dodaj driver baterii 1% i zmień tą ikonke baterii bo aż w oczy gryzie ;p pozdrawiam

*

Offline Konuss

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.ekonin.pl/
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 24, 2009, 14:14:45 »
Cały czas czekam na poprawioną wersję ciekawe kiedy się doczekam..
KoNuSS

*

Offline chester_csr

  • **
  • 154
  • Sprzęt: HTC Raphael Eclipse WWE || 4GB SDHC
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 24, 2009, 14:20:01 »
Cały czas czekam na poprawioną wersję ciekawe kiedy się doczekam..
może wtedy kiedy sam ugotujesz :wink:

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 24, 2009, 16:50:14 »
a mi aparat fiksuje. robi sie czarny, albo czekam na zrobienie fotki ok 10-20sekund i... robi mi na maxymalnym zoomie ;|
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline chester_csr

  • **
  • 154
  • Sprzęt: HTC Raphael Eclipse WWE || 4GB SDHC
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 24, 2009, 17:11:26 »
co do aparatu to trzeba wyłączyć autorotację aparatu bo tak właśnie się dzieje

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 24, 2009, 17:48:15 »
@AMIGAnTOMEK sprawdź te oemy które Ci podesłałem. na 99% któryś z nich to naprawi. p.s dodaj driver baterii 1% i zmień tą ikonke baterii bo aż w oczy gryzie ;p pozdrawiam
Nie poprawiły niestety. Nadal szuka rozwiązania. Nie będę zajmował się kosmetyką zanim nie rozwiążę problemów z smsami.  Proponuję chwilowo używać innych romów :D
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 24, 2009, 18:06:12 »
A może zapodaj do romu dialer od Energy
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=585459
 i mod by działał w trybie poziomym:

Mod w załączniku:
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 18:09:27 wysłana przez Hornet15re1 »
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline Quentin

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC ONE X
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 24, 2009, 19:56:50 »
Jest problem z dzwonieniem do osob spoza listy. Nie ma mozliwosci zadzwonic na nr wybierany z klawiatury. OKI. Mozna kogos wprowadzic... ale jest kolejny problem... w trakcie rozmowy nie pojawia sie klawiatura i nie mozna np. dogadac sie z operatorem albo z bankiem poprzez wybieranie numerow na klawiaturze... kolejna sprawa to aparat fotograficzny... o braku spolszczenia juz wspominalem ale generalnie to nie mozna z tego aparatu korzystac... ekran robi sie czarny... zdjecia robi kiedy chce i jak chce... Wracam do romu Makusa ale z checia powroce do Twojego romu po poprawkach. Daj tylko jasna iformacje przy linku... moze tak jak robil to Qsqa? Pozdr
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 19:59:25 wysłana przez Quentin »
Pozdrawiam
Quentin
Android 4.0.4 (Orange)
HTC Sense 4.1; Wersja oprogramowania 2.17.69.2

*

Offline chester_csr

  • **
  • 154
  • Sprzęt: HTC Raphael Eclipse WWE || 4GB SDHC
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2009, 20:10:21 »
czy nie umiecie czytać? pisałem dlaczego aparat tak się zachowuje.

Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2009, 20:37:28 »
czy nie umiecie czytać? pisałem dlaczego aparat tak się zachowuje.

wiecie co...qrcze-tyle jazd bugow tak istotnych bledow-naprawde istotnych jak wysylanie sms, budzik itp. zaleta windozy  i htc mialy byc te kuchenne romy(mowie jako laik bo zawsze uzywalem nokii alcateli i innych ericssonow) i dochodze do wniosku, ze nie ma co sie bawic (w polskim przypadku) w partyzantke bo orginalny rom jest najlepszy w porownaniu do tych domowych probek zmierzenia sie dawida z goliatem-ktorym to polskim goliatom wiedzy tudziez umiejetnosci brakuje-bo po kiego!#$@@$ wypuszczac rom ktory sie do malo czego nadaje? orygi jest juz przetestowany i jak sa bugi to zazwyczaj mniejsze a nie uciazliwe w codziennym uzytkowaniu! jedyne o co mam pretensje do HTC!! to to, ze nas polakow olewa i nie zrobilo oficjalnego update romu w naszym jezyku(a w innych im sie chcialo)!!! i dlatego widzac polityke tej dziadowskiej firmy w stosunku do naszego kraju i jego obywateli z przykroscia stwierdzam, ze htc juz nie kupie-pewnie bedzie to jakis SE xperia itp na windowsie puki co a nie androidzie (moze kiedys)dla ktorego rynek polski jest wazniejszy. przepraszam jezeli kogos urazilem
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 20:42:10 wysłana przez kaosone »

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2009, 20:46:18 »
Nie poprawiły niestety. Nadal szuka rozwiązania. Nie będę zajmował się kosmetyką zanim nie rozwiążę problemów z smsami.  Proponuję chwilowo używać innych romów :D

Mi ten romik pasi pomimo błędu z sms-ami. Nie wysyłam sms-ów, więc mi to nie przeszkadza :P
Z racji tego, że ten rom przypomina mi trochę wypieki monxa, narazie przy nim zostanę(no chyba, że monx wypuści coś nowego zanim zostaną poprawione błedy w tym romie).

Te sms-y staną się Twoim przekleństwem @AMIGAnTOMEK :) , bo znalazłem kolejny bug z nimi związany.
W trybie landscape dodanie odbiorcy w nowej wiadomości z poziomu manili powoduje total zwis i pomaga tylko SR. Myślę, że to może być związane z ogólnym błędem w sms-ach. Może to naprowadzi Cię na jakiś ślad...



Jest problem z dzwonieniem do osob spoza listy. Nie ma mozliwosci zadzwonic na nr wybierany z klawiatury. OKI. Mozna kogos wprowadzic... ale jest kolejny problem... w trakcie rozmowy nie pojawia sie klawiatura i nie mozna np. dogadac sie z operatorem albo z bankiem poprzez wybieranie numerow na klawiaturze...

Tak jak pisałem wcześniej dialer sypie się w trybie landscape.

kolejna sprawa to aparat fotograficzny... o braku spolszczenia juz wspominalem ale generalnie to nie mozna z tego aparatu korzystac... ekran robi sie czarny... zdjecia robi kiedy chce i jak chce... Wracam do romu Makusa ale z checia powroce do Twojego romu po poprawkach. Daj tylko jasna iformacje przy linku... moze tak jak robil to Qsqa? Pozdr

Ludzie czytajcie to co inni forumowicze piszą wcześniej, bo robi się bałagan.
Trzeba wyłączyć Touch Focus w ustawieniach aparatu oraz wywalić Aparat z listy G-configa.


dochodze do wniosku, ze nie ma co sie bawic (w polskim przypadku) w partyzantke bo orginalny rom jest najlepszy w porownaniu do tych domowych probek zmierzenia sie dawida z goliatem

Pokaż mi oryginalny rom na Rafałka z WM6.5 to postawię Ci piwo  :P

A i jeszcze jedno, malkontentom podziękujemy :P , bo widzę że zebrało się małe kółko narzekaczy :)
Nikt nikogo nie zmusza do wgrywania tego romu. To jest gotowany rom, więc należy się liczyć z błędami.
Od narzekania ten rom nie stanie się lepszy. Tylko konstruktywne wskazywanie błedów i pomysłów jak je wyeliminować spowoduje, że kucharzowi łatwiej będzie te błędy wychwycić i naprawić...
Koniec OT.

« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 20:54:54 wysłana przez cyther »
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2009, 20:50:47 »
czy nie umiecie czytać? pisałem dlaczego aparat tak się zachowuje.

wiecie co...qrcze-tyle jazd bugow tak istotnych bledow-naprawde istotnych jak wysylanie sms, budzik itp. zaleta windozy  i htc mialy byc te kuchenne romy(mowie jako laik bo zawsze uzywalem nokii alcateli i innych ericssonow) i dochodze do wniosku, ze nie ma co sie bawic (w polskim przypadku) w partyzantke bo orginalny rom jest najlepszy w porownaniu do tych domowych probek zmierzenia sie dawida z goliatem-ktorym to polskim goliatom wiedzy tudziez umiejetnosci brakuje-bo po kiego!#$@@$ wypuszczac rom ktory sie do malo czego nadaje? orygi jest juz przetestowany i jak sa bugi to zazwyczaj mniejsze a nie uciazliwe w codziennym uzytkowaniu! jedyne o co mam pretensje do HTC!! to to, ze nas polakow olewa i nie zrobilo oficjalnego update romu w naszym jezyku(a w innych im sie chcialo)!!! i dlatego widzac polityke tej dziadowskiej firmy w stosunku do naszego kraju i jego obywateli z przykroscia stwierdzam, ze htc juz nie kupie-pewnie bedzie to jakis SE xperia itp na windowsie puki co a nie androidzie (moze kiedys)dla ktorego rynek polski jest wazniejszy. przepraszam jezeli kogos urazilem
Po to sie wypuszcza zeby wieksza ilosc ludzi testowala i znajdowala bledy bo skad inaczej znajdziesz testerow? Chlopie firmy zatrudniaja rzesze programistow ktorzy wypuszczaja rom i on nadal ma bugi a kucharze najczesciej pracuja samotnie :D BTW jeśli nie wiesz to SE xperia  na windowsie jest wyprodukowana przez tak opluwany przez Ciebie HTC (nazywa sie inaczej HTC Kovsky). Hm skoro twierdzisz ze w innych jezykach jest update do 6.5 nie mowiac o 6.5.x to wskaż mi taki ROM do Touch Pro a bezproblemowo go spolszczę :P
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline chester_csr

  • **
  • 154
  • Sprzęt: HTC Raphael Eclipse WWE || 4GB SDHC
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 24, 2009, 21:21:26 »
z przykroscia stwierdzam, ze htc juz nie kupie-pewnie bedzie to jakis SE xperia itp na windowsie puki co a nie androidzie (moze kiedys)dla ktorego rynek polski jest wazniejszy. przepraszam jezeli kogos urazilem

Kolego a czy wiesz że Xperia jest produktem tak znienawidzonego przez Ciebie HTC?
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2009, 21:25:01 wysłana przez chester_csr »

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 25, 2009, 11:28:32 »
musze dodac swoje 3 grosze bo krew mnie zalewa jak czytem te posty.
zasada nr 1. nie chcesz nie wgrywaj - nie marudz!! to jest polska mentalnosc - zrobisz cos siedzisz po nocach wgra jeden amator z drugim i tylko klepie na forum jakie sa bledy i kiedy poprawisz!
nie podoba sie - znalaleś bład - zainstaluj oryginaly rom i nie truj dupy!!

przeczytajcie post o energy rom - myslicie ze od poczatku byl idealny!! koleś co 3- 4 dni wypuszał nowy rom bo zawsze bylo coś nie tak!!
w tych postach nie ma 30 stron dziękowac i chwaleć tylko ludzi sami siedzieli i szukali latek jak to rozwiazac a nie czekali na gotowe!!

w wiekszosci przyczyn bledów byla to wina buildu w ktorym nagle cos sie wieszalo , nie działało oczywiscie mozna zrobic stabilny rom z buildem jak z oryginalnego romu z win 6.1 - tylko po co!!??

AMIGAnTOMEK życzę Ci wytrwałości w pracy i nie przejmuj sie tym co piszą bo to sa ludzie którzy chca mieć odrazu gotowy rom a przeciez odrazu Rzymu nie zbudowano!!

Musiałem to napisać juz mi lepiej :)

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 25, 2009, 11:46:11 »
wiecie co...qrcze-tyle jazd bugow tak istotnych bledow-naprawde istotnych jak wysylanie sms, budzik itp. zaleta windozy  i htc mialy byc te kuchenne romy(mowie jako laik bo zawsze uzywalem nokii alcateli i innych ericssonow) i dochodze do wniosku, ze nie ma co sie bawic (w polskim przypadku) w partyzantke bo orginalny rom jest najlepszy w porownaniu do tych domowych probek zmierzenia sie dawida z goliatem-ktorym to polskim goliatom wiedzy tudziez umiejetnosci brakuje-bo po kiego!#$@@$ wypuszczac rom ktory sie do malo czego nadaje? orygi jest juz przetestowany i jak sa bugi to zazwyczaj mniejsze a nie uciazliwe w codziennym uzytkowaniu! jedyne o co mam pretensje do HTC!! to to, ze nas polakow olewa i nie zrobilo oficjalnego update romu w naszym jezyku(a w innych im sie chcialo)!!! i dlatego widzac polityke tej dziadowskiej firmy w stosunku do naszego kraju i jego obywateli z przykroscia stwierdzam, ze htc juz nie kupie-pewnie bedzie to jakis SE xperia itp na windowsie puki co a nie androidzie (moze kiedys)dla ktorego rynek polski jest wazniejszy. przepraszam jezeli kogos urazilem

Typowa wypowiedz Polaka marudy :E

SE xperia...He He :E
Napisane: Listopad 25, 2009, 11:39:58
AMIGAnTOMEK,a gdyby tak mały plagiacik i spolścić rom EnergyROM_23504_RAPHAEL_10.Nov.2009_Standard bo jest to jedyny rom bez istotnych błedów  B)

Tylko rozumiem że potrzeba (chyba) do tego jego kuchni?
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline chester_csr

  • **
  • 154
  • Sprzęt: HTC Raphael Eclipse WWE || 4GB SDHC
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 25, 2009, 13:38:41 »
tak. potrzeba całej kuchni której NRGZ28 nie udostępni nikomu... a co do 23504 to ma cholernego battery draina... wgrywałem z róznymi radiami kilka razy i tylko na tym romie tak mam

edit:

fix do aparatu sprawdź czy działa :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2009, 13:52:04 wysłana przez chester_csr »

*

Offline Quentin

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC ONE X
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 25, 2009, 15:08:26 »
Do kolegi ktory wspominal o trybie ladscape........ nie uzywam...... po prostu fon nie dziala.

Do kolegi ...marianpower... niepotrzebnie sie denerwujesz...

Tworca wstawia swoj ROM, po to by go przetestowac. Ludzie pisza swoje uwagi, po to by autor mogl je naniesc w kolejnych wersjach. Samemu ciezko jest wszystko wylapac. Nie uwazam, ze uwagi to marudzenie, a wrecz przeciwnie, dzieki tym uwagom mozna stworzyc cos naprawde dobrego.
Ja nie mam zalu do tworcy ROMu, ze cos w nim jest nie do konca tak jak powinno byc. Wgrywam ROM na wlasna odpowiedzialnosc. Malo tego ciesze sie, ze ludziom chce sie chciec i malo tego........ dzielic sie tym!
pozdr
Pozdrawiam
Quentin
Android 4.0.4 (Orange)
HTC Sense 4.1; Wersja oprogramowania 2.17.69.2

*

Offline Arqs

  • **
  • 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini.pc.pl
  • Sprzęt: Galaxy S II (GT-i9100), UG802+RC11+Sony 40" :)
Odp: AMIGAnTOMEK 6.5.1
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 25, 2009, 23:18:41 »
a co do 23504 to ma cholernego battery draina... wgrywałem z róznymi radiami kilka razy i tylko na tym romie tak mam

Też używam i nie mam wielkiej różnicy w porównaniu z wcześniejszymi. Musze tylko pilnować, żeby mi ActiveSync się sam nie odpalał. Mam radio 1.14.25.05
Pozdrawiam
Arqs