[7.09.2011] Android 2.3.x BETA / 2.2.x dla HTC Touch Pro

  • 704 Odpowiedzi
  • 140530 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
[7.09.2011] Android 2.3.x BETA / 2.2.x dla HTC Touch Pro
« dnia: Sierpień 13, 2009, 13:19:43 »
Instalacja: Ściągamy wybraną przez nas paczkę. Po wypakowaniu w folderze Startup odnajdujemy katalog z dokładną nazwą naszego urządzenia, np. Raph100 i kopiujemy z niego plik startup.txt na naszą kartę pamięci. Teraz przenosimy całą resztę plików z archiwum (poza folderem Startup) na kartę pamięci. Na naszym telefonie,  za pomocą dowolnego menadżera plików odnajdujemy program haret.exe i odpalamy go, to wszystko.

Uwaga!!! Jeśli masz problem z zapętlonym ekranem ładowania systemu lub Android zawiesza Ci się podczas uruchomienia musisz wypróbować inne wersje rootfs i zImage, linki poniżej.

Status prac nad wersją NAND: Link
Android 2.3.3 "Gingerbread" BETA (26.03.2011): Download (Tylko system.ext2)
Android 2.2.2 "Froyo" (7.09.2011/FRX07.1): Download (Tylko system.ext2), Download (Cała paczka)

Najnowszy rootfs: Link
Najnowszy kernel (zImage): Link

Screeny (Froyo) | Screeny (Gingerbread) | Film (Gingerbread)

Zmiany w wersji z dnia 7.09.2011 (Froyo):
- Dodanie najnowszych zImage, itd do paczki, system.ext2 pozostał nie zmieniony

Nie działa:
- montowanie karty pamięci na kompie (nie będzie działać dopóki brakuje pełnego NAND)
- gry (brakuje porządnych sterowników)

Po instalacji dobrze jest wyłączyć 3G (niestety, trzeba to robić po każdym restarcie), GPS i automatyczną regulację jasności ekranu. Dzięki temu, Touch Pro dłużej przeżyje na baterii.

Klawiszologia:


Przytrzymanie Home: przełączanie między aplikacjami
Przytrzymanie Power: otwiera menu z możliwością wyłączenia urządzenia, dźwięku lub włączenia trybu samolot

Wątek na xda-developers (Android 2.3.x): http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=951811
Wątek na xda-developers (Android 2.2.x): http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=711692

Post aktualizowany jest przez: revanmj
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 10:37:08 wysłana przez revanmj »

*

Offline Ibanezq

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XE with Beats srałdio ;)
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2009, 14:30:46 »
Interesujące. Ciekawe czy projekt będzie rozwijany.
PDA: Palm V -> iPAQ 3760 -> HTC Wizard -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> HTC Sensation XE
GSM: Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Nokia 6210 -> Nokia 6310 -> Siemens C35i -> Siemens S65 -> Nokia 6650

Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2009, 23:53:17 »
Mam pytanie. Czy ten system android pozna tym sposobem zainstalowac na htc touch pro 2 ?

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2009, 12:08:35 »
Cytuj
Interesujące. Ciekawe czy projekt będzie rozwijany.
Projekt jest ciągle rozwijany :)

Cytuj
Mam pytanie. Czy ten system android pozna tym sposobem zainstalowac na htc touch pro 2 ?

Może i można: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=521657

Tyle że nie wiem czy build na Touch Pro czy na Diamonda odpali. Musisz spróbować poszukać jakiegoś do Touch Pro 2, o ile jest.

*

Offline innovate

  • 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Keep smiling
    • Rotaract Warszawa Zamek
  • Sprzęt: i5700 Spica
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2009, 18:15:04 »
Mam nadzieję, że przed kolejną umową (1,5 roku) pozbędę się WM na rzecz Androida :-)

Tylko żeby otworzyli udostępnianie Internetu na komputer (tethering), w zasadzie to obecnie jedyna wada.
Moja (r)ewolucja: BlueAngel->Wizard->Raphael->i5700 Spica

*

Offline sc00by

  • 39
  • Sprzęt: Touch Pro
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2009, 20:43:31 »
Interesujące. Ciekawe czy projekt będzie rozwijany.
Pewnie to jest tak jak z TyTn II , niedawno jeszcze miałem ten telefonik i tam też rozwijali, i w sumie w ostatniej wersji jak pamiętam działało wifi, BT i chyba nawet GPS... więc mam nadzieję że tu tez coś pójdzie w dobrym kierunku :)

*

Offline morrow85

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, HTC Touch Pro (Orange), Desire Z
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:22:25 »
a mnie kurde po odpaleniu daje ze karta sim jest zablokowana , a jak chce wpisać pin to go nie przyjmuje :( i się niestety pobawić nie mogę niczym

Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:25:58 »
Trzeba wyłączyć rządanie pin, jeszcze pod wm, jeśli masz orange to może spróbuj go bez karty sim odpalić (bo na kartach sim orange tego chyba wyłączyć się nie da)

Ale co do samego programiku, to raczej nie widze w tej chwili w nim nic ciekawego, co prawda nieźle chodzi ale nic nie działa. Żeby choć wifi działało.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:32:26 »
Jakiś ten android się kostropaty wydaje na tym ekraniku VGA 2,8 :E

z ciekawości - ustawiłeś poprawne APN na screen nr 8? w pozycji "mobile networks"
a i jak rozwiązane zostało mapowanie klawiszy? ociupinkę się różni ich rozkład (między innymi o klawisz "menu")
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 18, 2009, 20:11:47 »
Jakiś ten android się kostropaty wydaje na tym ekraniku VGA 2,8 :E

z ciekawości - ustawiłeś poprawne APN na screen nr 8? w pozycji "mobile networks"


A nic tam się nie dało ustawić. Wszystko było "niedostępne"

*

Offline DRIFT-R

  • ****
  • 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej..
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2009, 01:06:23 »
Jak narazie to nic sie konkretnego nie dzieje. Nie rozumiem też za bardzo po co portować androida do urządzeń z WM. No oczywiście cel podstawowy to pokazać że się da i jest to całkiem ciekawe wyzwanie, ale czy jest jeszcze jakiś powód?

Ostatnio wgrywałem (ta sama metoda jak tu) port androida z HTC HERO i wygląda ładnie, wiele rzeczy nie działa, aczkolwiek SENSE wygląda bardzo przyjemnie i czekać tylko aż pojawi się przestylizowana wtyczka do Today, nie licząc tematu do MS3 i PointSense.

Reasumując - jeśli ktoś chce ładnego androida - niech kupi urządzenie które ma androida :)
MIO 336/ACER N50/ACER N50P/ASUS A730/MIO A701/HP 6515/SPV E650/HTC TOUCH/ASUS P525/HTC TOUCH/HTC TOUCH DUAL/HTC TyTn II Kaiser/HTC TOUCH PRO/ASUS P552/Asus P750/LG KS20/ASUS M530W/HTC VOX/DIAMOND/HD2/FLYER/DESIRE Z/ONE V/HOX(wkrótce) - moja historia z PDA

Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 24, 2009, 21:04:46 »
Reasumując - jeśli ktoś chce ładnego androida - niech kupi urządzenie które ma androida :)
I tu jest największy problem, bo urządzenia z androidem (przynajmniej te które kojarze) są paskudnie brzydkie, te zgięcie nowy z fabryki wychodzi jak po jakimś strasznym wypadku.

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 29, 2009, 16:28:02 »
Wyszedł nowy build i kernel! Sporo zmian, można o nich przeczytać tutaj: http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=RaphaelLinux

Tutaj kernel: http://www.wuala.com/Linux%20and%20Android%20on%20HTC%20Diamond/Android%201.0/_Builds/Kernel%20builds/25-09-09/zImage.20090925_090718/

Tu build Androida: http://www.wuala.com/Linux%20and%20Android%20on%20HTC%20Diamond/Android%201.0/_Builds/all%20Builds/20090909/

Wszystko z drugiego linku wrzucamy bezpośrednio na kartę pamięci (bez żadnych folderów) i odpalamy Haret :) Pierwsze odpalanie jest strasznie długie, po jakimś czasie wyskakuje czarny ekran. Ale trzeba zachować cierpliwość, gdyż za 1-3 minutki pojawia się ekran zapoznania ze systemem Android :)

A co do jądra, to jeszcze nie podmieniałem. Ale wystarczy podmienić istniejący zImage :)

Miłej zabawy!

Edit: Niestabilny coś ten build! Wszystko świetnie działa, aż nagle z nie wiadomo jakiego powodu łapie zwieche!

Edit2: Działa nieźle jednak. Okazuje się że to po jakimś czasie przygasa ekran. A ja nie mam pojęcia jak go "wake up'nąć". Raz mi się udało jak mi przeszedł w sleep-mode w środku menu gdiześ. Wtedy za działało. A przy głównym ekranie... nie bardzo :| W ogóle ten główny ekran bardzo długo się ładuje :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 15:48:55 wysłana przez luklew »

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 16, 2009, 17:45:34 »
Heh. Założyłem temat, myślałem że znajdzie się sporo zainteresowanych tematem linuxa. Ale cisza troszkę :) Kiedy na forum XDA-Developers temat linuxa na raphaela ma już ponad 400 stron, to tutaj nikt nic nie wie.

A temat warty poświęcenia! Chociażby dlatego, że właśnie przetestowałem przeglądarkę w androidzie i działa bardzo szybko i płynnie! Dużo lepiej niż Opera Mobile w WM :)

Tak, działa internet! Przez EDGE na razie :) 3G nie testowałem - nie łapie mi w domu.

Co do niestabilności, to dziwnie działa. Ale na pewno jest dużo lepiej niż było, o niebo lepiej, niż na zdjęciach w pierwszym poście! Akceleracja GPU jest już używana :) Standby działa! Dzwonić się da.

A oto dowód że dzieje się naprawdę dużo:
http://glemsom.anapnea.net/android/raphael/#

Ciągle wychodzą nowe jądra, dzisiaj już 3, wczoraj też 3.

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=RaphaelLinux  <- tutaj nawet jest notka że już wifi odpalono :)

Testujta, testujta! :)

A najnowsze buildy (pełne) znajdziecie tutaj:
http://connect-utb.com/index.php?option=com_rokdownloads&view=folder&Itemid=68&id=3:htc-raphael

Jeszcze polecam przelecenie głównego wątku na ten temat: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=2808529
Ma wiele stron, ale można od końca jechać i czytać :) No albo chociaż szukać samych załączników lub linków.

Pozdrawiam :)

*

Offline ladgim

  • ***
  • 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Rhodium PROven 2.5 m2.1, HTC Desire
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 16, 2009, 19:30:44 »
Temat rzeczywiście ostatnio bardzo się ożywił. Ludziska zaczynają mieć dość chimerycznego Widowsa i łakomie spoglądają na produkty androidowe. Sam nie tak dawno kupiłem żonie HTC Magic i jestem mile zaskoczony mozliwościami, stabilnością i funkcjonalnością tego aparatu. Do pełni szczęścia brakowało mi jakiejś automapy (ale i to już jest dostępne), jakiegoś sensownego offica (docs togo niestety nie daje mozliwości edycji) oraz klawiatury sprzętowej a tej ani w Magicu ani w Hero niema o G1 nie wspomnę bo konstrukcja stara. Mozliwość przesiadki z WM na androida dla naszego Rafałka byłaby rzeczą bardzo fajną ale to nadal śpiew przyszłości. Niemniej należy wątek śledzić bo Android jest ciekawą alternatywą dla Rafaela. Tym bardziej, że coraz więcej producentów sprzętu oferuje właśnie maszynki oparte o androida a fora typu xda aż huczą z podniecenia przy kolejnych produktach.
 Niestety Google trochę popsuło atmosferę samodzielnych twórców składając zastrzeżenia co do legalności użytych programów zawartych w romach w odniesieniu do jednego z romów autorskich. Pozyjemy zobaczymy. POzdrawiam!

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 17, 2009, 10:56:48 »
dobra, własnie sciagam, zobaczymy co da, odezwe sie jak skoncze testować :D
-------------

wlasnie bootuje... przyciski home,strzałka, kolko i sluchawki swieca jak choinka ;| kazdy sobie... itd dziwne
-------------

Mhm...  botuje sie juz od kilku minut... i dalej nic xD

-------------
botuje sie od 20minut... yhm :P

---- dobra reset...
Niestety, u mnie sie nie odpala :(
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 11:33:29 wysłana przez Komandosik »
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 17, 2009, 14:38:47 »
Zrobimy to, spokojnie :)

Bootowanie nie powinno trwać dłużej niż 5 minut. I powinieneś widzieć że coś się dzieje.

Ok, wysłałem paczkę na serwerek: http://luklew.dlk.pl/pliki/linux.zip

Skopiuj wszystko do głównego katalogu na kartę pamieci (po prostu, na kartę, haret.exe powinien być zaraz po wejściu w "Storage Card") i odpal Hareta. Powinien iść :)

Edit: Aaa! Dodam że ta paczka ma w sobie zainstalowane 3 aplikacje ode mnie:
- Advanced Task Manager
- Jakiś tam klient IRC
- Darmowy klient Gadu-Gadu
Przetestowane i sprawdzone na moim Touch Pro :)
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 14:49:51 wysłana przez luklew »

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 17, 2009, 15:05:53 »
U mnie zabootował ale to i tak narazie do popatrzenia. Nie można blokowac PINem, no i jaki sens odpalania Androida z poziomu WM? Jak dojdzie do tego ze bedzie mozna postawic ROM z Androidema nie z WM to może pomyslę :D
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 17, 2009, 16:59:17 »
Mhm... faktycznie , moim błędem było wpakowanie androida do folderu.

Odpalać się odpala, moim zdaniem wyglada zarabiście. Mnogość aplikacji jest porażająca.
Niestety nie działaja żadne klawisze na przednim panelu. kiedy zaczalem dzwonic, nie mogłem przestac :P ani wcisnac MENU ale... panel dotykowy działać działa.
Moim zdaniem Android to faktycznie ciekawy OS :D
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2009, 18:44:58 »
Niestety nie działaja żadne klawisze na przednim panelu.

O właśnie, tu jest jedyny problem. Te klawisze działają, ale nie zawsze! Nie wiem od czego to zależy. Ja zwykle odpalam ponownie androida aż do skutku :) Zwykle za drugim razem zaskakuje.
A poznać czy działają można po tym, że jak się paluchem najedzie na jakiś przycisk (nie wciskając) to będzie świecił :)

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 18, 2009, 11:17:39 »
Ha :P to u mnie w ogóle przy bootowaniu one świecą jak chcą. Normalnie Lampki choinkowe.

Pozatym, w sumie to samo jest po uruchomieniu :P

szczerze, odpalilem wczoraj 3 razy (za kazdym razem robiac reseta guzikiem) i... ani razu nie działały guziki :P

Choć moim zdaniem... Android bije na głowe windowsa ;)  chociazby płynnością działania :D
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

*

Offline luklew

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, iPod Touch 4gen, EeePC 900
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 01, 2009, 00:50:12 »
Uff! Udało się! Działa WiFi! Działa BlueTooth! Działa full audio! No rewelacja :)

Nie będę dawał opisów. Znaczy dam, dam, powiem jak to zrobić, ale już jest prawie 01:00 w nocy, zmęczony kombinowaniem jestem ;-) Oczywiście kombinowałem bo nikt nie dał jasno opisu jak to zrobić. Nie żebym sam coś napisał, skompilował :)

Właśnie mi się jeszcze ściągnęła gierka, sudoku z marketu! Tak, działa!

W najbliższym czasie dam opis jak to wszystko zrobić. I tak wszystko jest w wersji unstable.

EDIT:
Ok. Przetestowałem i jest problem z wyłączeniem wifi... nie da się tego zrobić. Przynajmniej z poziomu androida. Przez konsole może jakoś się da, ale nie próbowałem.

Ściągamy sobie 3 paczki:
http://www.cobaltcode.com/fileupload/data/Android/AllInOne/babijoee-wifi.7z
http://www.cobaltcode.com/fileupload/data/Android/AllInOne/android-donut_diam-raph-27-10-09.7z
http://www.cobaltcode.com/fileupload/data/Android/BuildUpdates/build-update_donut-1.6_a2dp.7z

Wgrywamy na kartę pamięci normalnie zawartość babijoee-wifi.7z . Normalnie czyli haret.exe ma być w głównym katalogu (od razu na Storage Card). Odpalamy i... wifi pownno działać :) Ale to nie wszystko. Ten build pozwala na stworzenie pliku calibration. W sumie to sam się tworzy. Dzięki temu, mamy już ten plik. Teraz wgrywamy build z pliku android-donut_diam-raph-27-10-09.7z, a potem nadpisujemy update, czyli zawartość http://www.cobaltcode.com/fileupload/data/Android/BuildUpdates/build-update_donut-1.6_a2dp.7z .

No prawie wszystko. Polecam nie kasować żadnych plików z tego buildu babijoee-wifi. Jak będzie się wgrywać, to po prostu tylko nadpisywać istniejące.

No to prawie koniec.
Teraz ostatni krok - kernel. Wgrywamy go stąd: http://glemsom.anapnea.net/android/special-diamond-raphael-wifi-bluetooth/
Instrukcja jest. Na kartę wrzucamy modules-2.6.27-00577-g93b0e7f.tar.gz i zImage.

Miłej zabawy :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2009, 09:19:18 wysłana przez luklew »

*

Offline jacoslav

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc touch pro.
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 02, 2009, 00:28:36 »
wiecie jak wylaczyc kod pin ?? bo inaczej w androidzie nie da sie dzwonic itp :(. gdy chce po prosty wyl. pin pyta mnie o podanie pinu podaje, i pisze ze nie wlasciwy. ( kod pin, nie zadnej pin2 3 itp )...

na pewno podaje dobry kod pin probowalem 530985904389 razy.

pozdro
Panasonic -> Nokia 3210 -> nokia 3310 -> nokia 3330 -> nokia 6100 -> siemens cx75 -> LG Shine -> Nokia n80 ( pierwszy tel z systemem op ) -> nokia e50 -> htc hermes -> htc raphael

:-)

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 02, 2009, 07:04:54 »
Wyłącz pod winmobile zanim androida włączysz
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline jacoslav

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc touch pro.
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 02, 2009, 14:07:53 »
czytaj ze zrozumienie. KIDY CHCE WYLACZYC PIN, POD WM, NAJPIERW PROSI O PODANIE PINU, GDY GO WPISUJE MAM KOMUNIKAT ZE JEST NIEWLASCIWY.

pozdro
Panasonic -> Nokia 3210 -> nokia 3310 -> nokia 3330 -> nokia 6100 -> siemens cx75 -> LG Shine -> Nokia n80 ( pierwszy tel z systemem op ) -> nokia e50 -> htc hermes -> htc raphael

:-)

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 02, 2009, 17:50:14 »
czytaj ze zrozumienie. KIDY CHCE WYLACZYC PIN, POD WM, NAJPIERW PROSI O PODANIE PINU, GDY GO WPISUJE MAM KOMUNIKAT ZE JEST NIEWLASCIWY.

pozdro
Sorki źle zrozumiałem, co nie jest powodem byś krzyczał. Pod Wm nie mam żadnych problemów odznaczam sprawdzanie wpisuję PIN i się wyłącza.
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline lolo2

  • 44
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 02, 2009, 21:22:02 »
Macie tutaj linki do tych paczek na RS

http://rapidshare.com/files/301575248/___Android.rar.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 23:53:30 wysłana przez lolo2 »

Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 04, 2009, 17:57:59 »
czytaj ze zrozumienie. KIDY CHCE WYLACZYC PIN, POD WM, NAJPIERW PROSI O PODANIE PINU, GDY GO WPISUJE MAM KOMUNIKAT ZE JEST NIEWLASCIWY.
Jeśli to jest karta orange, to tylko w porządnym salonie się da wyłączyć żądanie kodu pin.

*

Offline jacoslav

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc touch pro.
Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 04, 2009, 18:46:21 »
dziekuje krystianb, okazalo sie ze masz racje :)
Panasonic -> Nokia 3210 -> nokia 3310 -> nokia 3330 -> nokia 6100 -> siemens cx75 -> LG Shine -> Nokia n80 ( pierwszy tel z systemem op ) -> nokia e50 -> htc hermes -> htc raphael

:-)

Odp: Android na TP? Żaden problem...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 06, 2009, 10:15:26 »
Witam!

Czy Ktoś już uruchomił androida na TP w sposób taki aby dało się na nim dzwonić i normalnie używać?
Czy rezygnacja z żądania kodu PIN daje taką możliwość na TP. Zainstalowałem sobie androida na innej karcie pamięci i szczerze powiem, jestem zaskoczony na plus tym systemem. Ma kilka wad, ale nie mogę się ich czepiać, bo nie wiem, czy występują po wyłączeniu żądania kodu PIN?
Trochę wolna reakcja na polecenia, zbyt duża rozdzielczość i mnóstwo funkcji niemożliwych do przestawienia z uwagi na brak podświetlenia ikon.

Dlatego pytam, aby niepotrzebnie nie zablokować żądania PIN.

Pozdrawiam.

PS instalowałem to:
http://www.connect-utb.com/index.php?option=com_rokdownloads&view=file&Itemid=68&id=46:android-for-htc-touch-pro#mce_temp_url#