Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600

  • 6 Odpowiedzi
  • 3742 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Dziadzio

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tymczasowa strona Klanu PT
  • Sprzęt: SPV M600 Qtek
Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600
« dnia: Luty 23, 2009, 15:43:07 »
W temacie pierwszym mamy instrukcja jak wgrać rom , nie umniejszając twórcy tamtego poradnika powiem tak :<sranie w banie instrukcja może się nadaje ale nie na SPV M600 G4>

Opisze jak to w końcu zadziałało u mnie może komuś się przyda i będzie pomocne.

A więc tak oto pliki pod G4 do oszukania nam zabezpieczenia:

http://www.upik.pl/index.php?id=2e09aaad00cf48a526159b62e6881724331

Pobieramy rozpakowujemy koniecznie do 1 foldera.
SPV oczywiście podłączone i wykryte przez ActiveSync

W folderze pobranym mamy 2 kolejne foldery HardSPL G4 i Jump Spl G4 ten o nazwie Jump nas nie obchodzi w sumie, otwieramy HardSpl G4, i klikamy na ikonkę formatu bat o nazwie HardSpl, wyskoczy nam okienko dosa i klikamy dowolny klawisz , program se tam cosik zacznie motać  i wyskoczy okienko jak do  instalacji nowego romu, SPV może nie musi się zresetować, jeśli reset nastąpi poczekaj aż do końca się włączy, Sync go wykryje i się z nim połączy. Jeśli robisz to pierwszy raz pda zarządza akceptacji zainstalowanie pliku Jump spl.
Wtedy akceptujemy warunki w okienku jakie wyskoczyło dajemy next, kolejna akceptacja i ponownie next, po czym update i next i czekamy.
Jak cala instalacja się zakończy, może a nie musi nastąpić reset, ale tak czy siak Spv jest gotowe do wgrania nowego roma.

Nowy rom oczywiście przeznaczony do G4 i w jednym pliku instalujemy tak jak zdjęcie blokady czyli klikamy plik ROMUpdateUtility bądź jeśli mamy taki plik to ROMUpdateUtility_NoID i postępujemy kolejno jak leci akcept next, akcept next, update next i jazda.

I powtarzam nie trzeba nie wolno i nie ma poco wgrywać pierw oryginalnych romow, wrzucać na SPV jakich kolwiek plików robić jakiś cudacznych resetów, czy odłączać lub podłączać SPV w czasie instalacji do PC.

W czasie zdejmowania blokady i podczas instalacji romu postem czesto staje na 98% 99% a nawet podczas 0% długo długo nic i nagle ciach i 30% wiec nie stresować się i nie denerwować nie resetować nie odłączać, czekać cierpliwie.

Jeśli kogoś interesuje mam oryginalny rom orang eng na spv m600 i parę innych ciekawych przydatnych programów na SPV, jeśli kogoś coś będzie interesować dobijać sie na gg:D

Ostrzegam iż wszelkie zmiany oprogramowania mogą prowadzić do uszkodzenia sprzętu, wiec robisz to na własna odpowiedzialność.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2009, 18:18:56 wysłana przez Dziadzio »

*

Offline niuniek

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC G1
Odp: Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2009, 22:08:56 »
Sprawdziłem, metoda prawidłowa. Upgrade z 6.0 bezpośrednio do 6.1

Odp: Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2009, 22:43:19 »
W końcu dobra metoda na nowy rom.Dzięki :ok:

*

Offline Dziadzio

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tymczasowa strona Klanu PT
  • Sprzęt: SPV M600 Qtek
Odp: Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2009, 09:24:14 »
Dziadek brzydal cieszy się ze może pomoc :D

*

Offline la.pier

  • **
  • 125
  • Sprzęt: kaiser
Odp: Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2009, 18:49:53 »
a ja po wgraniu nowego romu mam jedynie 3 poziome kreski czyli.doradzicie mi co mam zrobić albo dajcie mi linki z waszymi softami
Napisane: Maj 09, 2009, 18:16:03
udało mi się ruszyć pakietem ratunkowym opisanym gdzieś na forum ale powiedzcie mi dlaczego nie chce mi się zaktualizować ten spl.uruchamiam ten hard SPL jest ekran bialy tak jak w opisie ale wciaz mam spl 2.20....

Odp: Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2009, 11:11:41 »
 :ok:
Działa jak na razie !!!!!
Bardzo dobrze opisany sposób na wgranie ROMU ...
Dzięki ....  :grin:

Odp: Wgrywamy nowy rom do naszych kochanych SPV M600
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2009, 12:01:55 »
Super!!! Metoda Działająca na 100% Wcześniej próbowałem z 9 razy innymi metodami i nic, jedyne co dzięki nim zyskałem to że activesync nie chciał mi wykryć telefonu. Zaraz jak AS mi wykrył telefon pomyślałem a spróbuje, i udało się!! Jesteś Wielki serdecznie ci dziękuje.