Prophet. Problem z romami.

  • 3 Odpowiedzi
  • 3578 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prophet. Problem z romami.
« dnia: Lipiec 18, 2011, 10:19:59 »
Witam mam problem z moim Prophetem a mianowicie chciałem wgrać sobie jakiś polski soft do niego ale za każdym razem gdy to robie telefon po skończeniu instalowania  wchodzi w bootloader i nic wiecej sie nie dzieje, probowałem z innymi romami i dzieje się to samo, dodam że robiłem wszystko tak jak w instrukcji wraz z wgraniem hard spl. Proszę o pomoc.

*

don.kamillo

Odp: Prophet. Problem z romami.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2011, 10:30:15 »
Z romami wszyscy mają problemy...
A jak wgrasz ten angielski, to działa normalnie?
Który chcesz wgrać?
Na pewno udaje Ci się wgrać HardSPL?

Odp: Prophet. Problem z romami.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2011, 11:07:26 »
Jak wgram angielski jest to samo.  z resztą czy to angielski czy jaki , ze wszystkimi to samo sie dzieje . bootloader i na tym koniec
Wgrać chciałem CoffiePLK
Tak myślę , że na pewno udaje mi się go poprawnie wgrać nie ma problemów z tym. Wgrywałem krok po kroku z tego tutoriala
http://pdaclub.pl/forum/prophet/(tutorial)-instrukcja-wgrywania-romu-czyli-poradnik-dla-zielonych/msg853960/#msg853960




wgrałem teraz rom Shadow My Edition . To samo.



Już doszedłem o co chodzi. a chodzi o hardspl . nie chce mi odpalic pliku spl.ink ponieważ wyskakuje błąd  o certyfikaty. a z tym sobie też nie mogę poradzić ponieważ i probowalem nocert.cab i enablerapi i nic ;/ dalej to samo



Dobra poradziłem sobie już , dzięki.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 14:31:03 wysłana przez bithar »

Odp: Prophet. Problem z romami.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:58:06 »
Jesli mozesz to napisz co zrobiles. Wczoraj znajomy mnie poprosil zebym mu w Qtek S200 wgral polskie oprogramowanie - kupil telefon z Windowsem 5 po francusku i nigdzie tam nie mozna znalezc polskiego (sam mam mio na windowsie 6.5). Robilem wszystko jak jest opisane w TUTORIALu (link podales) i lipa, teraz pojawia sie czerwono (bialy napis IPL2.09 i nizej zolty SPL 2.15)-zielony-niebiesko-bialy(USB po lewej jak podlacze do kompa) ekran i ni cholery Active Sync nie chce wykryc tego palma zeby wgrac mu ROM Coffie PLK. Siedze i czytam juz od 3 godzin co zrobic dalej i slabo to wychodzi. Jak mam teraz zrobic zeby Active Sync wykryl tego Qta?

Napiszcie po kolei prosze co dalej bo zaraz trzasne tym telefonem w sciane ;). Aha, ma G3 i karta SIM jest z Orange jesli ma to jakies znaczenie. Dzieki.

I czy ktos moze podac linka do tego HARD Spl cokolwiek to jest bo jak czytam w tym slangu to zupelnie trace watek.

Połączone: [time]Czerwiec 13, 2012, 18:26:04[/time]
Hurra! Udalo sie ustawic rom "naprawczy" jakis ktory o dziwo sie uruchomil i teraz mam system w jezyku angielskim a to juz niebo lepiej niz francuski. Windows wystartowal jak trzeba, pozniej wstepna konfiguracja ekranu oraz strefy czasowej i Active Sync tez zaczal Qta wykrywac wiec cud jakis. I tak:

IPL 2.09
SPL 2.20.0000
GSM 02.41.27
OS 2.20.7.34

Czyli teraz wystarczy naladowac baterie na 100% (prawie zdechla przez te pare godzin zabawy w nerwach) i wrzucic CoffiePLK.exe z WM6.1 po polsku zeby zaczal PDA gadac normalnie. Zgadza sie, czy cos jeszcze?

Połączone: [time]Czerwiec 14, 2012, 12:21:06[/time]
No to faza, zapuscilem CoffiePLK, nic, zapuscilem NV i nastepnie RUU_Prophet_220734_2207114_024721_QtekWWE_Ship i teraz mam cyferki:

IPL 2.09
SPL 2.20.0000
GSM 02.47.21

a nie mam OS i sie zawiesza na niebieskim ekranie z napisem " Qtek, Keep the world in one". Czy ktos moze pomoc jak zainstalowac na tym urzadzeniu jezyk polski? Czytam te instrukcje na forumie i czytam i sie tylko zapetlam a teraz jeszcze Active Sync wogole przestal telefon wykrywac, moze jak jakims cudem zacznie to wtedy bedzie mozna dokonczyc instaacje Win i miec to z glowy. Wiem ze PDA jest stare i moze juz wszyscy siedza na smartfonach ale moze ktos pamieta co sie dalej robi z tym Qtem? Hard reset nic nie pomaga, nawet sie nie uruchamia bootloader.

Wyskakuje w RUU Error 260 i dupa. -> OK, wyjecie baterii pomoglo i mam znowu tecze bootloadera - zaczynam wgrywac rom "naprawczy" (po angielsku) i cd zabawy, moze w koncu sie uda dotrzec do celu...

Połączone: Czerwiec 14, 2012, 15:51:42
OK, sciagnalem wszystko na nowo, przemielilem Qta raz jeszcze HardSPLG3 i wgralem CoffiePLK. Teraz jest:

IPL 2.09
SPL 2G3.4PDA
GSM 02.41.27
OS 10.0.0.0

I wszystko chyba dziala OK (po polsku). Udalo sie!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2012, 15:51:42 wysłana przez marider »