Prophet - bateria zdechła na enter?

  • 2 Odpowiedzi
  • 3802 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

don.kamillo

Prophet - bateria zdechła na enter?
« dnia: Lipiec 27, 2010, 13:37:30 »
Coś dziwnego stało się z moim prophetem. Niby działał od rana normalnie, wykonałem jedną rozmowę, zainstalowałem skina do titanium, zrobiłem screenshota na forum, wysłałem parę smsów. Podłączyłem go do komputera (nie mam zainstalowanego AS, w trybie pamięci USB). I po odłączeniu go, pojawia się sygnał dźwiękowy, krótkie tiruliru i się wyłącza. Bateria zdechła na amen? HR oczywiście robiony, nic nie pomogło. Bateria wygląda na naładowaną. Dziwi mnie ten dźwięk, nigdy wcześniej go nie miałem. A co lepsze: po włączeniu, staje na splashscreenie. Ładuje się poprawnie jedynie podłączony do ładowarki (w tym przypadku kompa).
Bateria zdechła całkowicie?

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Prophet - bateria zdechła na enter?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2010, 15:34:14 »
krótkie tiruliru i się wyłącza.

Ładuje się poprawnie jedynie podłączony do ładowarki (w tym przypadku kompa).
Bateria zdechła całkowicie?

Sprawdź ustawieniach dźwięków i posprawdzaj który pasuje.
Zainstaluj batti2.4 i podaj wartości napięcia dla aku przy podpiętym PC i po odpięciu z włączonym ekranem batti.

*

don.kamillo

Odp: Prophet - bateria zdechła na enter?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2010, 17:04:07 »
Tyle że nigdy nie słyszałem dźwięku przy wyłączaniu propheta. A ten dźwięk pojawia się też na splashscreenie. I na tym splashcreenie się zatrzymuje. Miałem trochę pda, ale na żadnym takiego czegoś nie było. Zaraz zainstaluję ten program.

Przy podłączonym PDA wygląda to tak, jak na screenie. Gdy tylko odłączę ładowarkę/kabel USB to pojawia się dźwięk (nazywa się LB, czyli chyba Lov Battery, jak dobrze wnioskuję) i wyłącza się cały PDA.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2010, 17:27:19 wysłana przez don.kamillo »