Problem z kartą pamięci po flashowaniu

  • 4 Odpowiedzi
  • 3079 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

don.kamillo

Problem z kartą pamięci po flashowaniu
« dnia: Październik 25, 2010, 12:55:53 »
Mam dziwny problem z kartą pamięci. Sflashowałem wczoraj Propheta. No standardowa czynnośc. Trochę wgrałem aplikacji, poustawiałem parę rzeczy. Jeszcze dziś rano zainstalowałem budzik z karty pamięci.
Teraz podłączyłem pocketa pod komputer, odpalam AS i... Wcięło niemal wszystkie foldery z karty pamięci  :worried:
Zostało tylko kilka, w tym jeden jakiś dziwny. Co gorsza, po zniknięciu wspomnianych folderów pamięc wcale się nie zwiększyła. Nadal jest tyle zajętej przestrzeni, ile było. Oczywiście nie są to foldery ukryte.
Nie wiem co się mogło stac  :shock:
Da się jakoś odzyskac stracone pliki? One nadal są na karcie.
Wiem, że mółbym ją sformatowac i użyc EasyRecovery, ale to czasochłonne dośc, a nie chce mi się za bardzo bawic.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z kartą pamięci po flashowaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2010, 13:42:53 »
Karta sie wykrzaczyla i tyle,poszukaj softu na PC do odzyskiwania danych z flash card.

*

don.kamillo

Odp: Problem z kartą pamięci po flashowaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2010, 14:30:00 »
Zachciało mi się bawic ROMami na starośc  :-| Mam nauczkę. Częśc odzyskałem, ale widzę, że od nowa będę musiał ustawiac motyw w WAD2, bo zginął mi plik z zapisanym motywem  :-|

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z kartą pamięci po flashowaniu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2010, 15:27:56 »
Chwaliles sie ze miales w Proph miroSDHC 4GB. to ta karta? Dziala po zmianie ROM?

*

don.kamillo

Odp: Problem z kartą pamięci po flashowaniu
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2010, 15:46:14 »
Nie, zwykła 2 GB Kingstona. 4 GB raz działała, raz nie, po HR w ogóle przestała działac. Miałem duży burdel na Prophecie, chyba z 5 MB wolnej pamięci, więc postanowiłem ROM zmienic.