Intrygujący problem HTC M600

  • 4 Odpowiedzi
  • 3633 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Intrygujący problem HTC M600
« dnia: Listopad 01, 2012, 16:04:14 »
Znalazłem HTC M600 lecz jest z nim pewien problem. Po włączeniu telefonu (zaraz po załadowaniu systemu Windows Mobile) pojawia się informacja, cytuje:
Cytuj
"This concludes the beta test of this software release. Thank you very much for your time and effort in helping make this a great product for our customers. To obtain a newer release or further information, please revisit the web site that you used to obtain your current beta release."
Ta informacja wyłącznie "przykrywa" pulpit gdyż próbując losowo wciskać przyciski (w końcu to najlepsza metoda na naprawę czegokolwiek  :wink: ) udało mi się włączyć opcje sms które normalnie się wyświetliły.
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi więc próbowałem coś zrobić podłączając telefon do komputera lecz ten go nie wykrywa (ani na Win7 ani na WinXP, instalowałem także ActiveSync). Czy wie ktoś jak sprawić by telefon działał poprawnie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2012, 20:00:05 wysłana przez PerrinAybara »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Intrygujący problem HTC M600
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2012, 21:25:09 »
Pewnie to jakis program ktory siedzi w Autostarcie, hard reset powinien go usunac.
Co znaczy 'znalazlem'?

Odp: Intrygujący problem HTC M600
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2012, 22:47:05 »
Próbowałem hard reset lecz nie pomaga. Znalazłem znaczy znalazłem. W słowniku można znaleźć dokładniejszą definicję  :tongue:

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Intrygujący problem HTC M600
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2012, 10:29:56 »
Skoro znalazłeś to zwróć go właścicielowi.

Odp: Intrygujący problem HTC M600
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 10:31:37 »
Jak mam zwrócić skoro nawet nie mogę uruchomić telefonu? Nie mam pojęcia do kogo należy.

Połączone: Listopad 02, 2012, 10:32:51
Problem rozwiązany. Wystarczyło po hard reset ustawić datę na kilka lat wstecz.