czyszczenie telefonu

  • 3 Odpowiedzi
  • 3733 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czyszczenie telefonu
« dnia: Lipiec 04, 2010, 15:39:28 »
mam problem z tel. trzeci raz mi się zawiesił i myślę, że powodem jest za duże eksperymentowanie z romami. W ciągu jednego dnia 4 to raczej dużo.
Poszukuję programiku do całkowitego czyszczenia pamięci tel. bo przy wgrywaniu romu z jednego na drugi to tel różnie zajmuje pamięć raz z miejsca na rom a raz z końca pamięci; pomimo, że start był z gołego wm5.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czyszczenie telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2010, 11:49:52 »
myślę, że powodem jest za duże eksperymentowanie z romami. W ciągu jednego dnia 4 to raczej dużo.
Nie, to nie jest dużo.
Cytuj
bo przy wgrywaniu romu z jednego na drugi to tel różnie zajmuje pamięć raz z miejsca na rom a raz z końca pamięci; pomimo
Że co? Skąd Ty masz takie informacje??

Wystarczy zrobić HardReset żeby wyczyścić obszar pamięci dostępnej dla użytkownika.
Uwierz mi, nie chcesz doprowadzić do stanu kiedy w PDA cały obszar pamięci zostanie wyczyszczony.

*

don.kamillo

Odp: czyszczenie telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2010, 12:01:58 »
Koledze pewnie chodziło o program MTTy (czy jak to się nazywa). Ten do Diamonda i TP.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czyszczenie telefonu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2010, 12:17:02 »
Koledze pewnie chodziło o program MTTy

Tylko po co mu MTTY?
Każdy nowy ROM czyści obszar po starym, wystarczy wrzucić oryginalny WM5 i pozamiatane, nadpisze wszystko Radio, ExtROM, ROM.

"zamulanie" to raczej wynik nie stosowania się do instrukcji po zmianie ROM czyli brak HR.