UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!

  • 316 Odpowiedzi
  • 104866 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 28, 2007, 13:34:27 »
zbudowanie MIPLO zajęło chłopakom z AM sporo czasu, a pracowali nad projektem etatowo - nie wymagajmy aby paru ludzi zrobiło to w  kilka tygodni pracując nad tym po godzinach...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 29, 2007, 11:32:45 »
zbudowanie MIPLO zajęło chłopakom z AM sporo czasu, a pracowali nad projektem etatowo - nie wymagajmy aby paru ludzi zrobiło to w  kilka tygodni pracując nad tym po godzinach...
Kilka osób z tego forum (w tym również ja) zgłosiło swoja gotowość do pomocy. Otrzymaliśmy informację, że "jeszcze nie, ale już niedługo". Na tym się skończyło i właśnie tego dotyczyło moje pytanie.
Być może żadna pomoc nie jest po prostu potrzebna - ale o tym też warto poinformować zainteresowane osoby.

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 29, 2007, 11:38:54 »
zbudowanie MIPLO zajęło chłopakom z AM sporo czasu, a pracowali nad projektem etatowo - nie wymagajmy aby paru ludzi zrobiło to w  kilka tygodni pracując nad tym po godzinach...
Kilka osób z tego forum (w tym również ja) zgłosiło swoja gotowość do pomocy. Otrzymaliśmy informację, że "jeszcze nie, ale już niedługo". Na tym się skończyło i właśnie tego dotyczyło moje pytanie.
Być może żadna pomoc nie jest po prostu potrzebna - ale o tym też warto poinformować zainteresowane osoby.

Toszcze spokojnie , konczymy pewne wazne tematy i zabierzemy sie za ten juz lada chwila. Sorki ze jeszcze nie jest to "rozpedzone" ale mamy kilka bardzo waznych tematow ktore musimy zamknac i wtedy bierzemy sie za temat poi.
Co do naszych ustalen jak najbardziej sa aktualne :)
Jeszcze raz sorki za opoznienie ale zycie weryfikuje zalozenia :)
Odezwe sie do Ciebie na 100 % :)
pozdrawiam
Jachu

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 29, 2007, 17:59:40 »
Zgadzam się z Toszczem.
Memento: nie popełniajcie grzechów Miplotwórców!
Lepiej napisać, że jeszcze nadal nic, niż grzeszyć milczeniem.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2007, 16:56:04 wysłana przez palmus »
palmus

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 30, 2007, 21:11:14 »
Zgadzam się z Toszczem.
Memento: nie popełniajcie grzechów Miplotwórców!
Lepiej napisać, że jeszcze nadal nic, niż grzeszyć milczeniem.

Palmus , a co ja napisalem ?
Poza tym jakie grzechy Miplowcow ? Mozesz jasniej ?
pozdrawiam
Jachu

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 30, 2007, 23:41:35 »
Poza tym jakie grzechy Miplowcow ? Mozesz jasniej ?
Palmusowi chodziło (jak podejrzewam) o kiepską (a raczej nieistniejącą) politykę informacyjną twórców Miplo, skutkiem której były krążące na tym (i nie tylko tym) forum domysły i plotki, które tylko potęgowały zniecierpliwienie i (u niektórych) frustrację. ;)

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 31, 2007, 20:13:45 »
Brawo Toszcze  :ok:
Nic dodać, nic ująć  :)
palmus

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 31, 2007, 22:40:21 »
Brawo Toszcze  :ok:
Nic dodać, nic ująć  :)

Ok juz rozumiem :) ;)
pozdrawiam
Jachu

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 10, 2007, 18:14:30 »
Kontrolne pytanie:
Co słychać w sprawie?
palmus

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 10, 2007, 19:16:14 »
Kontrolne pytanie:
Co słychać w sprawie?

Wzasdzie mozna brac sie do roboty.
Jesli masz konkretne pomysly to dawaj na pw i po uzgodnieniach wystawimy tu na forum co i jak :)
pozdrawiam
Jachu

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 12, 2007, 13:54:32 »
Poszło...
palmus

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 12, 2007, 14:03:00 »
jachu: a może zrobić odwrotnie - przedstawcie (niekoniecznie publicznie, ale na pewno osobom, które deklarowały chęć współpracy) swoje założenia, które będą podstawą do dalszej dyskusji i uzupełnienia ewentualnych braków. Z takim podejściem jak teraz to powstanie x różnych (niekompletnych jak podejrzewam) koncepcji, które Wy będziecie musieli sami naciągnąć do własnych założeń (które - jak mniemam - macie) lub po prostu odrzucić. A i chętnym do pomocy byłoby łatwiej skomentować czy uzupełnić Waszą koncepcję zamiast pisać od nowa własną. Być może coś, co np. ja wymysliłem, istnieje już w Waszych planach i nie ma sensu tracić czasu na "wynajdywanie koła od nowa". ;)

Nie odbierzcie proszę tej wypowiedzi jako "czepialstwa", ale jako sugestię. ;)

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 12, 2007, 14:51:37 »
Moje propozycje do projektu to:

- stworzenie, a wiec i możliwość wyboru przynajmniej 2 rozmiarów ikon (dla VGA i "niedowidzących" większe niż dla QVGA oraz standard analogiczny do tego co było na poi.mobilne)

- możliwość posiadania w ramach jednej rejestracji użytkownika kilku profili odrębnie definiowanych przez zawarte w nich kategorie POI do ściągania, aby uniknąć tego co kiedyś funkcjonowało na poi.mobilne (wielokrotne rejestrowanie się) i uzyskać to co miało być, a nadal nie ma, na Miplo

- mechanizmy do automatycznej synchronizacji POI i ich konwersji na różne programy/platformy (proste w działaniu) !!



Polecam Regulamin forum !!

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 12, 2007, 20:52:13 »
Cytat: MaDuch
- możliwość posiadania w ramach jednej rejestracji użytkownika kilku profili odrębnie definiowanych przez zawarte w nich kategorie POI do ściągania, aby uniknąć tego co kiedyś funkcjonowało na poi.mobilne (wielokrotne rejestrowanie się) i uzyskać to co miało być, a nadal nie ma, na Miplo
Co rozumiesz przez profil? Czy chodzi ci o ściąganie POI z określonego regionu?
palmus

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 12, 2007, 21:03:30 »
Co rozumiesz przez profil? Czy chodzi ci o ściąganie POI z określonego regionu?

Sorry, że się wtrącę, ale myślę, że szerzej np: praca, wakacje, weekend z kochanką  :evil:

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 12, 2007, 21:15:34 »
To teraz ja "sorry":
Nie łapię jakoś dzisiaj- zniżka formy chyba...
Np profil "weekend z kochanką" to zestaw punktów, które z tym są związane? Kino, hotel,firma od alibi, monopolowy itd?
O to chodzi?
palmus

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 12, 2007, 21:19:45 »
To teraz ja "sorry":
Nie łapię jakoś dzisiaj- zniżka formy chyba...
Np profil "weekend z kochanką" to zestaw punktów, które z tym są związane? Kino, hotel,firma od alibi, monopolowy itd?
O to chodzi?

Chyba tak. Wiedząc, że jedziesz na "weekend z kochanką" synchronizujesz POI z innych kategorii niż gdy ciężko "pracujesz", czy jedziesz z żoną i dzieciakami na wakacje.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 12, 2007, 21:23:05 »
to właśnie dowód na to, jak POI potrafią ułatwic życie  :E
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 12, 2007, 21:30:14 »
To teraz ja "sorry":
Nie łapię jakoś dzisiaj- zniżka formy chyba...
Np profil "weekend z kochanką" to zestaw punktów, które z tym są związane? Kino, hotel,firma od alibi, monopolowy itd?
O to chodzi?

Nie, no, z tą Twoją formą tak najgorzej nie jest :E. Zaczynasz łapać, wymieniłeś całkiem niezły zestawik POI, no może jeszcze sex shopy, bo przecież place zabaw się nie przydadzą  :-?

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 12, 2007, 22:03:55 »
Do sex shopu z kochanką?! Eeeee....

W ramach profilu, lub  poza nim proponowałbym np.na mapie namalowywać(wybrać?) obszar interesujących POi. Np. mapa PL podzielona na 4 części..Wiem, wiem: szybkie pockety, dużo RAMU, super mapowy soft itd..tylko po co ładować milion kategorii razy ileśtam punktów?
IMO lepiej załadować wszystkie z mniejszego obszaru...
palmus

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 12, 2007, 22:10:12 »
W ramach profilu, lub  poza nim proponowałbym np.na mapie namalowywać(wybrać?) obszar interesujących POi. Np. mapa PL podzielona na 4 części..

To podstawa! Szczególnie gdy poi.pdaclub zacznie obejmować Europę  :O~
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2007, 23:40:16 wysłana przez akubit »

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 12, 2007, 22:34:24 »
Panowie...koniec OT bo robi się Hyde Park
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 13, 2007, 08:14:08 »
Sorry, ze dopiero teraz, ale choć padły już pewne rozwiązania to jako autor sugestii wytłumaczę o co mi chodzi.

Co rozumiesz przez profil? Czy chodzi ci o ściąganie POI z określonego regionu?

Rozumiem to, że dla czystości ekranu i szybkosci przetwarzania danych nie chcę mieć cały czas wyświetlanych wszystkich kategorii, które mnie mogą "kiedyś" interesować. Więc jeśli mógłbym zdefiniować sobie przykładowo:
- profil zakupy - sklepy, sieci sklepów, targowiska i bazary
- profil droga - stacje benzynowe, fotoradary, warsztaty wulkanizacyjne i serwisy
- profil wypoczynek - ciekawe miejsca, punkty widokowe, zamki, przystanie żeglugi np mazurskiej

a jak ktoś potrzebuje to nawet profil "weekend z kochanką" z odpowiednią zawartością danych (choć ja do łóżka to jeszcze bez AM4 jakoś trafiam ;) ) to właśnie miałbym w miarę czysty ekran niezaśmiecony setkami ikonek, a do tego dość luźną pamięć umożliwiającą szybszą pracę programu.

Punkty z każdego profilu zapisywane w oddzielnym odpowiednio nazwanym pliku i w danym momencie mam wczytane punkty z danego pliku, a nie wszystkie na raz. Wiem, że można odhaczać co jest wyświetlane na ekranie, ale potem trzeba to znów "zaptaszkować", żeby za jakiś czas znów się wyświetlało. A to już jest upierdliwe. Wolę operować plikami.

Czy do tak zdefiniowanych profili dodawać możliwość ograniczania terytorialnego - to już kwestia możliwości programu i potrzeb. Kiedyś toczyła się na ten temat dyskusja, która nie doprowadziła do niczego, czy okređla teren wsprydnzmi geograficznzmi, czy województwami czy inaczej. Wg mnie to dodatek i sprawa wtórna.
Polecam Regulamin forum !!

*

Offline palmus

  • ****
  • 623
  • Palmax-Holux
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 13, 2007, 11:27:14 »
Możnaby w takim razie dopisać do Kajecika Postulatów definiowalne profile jako jedną z fundamentalnych funkcji i już na ten temat nie dyskutować.
palmus

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 13, 2007, 11:33:51 »
jachu: a może zrobić odwrotnie - przedstawcie (niekoniecznie publicznie, ale na pewno osobom, które deklarowały chęć współpracy) swoje założenia, które będą podstawą do dalszej dyskusji i uzupełnienia ewentualnych braków. Z takim podejściem jak teraz to powstanie x różnych (niekompletnych jak podejrzewam) koncepcji, które Wy będziecie musieli sami naciągnąć do własnych założeń (które - jak mniemam - macie) lub po prostu odrzucić. A i chętnym do pomocy byłoby łatwiej skomentować czy uzupełnić Waszą koncepcję zamiast pisać od nowa własną. Być może coś, co np. ja wymysliłem, istnieje już w Waszych planach i nie ma sensu tracić czasu na "wynajdywanie koła od nowa". ;)

Nie odbierzcie proszę tej wypowiedzi jako "czepialstwa", ale jako sugestię. ;)

ok Toszcze masz racje :

Założenia:
1. każdy waypoint będzie opisany w następującymi parametrami, które będą mogły być dowolnie modyfikowane także po utworzeniu bazy:
- koordynaty
- nazwa własna
- kategoria
- typ
- państwo
- miasto
- adres
- telefon
- email
- informacje dodatkowe
- czas dodania
- czas ostatniej modyfikacji
- czas ostatniego potwierdzenia
- zweryfikowany
- punkt obecny w automapie (?)
2.  lista kategrii będzie zapisywana w strukturze drzewiastej lub grafu, będzie możliwość także dowolnej jej edycji i rozszerzenia

3. kategoria będzie zawierać:
- nazwę własną
- przedrostek nazwy waypointu (dla systemów, w których nie ma kategoryzacji lub lista kategorii jest zamknieta)
4.  waypoint może należeć do wielu kategorii (np. atrakcja turystyczna i muzeum)
5. użytkownicy będą mogli kostruować listę "ulubionych" kategorii, z których generowane będą pliki do pobrania
6. zostanie zaimplementowany mechanizm importu/eksportu wielu waypointów za jednym razem
7. system będzie wyposażony w mechanizm rozwiązywania konfliktów (gdy dwa waypointy znajdą się za blisko siebie) - zostawienia obu, połączenia informacji lub zostawienia tylko jednego
8. architektura systemu będzie umożliwiać import/eksport z/do wielu formatow danych (m.in. Garmin, OziExplorer, Automapa, TomTom, Destinator, itd)
9. umożliwienie dodawania specyficznych rzeczy dla najpopularniejszych systemów (m.in. ikon, dźwięków, priorytet, itp)
10. system będzie posiadał w miarę możliwości program dla systemu PalmOS, PocketaPC, Windows, Linux umożliwiający automatyczną synchronizację waypointów z bazą

to tak na wstepie. Prosze o komentarz .
Jest juz tez stepny projekt bazy ale to juz nie bed etu publikowal tylko zainteresowanym do konkretnej pracy.
pozdrawiam
Jachu

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 13, 2007, 11:43:25 »
Co to jest "typ"?
Wyrzuciłbym e-mail.
Dodałbym pole "Autor".

*

Offline toszcze

  • **
  • 177
  • Płeć: Mężczyzna
    • GeekToys
  • Sprzęt: LOOX N560, AM5
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 13, 2007, 11:56:04 »
Parę uwag "na szybko". :)

1. każdy waypoint będzie opisany w następującymi parametrami, które będą mogły być dowolnie modyfikowane także po utworzeniu bazy: (...)
Ja bym dodał jeszcze kod pocztowy - dla niektórych (nie dla mnie) to podobno bezcenna informacja. ;)

W związku z dużą liczbą parametrów proponowałbym (zresztą już wcześniej to zrobiłem) wprowadzenie możliwości zapisu do pliku z POI tylko wybranych informacji. Np. pan X chce mieć tylko nazwę własną i miejscowość, a pan Y chce mieć również dodatkowe informacje i kod pocztowy - przydałoby się im to umożliwić.

- punkt obecny w automapie (?)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ideę tego parametru, ale idąc tą drogą należałoby wprowadzić również parametr "czy jest w GPMapa/TomTom/Destinator" itd., itp. I zasadniczo jestem "za".

2.  lista kategrii będzie zapisywana w strukturze drzewiastej lub grafu, będzie możliwość także dowolnej jej edycji i rozszerzenia
Tutaj zwróciłbym uwagę na możliwość ściągania (subskrybowania?) punktów z dowolnej kategorii na dowolnym poziomie (czyli tylko z rodzica, tylko z dziecka, z rodzica wraz z dziećmi itd., itp.).

5. użytkownicy będą mogli kostruować listę "ulubionych" kategorii, z których generowane będą pliki do pobrania
Takich list "ulubionych" użytkownik powinien móc mieć więcej - to by rozwiązało problem kilku profili, o którym pisano wcześniej.

6. zostanie zaimplementowany mechanizm importu/eksportu wielu waypointów za jednym razem
Pytanie ideologiczne: w jaki sposób system będzie zabezpieczony przed np. masowym importem punktów z Miplo? Przecież (idąc tropem interpretacji prawa przez twórców mobilne.net) Miplo może oskarżyć Was czy jakiegoś użytkownika o zagarnięcie należących do nich POI.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 13, 2007, 12:35:34 »
5. użytkownicy będą mogli kostruować listę "ulubionych" kategorii, z których generowane będą pliki do pobrania
Takich list "ulubionych" użytkownik powinien móc mieć więcej - to by rozwiązało problem kilku profili, o którym pisano wcześniej.

Popieram ten punkt obiema ręcyma ;)

Jachu - do zalozen dodal bym jeszcze jedna, bardzo istotna opcje - mozliwosc pobierania punktow z danego kwadrata/prostokata wspolrzednych podanych przez uzytkownika. Odciazy to baze przy synchronizacjach, bo ludzie chcacy miec np POI z Poznania nie beda pobierac POI z calej Polski, jak i w sposob oczywisty ulatwi zycie userom.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2007, 13:12:49 wysłana przez sajlent »

*

Offline maryush

  • *****
  • 1847
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://maryush.pdaclub.pl/
  • Sprzęt: i5700, HTC TyTN, FS LOOX 720, Palm III
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 14, 2007, 10:38:24 »
sajlent ale po co tak rozdrabniac - przeciez masz pole miasta zdefiniowane - jesli chcesz z Poznania to wybierasz Poznan na liscie i juz przy filtrze danych w "profilu"

*

Offline nocnyMarek

  • ******
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: UWAGI i propozycje do projektu poi.pdaclub.pl !!!
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 14, 2007, 10:43:40 »
A jeśli chce Poznań i okolice? Np. byłe woj. poznańskie?
Same miasto to MZ zbyt ostry filtr.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free