Pytanie o MDA

  • 3 Odpowiedzi
  • 570 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytanie o MDA
« dnia: Październik 01, 2005, 19:45:09 »
Witam aktualnie jestem posiadaczem hp h1930 z którego jestem bardzo zadowolony i mam go zawsze przy sobie, ale telefon komórkowy też zawsze noszę.. teraz chce miec dwa te urządzenia w jednym.. Mojepytanie jest takie.. czy kupując MDA (np takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66327443) nie stracę funkcjonalności mojego pocketa.. Może macie jakieś inne propozycje, modele zakupu tekiego sprzętu.. I jak taki MDA sprawdza się jako telefon.. tzn czy bateria nie pada szybko i czy zasiegu nie traci za czesto..

Z góry dziękuję za wszystkie wasze wypowiedzi..

*

Offline Peo

  • ****
  • 535
Pytanie o MDA
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2005, 21:09:52 »
Co do bateri...pamiętaj cos za cos, nie wymagaj od takiego urządzenia zeby trzymal jak starsze modele nokii po 10dni... góra 2dni... mi w motoroli mpx200 trzymala 2 dni chociaz w takim mda moze i 3 w zaleznosci od bateri. Ale watpie ze wiecej...Co do funkcjonalnosci..to jezeli antenka jest ci obojetna to mysle ze jako gabaryty bedzie równie funkcjonalny jak ipaq..ale np dla mnie antenka przekresla ten sprzet, Co do telefonu... przyłóż sobie ipaqa do ucha i zobacz! :)
darkvision.pl

Pytanie o MDA
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2005, 12:50:32 »
Tak wiec ja mam od czwarteku MDA III.
Jezeli chodzi o mozliwosci sa naprawde niezle.
Jezeli chodzi o telefon ... jest OK.

Przy wielu (naprawde wielu rozmowach w ciagu pracy okolo  1 godziny rozmowy) 20 smsach i czestego uzywaniu  kalendarza bateria starcza mi na 1,5 dnia.

Ogolnie jestem zadowolony, choc szkoda jednego - wielkosci.
Jest troszeczke za duza - ale tylko troszeczke.

Pozdrawiam

Wojtek

*

Offline BOjaS

  • **
  • 113
    • www.bojas.za.pl
Pytanie o MDA
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2005, 13:34:21 »
Wiec sprawa wyglada tak... po 1 zalezy ile jestes w stanie wydac na palmofon? Bylem szczesliwym posiadaczem mda 1 wczesniej mialem nokie 9210 z ktorej tez bylem zadowolony ale po zakupie mda stwierdzilem ze nokia to jednak gowno w porownaniu do mda... wielkosc nie powinna Ciebie przerazac bo caly czas masz takie urzadzenie a teraz bedziesz mial 2 in 1 mda1 ma to wszystko co maja wszystkie palmtopy + to co maja telefony. zostal poruszony temat antenki... mi np nie przeszkadzala a nawet pomagala bo latwiej wyciagnac rysik, jak obraca sie obraz i trzyma sie mda bokiem to antenka extra pasuje do reki wchodzi miedzy kciuk a palec wskazujacy jest to bardzo wygodne zwlaszcza podczas gier bo tel lezy idealnie w reku... jak sie sprawia jako telefon? odp jest prosta jak bedziesz mial system 2002 niemicki nie wiem jak z angielskim to bedzie gubil zasieg ale jesli sie przemieszczasz... czyli jedziesz gubisz i juz znowu Ci nie znajdzie znowusz jak zainstalujesz 2003se to bedzie wszystko cacy... bateria? w moim mda wygladalo to tak ze ladowarke mialem zawsze kolo lozka i jak szedlem spac to podlaczalem go do ladowania nawet jak mial 80% bateri bo tak zazwyczaj bylo... na wyjezdzie jak nie mialem dostepu do pradu przez 3 dni bateria wytrzymala bo tylko dzownilem i to malo... wiec potwierdza sie to co mowil kolega wyzej 1-3 dni ale bateria jest na tyle sprawna ze mozna prawie caly dzien sluchac muzyki na sluchawkach :) to chyba wszystko... aha jezeli chodzi o polecenie jakiegos urzadzenia to polecam cos nowszego jak mda1 w miare mozliwosci finansowych :)