Zmiana interfejsu na "Plaster miodu"

  • 4 Odpowiedzi
  • 2699 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Ruka

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Herald (P4350) Windows Mobile 6.5 Pro
Zmiana interfejsu na "Plaster miodu"
« dnia: Czerwiec 24, 2011, 06:06:46 »
Witam.
Chciałbym zmienić swój obecny interface na taki

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Zmiana interfejsu na "Plaster miodu"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:10:33 »
Jak masz 6.5, a tak wynika z opisu twojego, to powinieneś mieć go w standardzie :P

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Zmiana interfejsu na "Plaster miodu"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2011, 10:23:18 »
Plaster miodu był w betach WM 6.5, w finalnej wersji zastąpiony został białą poświatą pod zaznaczoną ikoną.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline Ruka

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Herald (P4350) Windows Mobile 6.5 Pro
Odp: Zmiana interfejsu na "Plaster miodu"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2011, 04:02:17 »
Niestety mam wgrany jakiś dziwny ROM (PPC wygrany na licytacji)  :O  wersja systemu: CE OS 5.2.23563 (Build 23563.5.5.0)
Podczas włączania phona pojawia mi się napis tj. na fotkach niżej. Poza tym nie mam nawet tej poświaty  :undecided: no ale...


Nawet ma ten pasek "start" u dołu xD, ale ROM'u zmieniać nie będę bo w tym modelu ciężko o jakikolwiek - HTC Herald (P4350) nawet na XDA "0" odpowiedzi w kwestii ROMu. Dlatego też zależy mi tylko na tym interfejsie.

Poza tym nie mogę wyłączyć telefonu! Myślałem o tym żeby oddać telefon do serwisu ale boję się że wgrają mi jakiś stary system typowy dla tego modelu tj. WM 5 czy 6.1. Jak myślicie warto go oddawać do serwisu?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2011, 04:18:57 wysłana przez Ruka »

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Zmiana interfejsu na "Plaster miodu"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2011, 14:33:05 »
Gwarancji już chyba nie masz co kolego? :wink: A serwisów ogólnie się boję od czasu, jak koleżance naprawiając głośnik w N95 podcieli flexa od wyświetlacza, że wróciła do domu, rozsunęła parę razy i padł. Jeszcze jej w serwisie przy oddawaniu bezczelnie powiedzieli, że taśma jej niedługo padnie i za 100zł wymienią. Taśma pęknięta równiutko, jakby ją żyletką przeciął. Samozwańcze serwisy, to krwiożercze bestie :D :evil: Do serwisów gwarancyjnych, oficjalnych można mieć jako takie zaufanie. Ekran w g900 wymienili mi bez problemu na gwarancji.

Jak masz płacić za serwis takiego starocia, to wydaje mi się, że nie warto, jak za ~300zł można już kupić znośnego pocketa :wink: Z resztą 6.5 jest nie najlżejszym systemem i na takim procesorze i z 64MB ramu trudno, by chodził "normalny" 6.5 a ten twój to nie wiadomo co to za wynalazek. Build systemu wygląda na nowy(nie orientuję się, jaki jest najnowszy) i widać sporo modyfikacji, np. pasek. Ogólnie zostaw go tak jak jest, bo dodatkowym softem w postaci plastra miodu "zatkasz" jego moc obliczeniową :mrgreen: O ile da się go jakoś dograć, Ja osobiście nie wiem, jak.