Zapisywanie flash SMS

  • 4 Odpowiedzi
  • 3544 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zapisywanie flash SMS
« dnia: Październik 13, 2008, 10:21:18 »
Witam,
czy istnieje jakiś trik/aplikacja/cokolwiek umożliwiające zapisywanie flashSMS albo powodujące, że takowe sms będą lądowały w Skrzynce Odbiorczej? W chwili obecnej po dostaniu dakiej wiadomości (używam S2U2) gdy ekran jest zablokowany, po odblokowaniu wiadomość jest już niedostępna. Szukałem trochę (no dobra, bardzo) ale jedyne co znalazłem to różne aplikacje do wysyłania flashSMS....

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Zapisywanie flash SMS
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2008, 16:46:25 »
 ustawieniach sounds&notifications może ustaw żeby nie wyświetlał wiadomości od razu w dymku. Może wtedy taki sms się otworzy po kliknięciu w kopertę.

A jak już odpalisz to zapisać można chyba najprościej robiąc screena, są do tego programy

Odp: Zapisywanie flash SMS
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2008, 18:06:39 »
Dzięki. O wyłączeniu automatycznego pokazywania zupełnie zapomniałem. Powinno to pomóc i wtedy opcja zapisywania nie będzie już taka istotna (będę mógł odczytać sms na spokojnie).
Dzięki :)

*

Offline THOR0

  • 17
Odp: Zapisywanie flash SMS
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2009, 13:12:20 »
a przy okazji tego tematu to może ktoś wie jak ustawić dzwięk flash sms na inny niz reszty sms`ów ?? probowalem robic cos z messageinterceptorem ale z tego co doszedlem to flashy nie przechwytuje

Odp: Zapisywanie flash SMS
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2012, 00:06:31 »
Witam,
Czy coś się zmieniło w temacie - tzn, czy może pojawił się jakiś soft co by zostawiał na dłużej na ekranie flash sms lub je zapisywał??