wprowadzanie tekstu

  • 4 Odpowiedzi
  • 2152 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wprowadzanie tekstu
« dnia: Styczeń 07, 2005, 01:42:29 »
czesto "gubi" mi sie mozliwosc wprowadzania tekstu tzw. Input ktory wystpuje z prawej strony na dole egranu. sa tam mozliwosci wpisywania teksu (Bock recognizer, Keybord itd.)
jest a nagle potem nie ma ... i nie da sie wpisac tekstu ... pomaga tylko reset, ale juz mnie to wkurza powoli.
dzieje sie tak zarowno na mmoim XDA II jak i XDA III ?
ma ktos pomysl jakis? moze to wina programow jakie mam ??

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
wprowadzanie tekstu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2005, 07:07:29 »
Nigdy sie z czyms takim nie spotkalem... jakie pozycje wystepuja u ciebie w tym menu? Moze masz jakas niedopracowana klawiaturke ktore miesza w systemie...

wprowadzanie tekstu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2005, 09:23:27 »
wprowadzanie tekstu mam chyba standartowe, tj. Block Recognizer, Keybord, Letter Recognizer i Transcriber - to maja wszyskie MDA II i MDA III (ten ma dodatkowo klawiaturke zawnetrzna).
Nie instalowalem nic co by moim zdniaem moglo namieszac w klawiaturach. Po prostu przestaje mi sie pokazywac poprzeczny rysik z prawej strony na dole i to nawet nie wiem kiedy to sie dzieje.
mam jendak podejzenia (testuje) ze miesza mi tu taki program ktory sie nazywa QBar. Wyswietla on na pasku u gory stan baterii i na pasku na dole tez jest jego ikona (settings Qbara). Jako ze nie laduje sie on po soft resecie samoczynnie, dodalem sobie skrot do StartUp zeby sie zawsze zalanczal po soft resecie. Moze to powoduje ze nie pojawia sie na dole "rysik" z metodami wprowadzania tekstu, bo Qbar pcha sie w zwiazku ze StartUp na pasek na dole ... tyle ze Qbar jest widoczny tak jak kazda ikona jedynie przy ekranie Today ...
sam juz nie wiem ...

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
wprowadzanie tekstu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2005, 14:42:57 »
No to wywal Qbar i zainstaluj dobry i sprawdzony - darmowy - Wisbar Advance. Choc dla MDA III to lepszy bylby platny Wisbar Advance 2.

wprowadzanie tekstu
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2005, 16:09:45 »
a jednak to qbar mi mieszal ... :/