Windows Mobile 2003 SE w Mda Compact I, backup

  • 0 Odpowiedzi
  • 2368 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Windows Mobile 2003 SE w Mda Compact I, backup
« dnia: Marzec 25, 2011, 20:40:08 »
Witam,

Robiłem backup danych w telefonie MDA Compact z Windows Mobile 2003 SE na pokładzie programem Active Sync. Proces tworzenia kopii przebiegł pomyślnie zgodnie z informacją jaka wyświetliła się na ekranie komputera. Następnie zrobiłem Hard Reset i wgrałem tę kopię na telefon, aby przywrócić go do poprzedniego stanu. Pod koniec wgrywanie wyświetliła się informacja, że jeden plik nie może zostać dograny (związany z jakąś bazą danych, zajmował około 650B). Niestety ponowienie prób nic nie pomagało, dlatego pominąłem wgrywanie tego pliku i tym samym program AS zakończył pomyślnie wgrywanie kopii. Wszystko byłoby OK, gdyby nie fakt, że widzę w skrzynce SMS tylko fragmenty wiadomości i nie mogę wejść w żadną z nich, aby odczytać ją w całości. Czy ten plik może być tego powodem? W jaki sposób mogę to naprawić. Dodam, że SMSy które przyszły po wgraniu tej kopii bezpieczeństwa można odczytywać już normalnie. I jeszcze jedno, przy tych wiadomościach sprzed zrobienia backup'u nie ma ikony odczytanej/nieodczytanej wiadomości. Jest jedynie puste miejsce.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję :).a