upgrade WM2005

  • 10 Odpowiedzi
  • 2456 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

upgrade WM2005
« dnia: Grudzień 27, 2005, 15:37:49 »
Czy jest ktoś z krakowa kto pomógłby mi pomóc w tym przedsięwzięciu i ile by mnie to ksztowało ?? Chodzi o upgrade MDA III by był na nim system WM 2005
Bo niestety moje komórki mózgowe nie odbierają napisanych tu inormacji.
Pozdrawiam siwylama

*

Offline Lutek

  • ****
  • 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Pro
upgrade WM2005
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2005, 15:48:24 »
Na Twoim miejscu bym się jeszcze wstrzymał z instalacją WM 2005, gdyż nie jest jeszcze kompletny. System pracuje, ale nie wszystko obsługuje.

*

Offline M@rk

  • *
  • 73
upgrade WM2005
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2005, 00:00:16 »
Popieram przedmowce ;). Nawet jak ktos Ci to zainstaluje to co chwila trzeba kolejne "patche" dogrywac aby jakis program/funkcjonalnosc prawidlowo zadzialala.

*

Offline circoloco

  • ***
  • 279
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XPERIA & P1i
Re: upgrade WM2005
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2005, 13:59:57 »
daj sobie spokój z WM5, zostaw ten system jest juz w miare sprawdzony i w miare stabilny
SonyEricsson Forever

*

Offline sp4jkk

  • ***
  • 322
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.odkurzacze.elk.pl
  • Sprzęt: HTC ONE V, Nokia E51 i E52
upgrade WM2005
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2005, 17:34:42 »
Witam, ja mam WM2005 na moim XDAII i chodzi bardzo dobrze. Nawet spolszczenie z buzzdev jest dobre i nie przymula systemu. No i żadnych poprawek nie instalowałem do systemu a programy chodzą dobrze. Więc nie wiem, czemu nie polecacie tego.
Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym 2006 Roku!
SPV M3100 był, był Samsung Omnia. Była Omnia jest Nokia E51 i E52 oraz HTC ONE V. Do nawigacji jest Lark 50.2.

*

Offline M@rk

  • *
  • 73
upgrade WM2005
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2005, 21:45:49 »
Cytat: "sp4jkk"
Witam, ja mam WM2005 na moim XDAII i chodzi bardzo dobrze. Nawet spolszczenie z buzzdev jest dobre i nie przymula systemu. No i żadnych poprawek nie instalowałem do systemu a programy chodzą dobrze. Więc nie wiem, czemu nie polecacie tego.
Ja jestem zadowolony.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym 2006 Roku!


Piszemy o MDAIII po upgrade'zie do WM5. Byc moze na XDAII chodzi bez problemow (nie wiem, nie testowalem). Trudno jest polecac komus system, ktory tak na prawde jest "sprawny inaczej" - oczywiscie jeden ceni sobie nowe okienka nawet z ich wadami, inny ceni sobie pelna funkcjonalnosc/sprawnosc w wersji obecnej - rzecz gustu.

Tobie rowniez Najlepszego w Nowy Roku!

Pozdrawiam
M@rk

upgrade WM2005
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2006, 14:20:21 »
Odradzam jak narazie instalowanie na  MDA III systemu WM 5.0 .
 jestem na  bierzaco z wszyski wynalazkami  typu WM 5.0  na MDA II nawet te wersje przerobione z Himalaya , czy tez najnowszy wynalazek ROM WM 5.0 z  HTC WIZARD.

Na tym nowym jest  znaczne odczucie porędkości ale  jak nadal nie czuje sie usatysfakcjonowany prędkością, jak sie pojawi jakaś naprawde szybka i stabilna wersja to poinformuje na forum

*

Offline lukjod

  • ****
  • 503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: touch HD 2
upgrade WM2005
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2006, 16:17:32 »
Ja mam wm5 na mda3 i wszystko dziala ok
i smsy i mmsy i kamera i podswietlenie i automapa i ttn i wifi
jedynie nie dziala wmodem przez usb trzeba laczyc przez bt
ja wgralem sobie system himalaya ported to blueangel
i po dodaniu 7 czy 8 patchy i przetaktowaniu zegara na 530 chodzi szybko i stabilnie nie ma zwisow
moje palmtopy: MDA1 -> MDA2 -> MDA3 -> Wizard -> Hermes -> Kaiser -> Raphael -> Blackstone -> Leo

upgrade WM2005
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2006, 23:03:33 »
Witam
Mam na swoim MDA3 też WM5.0 spolszczony, lecz właśnie mam problemy z odpaleniem kamerki, MMS-ów, i programy nie chodzą wszystkie które potrzebuję (W-Lan, LAN) typu skanery itp: co najgorsze niema blokady klawiatury. Nawet wyprowadziłem sobie gniazdo zewnętrzne do anteny W-Lan.
Mam prośbę, jeżeli kolega tak dobrze sobie poradził z tymi problemami to poproszę o jakieś linki, lub dokładniejszy opis.
Pozdrawiam

*

Offline lukjod

  • ****
  • 503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: touch HD 2
upgrade WM2005
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 06, 2006, 20:20:53 »
no coz
dokladnie przeczytaj watek himalaya wm5 ported to blueangel http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=34746, posciagaj patche do kamery i podswietlenia, w ustawieniach jest dzialajacy button lock,jesli nie masz to sprobuj tego http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=34746&start=153 na temat skanerow wlan nie wiem bo sie nimi nie bawie, mmsy nalezy dograc z watka mamaicha  http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=27614 (poszukaj bo nie pamietam gdzie to siedzi.
moje palmtopy: MDA1 -> MDA2 -> MDA3 -> Wizard -> Hermes -> Kaiser -> Raphael -> Blackstone -> Leo

upgrade WM2005
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2006, 23:05:16 »
Dzięki za odpowiedź.
Poszukam i posprawdzam , jak byś miał coś ciekawego to daj linka , napewno wiele osób to zainteresuje.
Pozdrawiam