Problem z MC7004

  • 0 Odpowiedzi
  • 14991 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z MC7004
« dnia: Maj 22, 2013, 22:28:13 »
Witam
Posiadam urządzenie MOTOROLA-SYMBOL-MC7004. Motorola daje do niego system naładowany jakimiś bzdetami, dodatkowo do obsługi bluetooth jest BTExplorer program, który posiada już zdefiniowane wzorce do podłączenia różnego rodzaju urządzeń i żaden z nich nie chce podpasować pod moje urządzenia. Na stronie motoroli : https://docs.symbol.com/KanisaPlatform/Publishing/842/11307_f.html jest update. Mam pytanie, czy mając takie pliki jest możliwe przerobienie tego update tak aby niepotrzebne aplikacje z niego usnąć? Jeśli tak to proszę o pomoc. Urządzenie w związku ze swoimi właściwościami jest mi potrzebne jako kontroler do precyzyjnych urządzeń pomiarowych wykorzystywanych w terenie i dlatego potrzebuję aby działało jako telefon oraz żeby bluetooth był obsługiwany przez standardową aplikację instalowaną w normalnym windows mobile. System w urządzeniu to Windows Mobile 5.0 Phone Edition. Nadmienię tylko, że kontaktowałem się z firmami świadczącymi serwis dla produktów Motorola-Symbol ale ich odpowiedzią było to, że oni tylko mogą zainstalować czysty system od Motoroli - tyle to ja też potrafię. Dziękuje za pomoc