Podwójny alarm MDA (ale pewnie nie tylko MDA...)

  • 5 Odpowiedzi
  • 697 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline janek72

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Nokia E52 (work) HTC HD2 (as PDA)
Podwójny alarm MDA (ale pewnie nie tylko MDA...)
« dnia: Czerwiec 09, 2005, 09:13:16 »
Na necie ludzie ten problem zglaszaja, ale z rozwiazaniem gorzej. Ktos moze sie z tym uporal? Soft reset nic nie daje. Chodzi o to, ze jak ustawilem sobie np. alarm na godz. 7 rano od pn do pt, to zaczal mi skurnik dzwonic i pokazywac to w sposob zdublowany. Nie bylo tak od poczatku. Zaczal jakos sam z siebie. Ustawialem tylko jeden z 4 alarmow - ten pierwszy na liscie.

Pozdrawiam
Janek

*

Offline Lutek

  • ****
  • 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Pro
Podwójny alarm MDA (ale pewnie nie tylko MDA...)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2005, 11:46:05 »
Na czym polega owe zdublowanie? Mam właśnie tak ustawione jak opisałeś, nawet godzina się zgadza i chwilę przed godziną "zero" włącza mi się alarm i to wszystko.

*

Offline piotrus99

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDAIII WM6
Podwójny alarm MDA (ale pewnie nie tylko MDA...)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2005, 12:23:02 »
U mnie pojawiało się coś takiego po odtworzeniu z backup-u. Pomaga CheckNotifications   http://www.scarybearsoftware.com/ppc_cn_overview.html.
Odznaczasz wszystkie swoje alarmy, uruchamiasz programik i widzisz te co trzeba usunąć (aplication: clock.exe).

*

Offline janek72

  • ***
  • 256
  • Sprzęt: Nokia E52 (work) HTC HD2 (as PDA)
Podwójny alarm MDA (ale pewnie nie tylko MDA...)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2005, 12:29:06 »
Jest 7 rano, wlaczaja sie dwa identyczne alarmy jeden po drugim w odstepie sekundy, na liscie alarmow widze 2 identyczne pozycje, na dole oprocz dismiss pojawia sie "dismiss all".
Natomiast w clock settings -> zakladka alarms jest tylko jeden alarm ustawiony.
Na listach dyskusyjnych zagramanicznych problem jest opisywany i znany, na zasadzie pogodz sie z tym lub uzyj third party software. Wydaje mi sie, ze chodzi Pocket 2002, nie wiem, czy w 2003 to dalej wystepuje.
To dziala tak, jakby gdzies robil sie jeszcze jeden alarm, ktorego nie mozesz wyedytowac w normalny sposob - taki prezent od Billa.

Janek

*

Offline piotrus99

  • *
  • 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDAIII WM6
Podwójny alarm MDA (ale pewnie nie tylko MDA...)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2005, 13:59:25 »
No to sprawdziłem u kumpla i programik działa też na 2002. Oczywiście ryzyko twoje, ale czym jest życie bez ryzyka :)

*

Offline Lutek

  • ****
  • 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Pro
Podwójny alarm MDA (ale pewnie nie tylko MDA...)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2005, 14:26:25 »
W 2003 SE napewno nie występuje to "zjawisko" przynajmniej z ROM-em ze strony ERY.