Najzwyklejszy budzik :|

  • 47 Odpowiedzi
  • 3975 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline michau

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.e-poka.com
  • Sprzęt: Palm M105, MDA Compact I (HTC Magican), SPV M650 (HTC Artemis), HTC Wizard, HTC Diamond
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 13, 2006, 09:52:12 »
Cytat: "predo"
wiesz co to chyba nie wynika z faktu ze macie urzadzenia dluzej bo ipaqa to ja tez mam dlugo juz.
Dzis rano zauwazylem taki sam problem u siebie. Moje przypuszczenie jest takie ze wynika to z zainstalowanego Resco File explorera 2005(...)


U mnie dziala mimo, ze tez mam ten program.

*

Offline sp4jkk

  • ***
  • 322
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.odkurzacze.elk.pl
  • Sprzęt: HTC ONE V, Nokia E51 i E52
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 13, 2006, 16:34:03 »
Nie wiem czy mam złą wersje Magneto, ale pamiętam, że ten problem miałem nawcześniejszych wersjach WM5 tak samo.
Trochę grzebię na buzzdev na forum i na xda-developers i nie mogę znaleźć rozwiązania z tymi wibracjami.
Dziś zwróciłem uwagę rano i wibracja trwa jakieś 3 sekundy !!! budzika.
Natomiast sms o wiele krócej.

Szukałem poprzez RegEdit i nie znalazłem nic ciekawego. A zaznaczę, że nie dodawałem nic do rejestru specjalnego.
SPV M3100 był, był Samsung Omnia. Była Omnia jest Nokia E51 i E52 oraz HTC ONE V. Do nawigacji jest Lark 50.2.

SPV M3000
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 21, 2006, 09:17:36 »
Witam

Zastanawiam sie nad kupnem spv m3000 i chciełem sie zapytać osób które juz ten model mają jak on sie sprawdza w korzystaniu z internetu czy tam gg czy procesor 200Mhz jest wystarczajacy , czy filmy da sie tam ogladac ??? i najważniejesze jak sprawdza sie tam GPS ??? prosze o informacje spokes@interia.pl

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 21, 2006, 09:22:27 »
internet (www) - daje radę
gg - daje radę
filmy - nie jestem masochistą (nie oglądam)
gps - daje radę
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 21, 2006, 19:52:16 »
filmy - moim zdaniem daje rade.
Zakupilem m3000 jakoś tydzien temu..narazie się bawie i go poznaje.Ale zdarzylem już potestować filmy.
Narazie wgrywałem takie własnej roboty teledyski z materiałów prywatnych (sportowe sceny więc nieraz bywało dużo ruchu na ekranie)
I doszedłem do wniosku że spv daje rade. Kwestia tylko zachowania sensownego bitratu. Nie pamiętam przy jakim uzyskiwalem najlepszy stosunek jakości do liczby klatek ale kojarze że od 400-600kb/s było bardzo przyzwoicie. Wówczas obraz był bardzo ładny a i film był płyny.
Chyba dopiero powyżej 600 zaczeło się haczenie przy szybszych scenach.
Aha, jedyny właściwy odtwarzacz - core player (czy jakos tak) natomiast do "produkowania" pocketowych wersji filmików używałem konkurencji - smartmovie converter. Czyli w systemie pocketa musiałem zainstalować dodatkowo kodek xvid (wykorzystywany przez smartmovie).

Oczywiscie naraazie testy bez żadnego podkręcania procesora... więc jest jeszcze zapas mocy.


ch@to ,pisales ze dałeś spokój  z alarmclokiem bo wizualnie Ci sie nie podobał i zmieniłeś... no właśnie ale na co zmieniłeś? (jesli na coś niefreewarowego,tez prosze podaj nazwe). bo mi alarmClock tez nie przypadł do gustu a szukam czegos w zastępstwie.

*

Offline indian

  • ****
  • 823
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 21, 2006, 20:23:36 »

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 21, 2006, 21:04:11 »
Cytat: "grzegorz.pow"
ch@to ,pisales ze dałeś spokój  z alarmclokiem bo wizualnie Ci sie nie podobał i zmieniłeś... no właśnie ale na co zmieniłeś? (jesli na coś niefreewarowego,tez prosze podaj nazwe). bo mi alarmClock tez nie przypadł do gustu a szukam czegos w zastępstwie.

używam budzika ... systemowego bo nie mam z nim (znanych co poniektórym) problemów z niedzwonieniem ...
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2006, 22:08:27 »
indian

wyglada ciekawe ale chyba nie ma bardzo waznej dla mnie opcji...opcji "drzemki"

bdo pozostalych forumowiczów

Czego mi potrzeba w budziku? Przedewszystkim brak problemów z obudzeniem w pierwszej kolejności pocketa a potem mnie :)
Ale kilka programów sobie z tym radzi.

Natomiast wazne dla mnie bardzo by była opcja drzemki. Lubie się wybudzać na raty, co 5 minut np. Po kilku takich budzeniach trwajacych w sumie 20 minut wstaje już mało senny :)

a po trzecie (i to program ktory zaproponował Indian) juz ma - chcialbym aby alarm mógł grać zwiększając swoją głośność w czasie.
To w ostateczności można obejść nagrywajac mp3 z fade in.
Ale chyba z midi juz tak sie nie da zrobic?

*

Offline indian

  • ****
  • 823
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 21, 2006, 23:05:51 »
Cytat: "grzegorz.pow"
wyglada ciekawe ale chyba nie ma bardzo waznej dla mnie opcji...opcji "drzemki"

Coz to bylby za budzik bez drzemki :) Chronos ma ta opcje,nawet czas drzemki mozna dowolnie definiowac juz w trakcie ustawiania alarmu (po wlaczeniu powiadomienia mozna ten czas skrocic lub wydluzyc).

Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 22, 2006, 00:15:04 »
indian

zapowiadalo sie super ale... za pierwszym razem załącza się super, wszystko jak chciałem, klikam snooze... i przy następnym włączeniu głupieje, zamiast kogucika, wibruje wibra :/
Sprawdzalem to demko z tej strony :(

Więc w dalszym ciągu szukam dobrego budzika :(

*

Offline indian

  • ****
  • 823
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 22, 2006, 13:50:56 »
A to juz dziwne bo u mnie dziala bez problemu.WM2003.

Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 22, 2006, 19:44:55 »
a  z której wersji korzysztasz jesli można spytac?

*

Offline indian

  • ****
  • 823
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 23, 2006, 01:32:17 »
Cytat: "grzegorz.pow"
a  z której wersji korzysztasz jesli można spytac?

1.11

Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 23, 2006, 15:27:20 »
ch@to napisłeś:

gps - daje radę

Sorki, ale spv m3000 ma GPS ?? chyba chodziło Ci o gprs :-)
W każdym razie może czegoś nie wiem, ale byłoby super jakby okazało się że jakimś cudem GPS rzeczywiście jest na M3000

Pozdrawiam
Tomek

*

Offline chato.pl

  • ******
  • 4852
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://chato.pl
  • Sprzęt: iPhone • Mio C520 [AM]
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 23, 2006, 15:49:49 »
Cytat: "tomeksz"
ch@to napisłeś:
gps - daje radę
Sorki, ale spv m3000 ma GPS ?? chyba chodziło Ci o gprs :-)
W każdym razie może czegoś nie wiem, ale byłoby super jakby okazało się że jakimś cudem GPS rzeczywiście jest na M3000

Wizard nie ma wbudowanego GPS'a ale z zewnętrznym odbiornikiem (ja mam G-Space GS-R238) zainstalowana AutoMapa współpracuje bardzo dobrze - zarówno w miescie jak i na trasach po kraju  :wink:
'(•_•)' oмиιa possυм ιи εo, qυι мε coиƒoяτaτ '(•_•)'

*

Offline indian

  • ****
  • 823
Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 23, 2006, 15:49:50 »
Nieeee.... To MDA1 ma GPS ale tylko przy bezchmurnym niebie ;) Ch@to mial na mysli raczej to ze programy do nawigacji dzialaja z zadowalajaca szybkoscia.

Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 23, 2006, 18:09:47 »
A już chciałem rozbierać mojego M3000 i szukać GPSu :)

Tomek

Najzwyklejszy budzik :|
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 20, 2006, 12:09:43 »
A moj IIs ladnie sie wybudza ale nie ma dzwieku w budziku.TZN po hardzie wszystko dziala OK, ale po jakims czasie dzwieki w budziku znikaja reszta dziala ok(vibracja i wybudzanie). Choc ostatnio dzwiek wrocil ale tylko na 2 dni i znow go nie mam. Szukalem czegos na ten temat ale nie moglem znalec.