mp3 jako dzwonki

  • 5 Odpowiedzi
  • 3870 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline frytka

  • **
  • 126
mp3 jako dzwonki
« dnia: Grudzień 20, 2004, 21:48:57 »
Czesc wszystkim mam pytanko czy jest jakis program co pozwala uzyc mp3 jako dzwonkow?
mam xdaII ,czy jest tu jakas bratnia dusza co pomoze?

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
mp3 jako dzwonki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2004, 09:55:36 »
witam, ja tam sie nie bawilem  w szukanie  programu do tego... szybciej znajdziesz darmowy program do robienia  łejwów z MP3  taki łejw 45 sec po przerobieniu oczywiscie na mono i włączeniu paru opcji zajmował 750kb więc mało a jednak łejw :)  więc  to by było jakieś rozwiązanie...

P.S. ja to tak robiłem na MDA l a nie MDA ll ale pod tym wzgl. to chyba to samo...

pozdrawiam!
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych

*

Offline frytka

  • **
  • 126
mp3 jako dzwonki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2004, 11:46:17 »
Cytat: adzios
witam, ja tam sie nie bawilem  w szukanie  programu do tego... szybciej znajdziesz darmowy program do robienia  łejwów z MP3  taki łejw 45 sec po przerobieniu oczywiscie na mono i włączeniu paru opcji zajmował 750kb więc mało a jednak łejw :)  więc  to by było jakieś rozwiązanie...

P.S. ja to tak robiłem na MDA l a nie MDA ll ale pod tym wzgl. to chyba to samo...

pozdrawiam!
A czy mogl bys dac jakies namiary na te programy ,byl bym ci bardzo wdzieczny za troche szersza odpowiedz

*

Offline circoloco

  • ***
  • 279
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XPERIA & P1i
mp3 jako dzwonki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2004, 12:12:54 »
Cytat: frytka
Czesc wszystkim mam pytanko czy jest jakis program co pozwala uzyc mp3 jako dzwonkow?
mam xdaII ,czy jest tu jakas bratnia dusza co pomoze?

też mam ten problem, bo te dzwonki w MDA każdym są lipne. Jakbyś znalazł coś to daj znać
SonyEricsson Forever

*

Offline bastiann

  • ****
  • 919
  • Sprzęt: ERA G2
mp3 jako dzwonki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2004, 12:24:26 »
Hmm... miałem kiedyś "podobny" problem z dzwonkami midi w moim SE T730. Jak sie za to zabrałem to sie okazało, że niby w sieci jest mase midi, które mogły by być dzwonkami. Jak sobie załadowałem jeden czy drugi midi do komórki to się znów okazało, że dzwonek do komórki to góra 15-20 sekund więc typowe midi, które się "rozkręca" nie ma sensu. Za nim zabrzmi choć kawałek melodii to już osoba dzwoniąca słyszy w słuchawce sygnał zajętości. Wniosek z tego taki: żeby dzwonek miał ręce i nogi, to z oryginalnej piosenki trzeba wyciąć najbardziej charakterystyczną jej część, trwającą góra 20 sekund. Taki wynikowy plik jest siłą rzeczy mały. Myślę, że taki 15-20 sekundowy wav o optymalnych parametrach jest też całkiem mały. Oczywiście, że fajnie było by, aby było odtwarzanie mp3 jako dzwonka ale i tak bez ingerencji w utwór (wycięcie dynamicznegi i charakterystycznego kawałka) się nie obejdzie.
:)) a skoro tak, to czy to będzie mp3 czy wav to chyba nie ma większego znaczenia ... ;)

*

Offline adzios

  • *****
  • 1214
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych.
    • Naprawa urządzeń mobilnych
  • Sprzęt: Lutownice IR BGA, Weller, Ersa, HotAir'y i inne cuda do napraw.
mp3 jako dzwonki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2004, 11:18:45 »
Cytat: bastiann
:)) a skoro tak, to czy to będzie mp3 czy wav to chyba nie ma większego znaczenia ... ;)
jesli miałeś na myśli to że dla nas nie ma znaczenia to sie zghadzam a jezeli o to ze dla Pocketa to ocvzywiscie pocket musiałby dekodować MP3 a wav jest gotowy do odegrania:) i pewnie dlatego tak zrobili zeby nie meczyc pocketa podczas przychodzacej rozmowy, co teraz juz wydaje sie bezsensowne...

 macie tu link do programu
http://www.poikosoft.com/download.html (to nie jest free ale jest demo- zawsze możesz zarejestrować :P)
PDAserwis - Naprawa urządzeń mobilnych