MMS PLUS-jak debilowi

  • 2 Odpowiedzi
  • 2514 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MMS PLUS-jak debilowi
« dnia: Luty 22, 2005, 12:14:22 »
Witam wszystkich, juz dzis wiem ze powinienem kupic sobie siekiere a nie Pocketa, bo chyba sie nie nadaje do tej techniki ;((
Prosze o pomoc, nie porafie ustawic MMS-ow na PLUSA mowa o MDA III, czytam to forum juz kilka dni nawet znalazlem jak powinno byc ustawione ale chyba robie cos zle bo nie dziala ;(( bardzo prosze o pomoc moze kiedyc  w koncu dzieki waszej pomocy zaczne wykorzystywac to co daje nam Pocket. Ja wiem ze dla kogos kto sie zna jest to wszystko proste ale nie dla mnie, czytam te posty i niby wszysto jest tak pieknie opisane szkoda tylko ze ja w MDA III mam nieco inne zakladki niz te ktore wy opisujecie i dlatego nie wiem gdzie co wpisac, prosze o pomoc
Pozdrawiam Siwy

MMS PLUS-jak debilowi
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2005, 23:17:37 »
Cytat: **siwy-lama**
Witam wszystkich, juz dzis wiem ze powinienem kupic sobie siekiere a nie Pocketa, bo chyba sie nie nadaje do tej techniki ;((
Prosze o pomoc, nie porafie ustawic MMS-ow na PLUSA mowa o MDA III, czytam to forum juz kilka dni nawet znalazlem jak powinno byc ustawione ale chyba robie cos zle bo nie dziala ;(( bardzo prosze o pomoc moze kiedyc  w koncu dzieki waszej pomocy zaczne wykorzystywac to co daje nam Pocket. Ja wiem ze dla kogos kto sie zna jest to wszystko proste ale nie dla mnie, czytam te posty i niby wszysto jest tak pieknie opisane szkoda tylko ze ja w MDA III mam nieco inne zakladki niz te ktore wy opisujecie i dlatego nie wiem gdzie co wpisac, prosze o pomoc
Pozdrawiam Siwy

Dziekuje wszystkim za pomoc !!!!!!!
2 tygodnie musiałem szperać po tym forum , tak jakby to byl dla was wielki problem pomoc mi, czytac umiem i juz dawno znalazlem watrosci ,liczby, cyfry wszystko to co powinnienem wpisac tylko za skurczybyka nie moglem rozkminic GDZIE to wpisać, a jak juz doszedlem gdzie wpisac to okazalo sie ze to jeszcze nie wszystko i nie dalem sobie rady ;(( znalazlem screeny jak ustawic to na IDEE  "chwala temu co zrobil screeny" i z potem na czole robilem krok po kroku tyle ze z ustawieniami plusa probowalem przeforsowac sprawe , MMs niby wyszedl odemnie lecz jeszcze nie doszedl do adresata wiec nadal nie wiem czy dziala.

Mysle ze nie jest dobrze podawac wszystko na tacy ale mozna kogos nakierowac , a jesli nie da sobie rady to nastepną pomoc zaoferowac i tak do momentu kiedy problem zginie, co jeden pisze przeciez to juz jest na forum, poszukaj, i takie tam, otóż jest straszny burdel na tym forum, tak jak powiedzialem glupi nie jestem ale wiedzy technicznej nie mam, 2 tygodnie czegos tu szukam.

Pozdrawiam

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
MMS PLUS-jak debilowi
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2005, 07:50:51 »